Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 12. října 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Litoměřice - Hospic sv. Štěpána]Kocour v botách15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubUjetá ruka (Behanding in Spokane)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloRacek  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaSkladba pro člověka a magneťák - Nicola Gunn (AU)   English-friendly19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicSluha dvou pánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21Komu zvoní Hana   divadelní talk show19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraO Bodříkovi   Divadlo No Kakabus09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraO Bodříkovi   Divadlo No Kakabus10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na RejdištiSlyšet hlasy19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceMiláček Anna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouEdith a Marlene  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]Jak sbalit ženu 2.019:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecHistory History History - Deborah Pearson20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka BrzobohatéhoŘádí jako tajfun19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekPodbrdští géniové aneb Cimrman nebyl sám   Scéna Montmartre19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltŽivot podle Jonesových19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Růže pro Algernon   + debata18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Tatínek není k zahození   vyprodáno09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéKabaret Kainar - Kainar  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Stopy zbloudilých19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Vít Neznal & kol.]Chyba19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna]
soubor: SpoluHra
Gedeonův uzel19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Moře   dopolední veřejná generální zkouška11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáLektorské úvody18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Moře   večerní veřejná generální zkouška19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Oddací list19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Noční sezóna   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVěra   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonKostky jsou vrženy aneb Don Juan a hlavně pocta Jaroslavu Ježkovi19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloCry Baby Cry  náš tip!   Mladá Boleslav; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKytice   Herecké studio ŠD; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAPolský sen (Fantazja polska)18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana [Cimrman English Studio]Pub in the Glade   Cimrman English Theatre19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Litoměřice - Hospic sv. Štěpána] 15:30
Kocour v botách
Činoherní klub  19:30
Ujetá ruka (Behanding in Spokane)
Dejvické divadlo  19:30
Racek  náš tip!   vyprodáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství Toma Sawyera
Divadlo Archa 19:00
Skladba pro člověka a magneťák - Nicola Gunn (AU)   English-friendly
Divadlo Bez Hranic  19:30
Sluha dvou pánů
Divadlo D21 19:30
Komu zvoní Hana   divadelní talk show
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství Toma Sawyera
Divadlo Kalich  19:00
Krysař  náš tip!
Divadlo Karla Hackera 09:00
O Bodříkovi   Divadlo No Kakabus
Divadlo Karla Hackera 10:30
O Bodříkovi   Divadlo No Kakabus
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Slyšet hlasy
Divadlo Palace  19:00
Miláček Anna
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Edith a Marlene  náš tip!
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
Jak sbalit ženu 2.0
Divadlo Ponec 20:30
History History History - Deborah Pearson
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Řádí jako tajfun
Divadlo Troníček 19:00
Podbrdští géniové aneb Cimrman nebyl sám   Scéna Montmartre
Divadlo Ungelt  19:00
Život podle Jonesových
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 18:00
Růže pro Algernon   + debata
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 09:30
Tatínek není k zahození   vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Kabaret Kainar - Kainar  náš tip!   vyprodáno
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Stopy zbloudilých
Jatka78 [Vít Neznal & kol.] 19:30
Chyba
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna]
soubor: SpoluHra
 19:30
Gedeonův uzel
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 11:00
Moře   dopolední veřejná generální zkouška
Městská divadla pražská 18:00
Lektorské úvody
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Moře   večerní veřejná generální zkouška
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Oddací list
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Noční sezóna   Představení s anglickými titulky
Studio DVA divadlo  19:00
Věra   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Kostky jsou vrženy aneb Don Juan a hlavně pocta Jaroslavu Ježkovi
Švandovo divadlo  19:00
Cry Baby Cry  náš tip!   Mladá Boleslav; Zájezd
Švandovo divadlo 19:00
Kytice   Herecké studio ŠD; vyprodáno
Vršovické divadlo MANA 18:30
Polský sen (Fantazja polska)
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana [Cimrman English Studio] 19:00
Pub in the Glade   Cimrman English Theatre

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo