Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 11. října 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Činoherní klubTanec bláznů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloKakadu   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Birlibánova podivuhodná cesta10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Birlibánova podivuhodná cesta14:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
Žena přes palubu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Sekáč dědeček19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskWorkshop - Barunka is leaving18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [vyprodáno / DISK]Barunka Is Leaving   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Birlibánova podivuhodná cesta10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Birlibánova podivuhodná cesta14:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongZáskok   Divadlo rodu Vejvodů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Čtyřhra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraO Bodříkovi   Divadlo No Kakabus09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraO Bodříkovi   Divadlo No Kakabus10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraO Bodříkovi   Divadlo No Kakabus14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Žena přes palubu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíTo téma / Das Thema19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
Chlap na zabití19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouLaskavé bohyně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecPřemístění - Mithkal Alzghair, Compagnie Hek-Ma20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
Busted Jesus Comix19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Městské divadlo Prachatice, Prachatice]Pardál19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltŽivot podle Jonesových19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Srpen v zemi indiánů   + debata19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéO líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéS úsměvy idiotů  náš tip!   Poslední běžná repríza před listopadovou derniérou!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Stopy zbloudilých19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Losers Cirque Company
Kolaps  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Troníček]Busted Jesus Comix19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Moře   večerní veřejná generální zkouška19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloMisery19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloRajče a okurka: V lednici   Jazykově bezbariérové19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAAnne, beze strachu hledět na nebe19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaDlouhý, Široký a Krátkozraký   zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub  19:30
Tanec bláznů
Dejvické divadlo  19:30
Kakadu   vyprodáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Birlibánova podivuhodná cesta
Divadlo AHA! [Velká scéna] 14:15
Birlibánova podivuhodná cesta
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
 19:30
Žena přes palubu
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Sekáč dědeček
Divadlo Disk 18:00
Workshop - Barunka is leaving
Divadlo Disk [vyprodáno / DISK] 19:30
Barunka Is Leaving   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Birlibánova podivuhodná cesta
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 14:15
Birlibánova podivuhodná cesta
Divadlo Gong 19:00
Záskok   Divadlo rodu Vejvodů
Divadlo Kalich  19:00
Krysař  náš tip!
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Čtyřhra
Divadlo Karla Hackera 09:00
O Bodříkovi   Divadlo No Kakabus
Divadlo Karla Hackera 10:30
O Bodříkovi   Divadlo No Kakabus
Divadlo Karla Hackera 14:00
O Bodříkovi   Divadlo No Kakabus
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 19:30
Žena přes palubu
Divadlo Na zábradlí 19:00
To téma / Das Thema
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
 19:00
Chlap na zabití
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Laskavé bohyně
Divadlo Ponec 20:00
Přemístění - Mithkal Alzghair, Compagnie Hek-Ma
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
 19:00
Busted Jesus Comix
Divadlo Ungelt [Městské divadlo Prachatice, Prachatice] 19:00
Pardál
Divadlo Ungelt  19:00
Život podle Jonesových
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Srpen v zemi indiánů   + debata
Divadlo v Dlouhé  10:00
O líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
S úsměvy idiotů  náš tip!   Poslední běžná repríza před listopadovou derniérou!
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Stopy zbloudilých
Jatka78
soubor: Losers Cirque Company
 19:30
Kolaps  náš tip!
Komorní činohra [Divadlo Troníček] 19:00
Busted Jesus Comix
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Moře   večerní veřejná generální zkouška
Studio DVA divadlo  19:00
Misery
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!
Švandovo divadlo 19:00
Rajče a okurka: V lednici   Jazykově bezbariérové
Vršovické divadlo MANA 19:00
Anne, beze strachu hledět na nebe
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Dlouhý, Široký a Krátkozraký   zadáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo