Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 19. října 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínPotwory19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Sůl nad zlato17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubLéda (Manželskonemanželská povídka)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloZimní pohádka   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Příhody Ferdy mravence10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
Kolonizace - nový počátek   #Studovna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicDívčí válka   Divadlo OKKO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [vyprodáno / premiéra / DISK]Rodinná oslava   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Příhody Ferdy mravence10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichJohanka z Arku19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrBlaŽenka  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraCirkusácká pohádka   Divadlo Láryfáry09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraCirkusácká pohádka   Divadlo Láryfáry10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Čaj a apokalypsa20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec
soubor: Spitfire Company
Constellations II. (Time for Sharing)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22
hostuje: Divadlo Na Fidlovačce
Souborné dílo Williama Shakespeara19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Horácké divadlo Jihlava, Jihlava]Skořápka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Valašské národní divadlo v Karolince, Karolinka]Smrt a dívka  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Opilí   + debata18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Kytice20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéSouborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéZlomatka  náš tip!   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kanibalky: Soumrak samců   večerní veřejná generální zkouška19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Shirley Valentine19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí21:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Spalovač mrtvol19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Podivuhodné cesty Julese Verna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAGo away - see if I’m there   KALD DAMU; Mladá krev19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloŠíleně smutná princezna   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonSwing se vrací neboli o štěstí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Sůl nad zlato   Pro děti17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloCry Baby Cry  náš tip!   Jirkov; Zájezd18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
Čaj a apokalypsa20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Potwory
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Sůl nad zlato
Činoherní klub  19:30
Léda (Manželskonemanželská povídka)
Dejvické divadlo  19:30
Zimní pohádka   vyprodáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Příhody Ferdy mravence
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
 20:00
Kolonizace - nový počátek   #Studovna
Divadlo Bez Hranic 19:30
Dívčí válka   Divadlo OKKO
Divadlo Disk [vyprodáno / premiéra / DISK] 19:30
Rodinná oslava   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Příhody Ferdy mravence
Divadlo Kalich  19:00
Johanka z Arku
Divadlo Cylindr  19:30
BlaŽenka  náš tip!
Divadlo Karla Hackera 09:00
Cirkusácká pohádka   Divadlo Láryfáry
Divadlo Karla Hackera 10:30
Cirkusácká pohádka   Divadlo Láryfáry
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
Čaj a apokalypsa
Divadlo Ponec
soubor: Spitfire Company
 20:00
Constellations II. (Time for Sharing)
Divadlo U22
hostuje: Divadlo Na Fidlovačce
 19:30
Souborné dílo Williama Shakespeara
Divadlo Ungelt [Horácké divadlo Jihlava, Jihlava] 19:00
Skořápka
Divadlo Ungelt [Valašské národní divadlo v Karolince, Karolinka] 19:30
Smrt a dívka  náš tip!
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 18:00
Opilí   + debata
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Kytice
Divadlo v Dlouhé  19:00
Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Zlomatka  náš tip!   zájezd
Divadlo Vosto5  20:00
Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kanibalky: Soumrak samců   večerní veřejná generální zkouška
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Shirley Valentine
Městská divadla pražská 21:50
Prohlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Spalovač mrtvol
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Podivuhodné cesty Julese Verna
Studio ALTA 19:30
Go away - see if I’m there   KALD DAMU; Mladá krev
Studio DVA divadlo  19:00
Šíleně smutná princezna   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Swing se vrací neboli o štěstí
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Sůl nad zlato   Pro děti
Švandovo divadlo  18:00
Cry Baby Cry  náš tip!   Jirkov; Zájezd
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 20:00
Čaj a apokalypsa

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo