Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 23. října 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Činoherní klub [Bratislava]Tanec bláznů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Litomyšli]Racek  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Záhada hlavolamu10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicRacajda (Tonka Šibenice)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [neváhej / DISK]Zápisky z volných chvil   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Záhada hlavolamu10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVeletoč19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KámenUpokojenkyně - Divadlo V.A.D.19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíAnderSen19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceHraběnka (Zámek v Čechách)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou99 slov pro prázdnotu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec
soubor: DOT504
Family Journey20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka BrzobohatéhoFreddie - Concert show19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt4000 dnů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Osiřelý západ19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Iluze20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéLidská tragikomedie  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]A teď: Svět! neboli Co je venku, do toho mi nic není19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39
soubor: Divadlo X10
A teď: Svět! neboli Co je venku, do toho mi nic není19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoDOsm statečných   Divadlo Dagmar; BE2619:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
ADHD19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]
soubor: Losers Cirque Company
Vzduchem19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Tančírna 1918-2018   Dopolední představení09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Listopad19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Premiéra mládí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Plukovník Švec   Generalní zk.10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKomentované prohlídky tajemství fasád16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKomentované prohlídky tajemství fasád18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloSlepice20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera Praha7 proti Thébám19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSex pro pokročilé   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloOdvrátená strana mesiaca - GUnaGU19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonPánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Cry Baby Cry  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Dvě komedie v komedii20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Sudí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub [Bratislava] 19:30
Tanec bláznů
Dejvické divadlo [hrajeme v Litomyšli] 19:00
Racek  náš tip!
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Záhada hlavolamu
Divadlo Bez Hranic  19:30
Racajda (Tonka Šibenice)
Divadlo Disk [neváhej / DISK] 19:30
Zápisky z volných chvil   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Záhada hlavolamu
Divadlo Kalich  19:00
Veletoč
Divadlo Kámen 19:30
Upokojenkyně - Divadlo V.A.D.
Divadlo Na zábradlí  19:00
AnderSen
Divadlo Palace  19:00
Hraběnka (Zámek v Čechách)
Divadlo pod Palmovkou 19:00
99 slov pro prázdnotu
Divadlo Ponec
soubor: DOT504
 20:00
Family Journey
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Freddie - Concert show
Divadlo Ungelt  19:00
4000 dnů
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Osiřelý západ
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Iluze
Divadlo v Dlouhé  19:00
Lidská tragikomedie  náš tip!
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
A teď: Svět! neboli Co je venku, do toho mi nic není
DUP39
soubor: Divadlo X10
 19:30
A teď: Svět! neboli Co je venku, do toho mi nic není
Experimentální prostor NoD 19:30
Osm statečných   Divadlo Dagmar; BE26
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
ADHD
La Fabrika [Studio 1]
soubor: Losers Cirque Company
 19:30
Vzduchem
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 09:30
Tančírna 1918-2018   Dopolední představení
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Listopad
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Premiéra mládí
Městská divadla pražská 21:00
Prohlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí
Národní divadlo [Nová scéna] 10:00
Plukovník Švec   Generalní zk.
Národní divadlo 16:00
Komentované prohlídky tajemství fasád
Národní divadlo 18:00
Komentované prohlídky tajemství fasád
Pidivadlo  20:00
Slepice
RockOpera Praha  19:00
7 proti Thébám
Studio DVA divadlo  19:00
Sex pro pokročilé   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo 19:30
Odvrátená strana mesiaca - GUnaGU
Studio Ypsilon  19:30
Pánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Cry Baby Cry  náš tip!   vyprodáno
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Dvě komedie v komedii
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Sudí

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo