Profil uživatele

Vejtek

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Iva Bryndová: 10 % (3)
Pavel Širmer: 11 % (7)
Helena Grégrová: 13 % (6)
Jan Pařízek: 13 % (4)
Anežka Kotoučová: 15 % (4)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 20.2.2019)
Super vtipná oddychovka.
(zadáno: 20.2.2018)
Toto představení je prostě jiné. Jan Klata je jiný a proto je toto představení tak kontroverzní. Asi se na to člověk musí dívat z jiného úhlu pohledu a pak najde to, co je ve hře pouze v náznacích a pochopí, oč tam jde. Ke klasice to má opravdu hodně daleko, ale za vidění to stojí.
(zadáno: 6.2.2018)
Vtipná věc s velice zdařilou scénou, kostými a dramaturgií. V JD je ale vždy nějaké to ale. Orchest, ač to je jednoduchý kus, opět předvedl něco, co shodí celý dojem. Podobně se to již stalo při Lišce Bystroušce. Nicméně i tak Mikádo pobaví, hlavně díky vtipným textům a výkonům D.Wolfové a J. Průdka.
(zadáno: 23.1.2018)
Špinar musí být svým způsobem blázen, ale v tom dobrém slova smyslu. Kombinací všeho dosáhl velice povedené inscenace, která baví. Scéna, kostýmy, stopáž ... prostě paráda. Vřele doporučuji.
(zadáno: 21.1.2018)
Plus vidím v tom, že jsem náhodou chytnul hodně dobré obsazení (což se v muzikálech moc nestává) V opačném případě bych tomuto kousku nedal víc, jak 30 %. Dlouhé, některými přetextovanými písněmi iritující a ,,závěrečná klaněčka? k nevydržení. K pozitivním patří nové tváře, které ovládají své řemeslo mnohem lépe, než ty médii protahované.
(zadáno: 10.1.2018)
Velice vtipné režijně nezapadají prvky, jinými slovy, dost hrůza. Jinak vcelku zajímavá hudba a vynikají výkon šílené matky. Za ten 100 %. Bohužel to nestačí na zbytek.
(zadáno: 10.1.2018)
Jednoduchá oddychovka s vděčným vtipnými scénami s předvídatelným dějem.
(zadáno: 27.11.2017)
Povedená inscenace podobná Králově řeči. Super kostýmy, zajímavá scéna a vynikající Kamila Trnková. Taková ta odpočinková hra s pocitem dobré nálady. Viděno na premiéře.
(zadáno: 10.11.2017)
Nové obsazení tomu dalo úplně novou šťávu. Vendula Fialová a Jan Hušek prostě super. Jen ta scéna by chtěla trochu upgrade.
(zadáno: 10.11.2017)
Trochu nechápu hodnocení redakce, respektive paní Hřebíkové. Takové patolízalství, když sama ví, že to dobré není. Představení je prostě zvláštní. Takový ten pocit, když se začnete dívat na hodiny, kolik je. Herecky to byl však zážitek . Scéna taktéž, ale hodila by se více do nové budovy.
(zadáno: 19.10.2017)
Nápad dobrý, některé výkony slabší. Ale jinak milé. Nicméně by to chtělo face-lift. Především scéna a obměna mužského sboru. I nějaká alternace hlavních hrdinek, by byla přínosnou změnou.
(zadáno: 18.10.2017)
Dotěrnosti jsou opravdu dotěrné. Velice zvláštní představení, kde bych vyzdvihl především herecké výkony. Některé pasáže z představení, vázané na dění ve hře, brutálně sedí na pocity, které člověk prožívá při pozorování této věci. Kdo viděl chápe, kdo neviděl, pochopí.
(zadáno: 15.10.2017)
Hodně svérázné, místy velice realistické, provedení několika okamžiků ze života ženy. Kdo se chce bavit a není dement, vřele doporučuji.
(zadáno: 14.10.2017)
Příjemná záležitost se zajímavou vizuální stránkou. Taková vděčná odpočinkovka
(zadáno: 13.10.2017)
Skrumáž nesmyslů, která je zaobalená do hodně divného celku. Chválu si zaslouží leda tak místy zajímavá choreografie. Je zvláštní, že se to stále hraje. Moc lidí tam nebylo. Chápu.