Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 28. října 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutkyAť žije Česká republika!   loutkový speciál ke 100. výročí založení našeho státu mínus Slovensko19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa Obyčejní lidé   English-friendly; #Studovna; FESTIVAL AKCENT; V NEDĚLI 28.10.2018 VSTUP ZDARMA! SLAVÍME VÝROČÍ REPUBLIKY!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic Limonádový Joe19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíMaxipes Fík   Divadlo Krapet11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskDVD - Děti - Výchova - Divadlo10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Mauglí13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Začínáme končit19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Popelka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [Studio Beseda Hradec Králové]Čaj a apokalypsa19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:10Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:10Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Toodle noodle15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Bruncvík a lev18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]Nic ze mě   DERNIÉRA19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta]Světáci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouSpravedlnost - Teatr Powszechny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Výročí   Premiéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22Ze života hmyzu   Divadelní soubor UCHO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC]Deštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Pardál19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéAntigona - protivnice - ZUŠ Litoměřice   Festival studentského divadla15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéModrovous   Festival studentského divadla17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [OLDstars]Provaz   Festival studentského divadla19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéSvět a divadlo: Kolotoč politiky - Divná doba, divná láska, divné životy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [OLDstars]Jordan   Festival studentského divadla21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [Divadlo Komediograf]Zkurvení havlisti   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD [Maso krůtí]Cirkusvobody   BE2619:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]ADHD19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [420PEOPLE]The Watcher19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Ungelt]Deštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Konzervativec   Premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Noční sezóna14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Plukovník Švec20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí Dům v jabloních19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAKonec punku v Česku: Operace Alta-Mira   HYBAJ HO! 201812:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAAnna Sedlačková a kol.: Stories of Be-coming (Pátrání po prvním pohybu)   HYBAJ HO! 201818:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTASaghar Hosseinpour, Eva Priečková: Earthworms are Crossing the Road   HYBAJ HO! 201819:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTADebris Company: WOW! (Slepá mapa světa)   HYBAJ HO! 201819:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [DEPO2015, Plzeň]Moment!10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [DEPO2015, Plzeň]Moment!11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [DEPO2015, Plzeň]Moment!12:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [DEPO2015, Plzeň]Batosnění15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [DEPO2015, Plzeň]Batosnění16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloNa fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+S19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Celebrity20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloBuchty a loutky - Ať žije Česká republika!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvaniceFyzické básnictví s Petrem Vášou11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky 19:00
Ať žije Česká republika!   loutkový speciál ke 100. výročí založení našeho státu mínus Slovensko
Divadlo Archa  20:00
Obyčejní lidé   English-friendly; #Studovna; FESTIVAL AKCENT; V NEDĚLI 28.10.2018 VSTUP ZDARMA! SLAVÍME VÝROČÍ REPUBLIKY!
Divadlo Bez Hranic  19:30
Limonádový Joe
Divadlo Bez zábradlí 11:00
Maxipes Fík   Divadlo Krapet
Divadlo Disk 10:00
DVD - Děti - Výchova - Divadlo
Divadlo Kalich  13:30
Mauglí
Divadlo Kalich  19:00
Začínáme končit
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Popelka
Divadlo Letí [Studio Beseda Hradec Králové] 19:00
Čaj a apokalypsa
Divadlo Minor 13:00
Republika!   hra
Divadlo Minor 13:10
Republika!   hra
Divadlo Minor 13:20
Republika!   hra
Divadlo Minor 13:30
Republika!   hra
Divadlo Minor 13:40
Republika!   hra
Divadlo Minor 13:50
Republika!   hra
Divadlo Minor 14:00
Republika!   hra
Divadlo Minor 14:10
Republika!   hra
Divadlo Minor 14:20
Republika!   hra
Divadlo Minor 14:30
Republika!   hra
Divadlo Minor 14:40
Republika!   hra
Divadlo Minor 14:50
Republika!   hra
Divadlo Minor 15:00
Republika!   hra
Divadlo Minor [Velký sál] 15:00
Toodle noodle
Divadlo Minor [Malá scéna] 18:00
Bruncvík a lev
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust] 19:00
Nic ze mě   DERNIÉRA
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta] 19:00
Světáci
Divadlo pod Palmovkou 19:00
Spravedlnost - Teatr Powszechny
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Výročí   Premiéra
Divadlo U22 20:00
Ze života hmyzu   Divadelní soubor UCHO
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC] 19:00
Deštivé dny
Divadlo Ungelt  19:00
Pardál
Divadlo v Celetné 15:00
Antigona - protivnice - ZUŠ Litoměřice   Festival studentského divadla
Divadlo v Celetné 17:00
Modrovous   Festival studentského divadla
Divadlo v Celetné [OLDstars] 19:00
Provaz   Festival studentského divadla
Divadlo v Celetné 20:00
Svět a divadlo: Kolotoč politiky - Divná doba, divná láska, divné životy
Divadlo v Celetné [OLDstars] 21:00
Jordan   Festival studentského divadla
Divadlo v Dlouhé [Divadlo Komediograf] 19:00
Zkurvení havlisti   vyprodáno
Experimentální prostor NoD [Maso krůtí] 19:30
Cirkusvobody   BE26
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
ADHD
La Fabrika [420PEOPLE] 19:30
The Watcher
Městská divadla pražská [Divadlo Ungelt] 19:00
Deštivé dny
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Konzervativec   Premiéra
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 14:00
Noční sezóna
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Plukovník Švec
Pomezí  19:30
Dům v jabloních
Studio ALTA 12:00
Konec punku v Česku: Operace Alta-Mira   HYBAJ HO! 2018
Studio ALTA 18:00
Anna Sedlačková a kol.: Stories of Be-coming (Pátrání po prvním pohybu)   HYBAJ HO! 2018
Studio ALTA 19:00
Saghar Hosseinpour, Eva Priečková: Earthworms are Crossing the Road   HYBAJ HO! 2018
Studio ALTA 19:30
Debris Company: WOW! (Slepá mapa světa)   HYBAJ HO! 2018
Studio Damúza [DEPO2015, Plzeň] 10:00
Moment!
Studio Damúza [DEPO2015, Plzeň] 11:00
Moment!
Studio Damúza [DEPO2015, Plzeň] 12:00
Moment!
Studio Damúza [DEPO2015, Plzeň] 15:00
Batosnění
Studio Damúza [DEPO2015, Plzeň] 16:00
Batosnění
Studio DVA divadlo 19:30
Na fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+S
Studio DVA divadlo  20:00
Celebrity
Švandovo divadlo 19:00
Buchty a loutky - Ať žije Česká republika!
VILA Štvanice 11:00
Fyzické básnictví s Petrem Vášou

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo