Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 3. října 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín [Studio Rote]Královna duchů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [Handa Gote research & development]Die Rache19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Ucpanej systém  náš tip!   částečně zadáno; vyprodáno20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Lakomá Barka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaDiner - Thomas & Ruhller (NL)   English-friendly20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic Limonádový Joe19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Blbec k večeři19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]R.U.R.19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Cizinec hledá byt   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Lakomá Barka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [agentura Harlekýn]Vězeň na Druhé Avenue19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Ty dvě, které obědvají19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraHvězdný večer - Miriam Kantorková19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]A pak přišla Mirna  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]To byl jen vtip!   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorPohádka o Raškovi, Do velké krajiny Dudédu   Dismanův rozhlasový dětský soubor18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Korespondence V+W  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production]Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Mocná Afrodíté19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecContemporary dance - lekce pro veřejnost00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecContemporary dance - lekce pro veřejnost18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [Komorní činohra]Kolo kolo mlýnský19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Městské divadlo Mladá Boleslav, Mladá Boleslav]Skleněný strop19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Skořápka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]KAŠPAR.SRDCOVKY   veřejná zkouška11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]KAŠPAR.SRDCOVKY19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Sen v červeném domě19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 PROTON !!!  náš tip!   Jatka7819:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Divadlo Vosto5]PROTON !!!  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Troníček]Kolo kolo mlýnský19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Divadlo Drak]Blátem po hlavě15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Divadlo Drak]Blátem po hlavě19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Pohřeb sardinky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Mělník]Čapek  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Teror19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloCrazy But True   Pražské křižovatky; Zdarma16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Krvavá svatba   Dramaturgický úvod před představením19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloIf a Window Would Open   Pražské křižovatky; Festivalový pas20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloLas ideas   Pražské křižovatky; Festivalový pas20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Prachy? Prachy!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Vzhůru do divočiny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Klub lhářů pana E.19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloTaneční večery ve Švandově divadle: První republika19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Úklady a láska   Hradec Králové - festival Čekání na Václava; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Divadlo Letí]A pak přišla Mirna  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín [Studio Rote] 19:30
Královna duchů
Alfred ve dvoře [Handa Gote research & development] 19:30
Die Rache
Dejvické divadlo  20:00
Ucpanej systém  náš tip!   částečně zadáno; vyprodáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Lakomá Barka
Divadlo Archa 20:00
Diner - Thomas & Ruhller (NL)   English-friendly
Divadlo Bez Hranic  19:30
Limonádový Joe
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Blbec k večeři
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
R.U.R.
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Cizinec hledá byt   Činohra
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Lakomá Barka
Divadlo Gong [agentura Harlekýn] 19:00
Vězeň na Druhé Avenue
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 19:30
Ty dvě, které obědvají
Divadlo Karla Hackera 19:00
Hvězdný večer - Miriam Kantorková
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
A pak přišla Mirna  náš tip!
Divadlo Minor [Malá scéna] 09:30
To byl jen vtip!   pro školy
Divadlo Minor 18:00
Pohádka o Raškovi, Do velké krajiny Dudédu   Dismanův rozhlasový dětský soubor
Divadlo Na zábradlí  19:00
Korespondence V+W  náš tip!
Divadlo Palace [Pantheon production] 19:00
Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Mocná Afrodíté
Divadlo Ponec 00:00
Contemporary dance - lekce pro veřejnost
Divadlo Ponec 18:30
Contemporary dance - lekce pro veřejnost
Divadlo Troníček [Komorní činohra] 19:00
Kolo kolo mlýnský
Divadlo Ungelt [Městské divadlo Mladá Boleslav, Mladá Boleslav] 19:00
Skleněný strop
Divadlo Ungelt  19:00
Skořápka
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 11:00
KAŠPAR.SRDCOVKY   veřejná zkouška
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
KAŠPAR.SRDCOVKY
Divadlo v Dlouhé  19:00
Sen v červeném domě
Divadlo Vosto5  19:30
PROTON !!!  náš tip!   Jatka78
Jatka78 [Divadlo Vosto5] 19:30
PROTON !!!  náš tip!
Komorní činohra [Divadlo Troníček] 19:00
Kolo kolo mlýnský
La Fabrika [Divadlo Drak] 15:00
Blátem po hlavě
La Fabrika [Divadlo Drak] 19:00
Blátem po hlavě
MeetFactory  20:00
Pohřeb sardinky
Městská divadla pražská [Mělník] 19:00
Čapek  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Teror
Národní divadlo 16:00
Crazy But True   Pražské křižovatky; Zdarma
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Krvavá svatba   Dramaturgický úvod před představením
Národní divadlo 20:00
If a Window Would Open   Pražské křižovatky; Festivalový pas
Národní divadlo 20:00
Las ideas   Pražské křižovatky; Festivalový pas
Pidivadlo  20:00
Prachy? Prachy!
Studio DVA divadlo  19:00
Vzhůru do divočiny
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Klub lhářů pana E.
Švandovo divadlo 19:00
Taneční večery ve Švandově divadle: První republika
Švandovo divadlo  19:00
Úklady a láska   Hradec Králové - festival Čekání na Václava; Zájezd
VILA Štvanice [Divadlo Letí] 20:00
A pak přišla Mirna  náš tip!

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo