Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 24. října 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Padesátka19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Maska a tvář  náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Mauglí10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Komorní Svět]Láska u splachovací nádrže aneb Krásný instalatér19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Mnoho povyku pro nic19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]Panna Orleánská19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [vyprodáno / derniéra / DISK]Zářez   Činohra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Mauglí10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Hybernia137 úhlů pohledu   Pop Balet19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Božská Sarah19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Anna Karenina19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Kulturní portál.cz]Natěrač19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Láska u splachovací nádrže aneb Krásný instalatér19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Den závislosti20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Pinokio   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Rejdišti Slyšet hlasy19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Dánská občanská válka 2018-24   ZRUŠENO; Zrušeno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecContemporary dance - lekce pro veřejnost18:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Puls [Rock café]Nymfay19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Freddie19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Spejbla a Hurvínka Hurvínkova nebesíčka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekPohádka - večer totální divadelní improvizace   Longformy19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Městský dům kultury Sokolovna, Týn nad Vltavou]4000 dnů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Činoherní studio Ústí nad Labem]Pazour19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici]D1W120:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Mnoho povyku pro nic19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Cock19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín Noc na Karlštejně19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]ADHD19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [KD Kolín]Irská kletba19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Temná energie20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!   Představení pro školy10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kanibalky: Soumrak samců   2.Premiéra19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Moře19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Plukovník Švec   předpremiéra20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Prachy? Prachy!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Staré purkrabství, NKP Vyšehrad]Golem10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Vzhůru do divočiny19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [Hradec Králové, festival Čekání na Václava]Proměna aneb Řehoř už toho má dost19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [hlavní scéna]Shakespeare na flipchartu19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloJust! Impro Show   Just! Impro19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Protest / Rest   Bratislava - festival ASTORKA; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Divadlo Letí]Den závislosti20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze]Šťastný vyvolený11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA „Vršovice jsou zlatý,“ řek´ tatínek19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Padesátkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činoherní klub  19:30
Maska a tvář  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Mauglívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Komorní Svět] 19:30
Láska u splachovací nádrže aneb Krásný instalatérvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Mnoho povyku pro nicvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo D21 [malý sál] 19:30
Panna Orleánskávstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [vyprodáno / derniéra / DISK] 19:30
Zářez   Činohravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Mauglívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Hybernia 19:00
137 úhlů pohledu   Pop Baletvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Božská Sarahvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 19:30
Anna Kareninavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera [Kulturní portál.cz] 19:00
Natěračvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 19:30
Láska u splachovací nádrže aneb Krásný instalatérvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
Den závislostivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Pinokio   pro školy
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Slyšet hlasyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí  19:00
Dánská občanská válka 2018-24   ZRUŠENO; Zrušenovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ponec 18:30
Contemporary dance - lekce pro veřejnostvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Puls [Rock café] 19:30
Nymfay
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Freddievstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Spejbla a Hurvínka  10:00
Hurvínkova nebesíčka
Divadlo Troníček 19:30
Pohádka - večer totální divadelní improvizace   Longformyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt [Městský dům kultury Sokolovna, Týn nad Vltavou] 19:30
4000 dnů
Divadlo v Celetné [Činoherní studio Ústí nad Labem] 19:30
Pazourvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
D1W1vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  19:00
Mnoho povyku pro nicvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Řeznické  19:30
Cockvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hudební divadlo Karlín  19:00
Noc na Karlštejněvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
ADHDvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Komorní činohra [KD Kolín] 19:00
Irská kletba
MeetFactory  20:00
Temná energievstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 10:00
Čapek  náš tip!   Představení pro školy
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kanibalky: Soumrak samců   2.Premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Mořevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Plukovník Švec   předpremiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pidivadlo  20:00
Prachy? Prachy!
Studio Damúza [Staré purkrabství, NKP Vyšehrad] 10:00
Golem
Studio DVA divadlo  19:00
Vzhůru do divočinyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon [Hradec Králové, festival Čekání na Václava] 19:00
Proměna aneb Řehoř už toho má dost
Studio Ypsilon [hlavní scéna] 19:30
Shakespeare na flipchartuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo 19:00
Just! Impro Show   Just! Improvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Protest / Rest   Bratislava - festival ASTORKA; Zájezd
VILA Štvanice [Divadlo Letí] 20:00
Den závislostivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze] 11:00
Šťastný vyvolenývstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA  19:30
„Vršovice jsou zlatý,“ řek´ tatínekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo