Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 21. října 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Obludov19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeEverywhen20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Sezimovo Ústí - Loutkový festival]Norská pohádka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Kladno - Divadlo Kladno]Norská pohádka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Kati16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [Divadlo U staré herečky]Mauglí   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo 39 stupňů   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Divadlo MANA, Praha]Míša Kulička17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa [Divadlo Vosto5]Kolonizace - nový počátek   #Studovna18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Docela velké divadlo]Brouk Pytlík11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Pejsek a kočička16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [BodyVoiceBand]Vojna16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskNad rozlitou mléčnou dráhou19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Divadelní společnost J.Dvořáka]S Pydlou v zádech16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Žena za pultem 2: Pult osobnosti14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Žena za pultem 2: Pult osobnosti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Oheň na hoře   pro děti16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Popelka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorTajemství temné komory   workshop11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorTajemství temné komory   workshop14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Libozvuky15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]Deník zloděje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]Dokud nás milenky nerozdělí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]Pusťte Donnu k maturitě!15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]Pusťte Donnu k maturitě!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]MOMO16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Pardál19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Dům kultury města Ostravy - divadelní sál, Ostrava]Smrt a dívka  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Mikulášovy patálie14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici]Slovácko sa nesúdí20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé O líné babičce  náš tip!   pro děti; 120. repríza; vyprodáno17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Zlomatka  náš tip!   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39SPEKTRUM & Plné sklady citů   Johana Plocková20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD [Maso krůtí]Čekání na Kokota19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]ADHD   Premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Losers Cirque Company]Vzduchem19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Psí dny20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáBenefice pro Bohnice18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Pýcha a předsudek   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Crossclub]Otěstánek14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Chvatěruby]Pohádky z lesa15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo 4 sestry   VYPRODÁNO14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura]Můj báječný rozvod   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vše o ženách   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Kostky jsou vrženy aneb Don Juan a hlavně pocta Jaroslavu Ježkovi19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [Divadlo AHA!]Míša Kulička17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Obludov
Alfred ve dvoře 20:00
Everywhen
Buchty a loutky [Sezimovo Ústí - Loutkový festival] 10:00
Norská pohádka
Buchty a loutky [Kladno - Divadlo Kladno] 15:00
Norská pohádka
Činoherní klub  16:00
Kati
Cirkus Mlejn [Divadlo U staré herečky] 15:00
Mauglí   Pro děti
Dejvické divadlo  19:30
39 stupňů   vyprodáno
Divadlo AHA! [Divadlo MANA, Praha] 17:00
Míša Kulička
Divadlo Archa [Divadlo Vosto5] 18:00
Kolonizace - nový počátek   #Studovna
Divadlo Bez zábradlí [Docela velké divadlo] 11:00
Brouk Pytlík
Divadlo D21 [velký sál] 16:00
Pejsek a kočička
Divadlo Disk [BodyVoiceBand] 16:00
Vojna
Divadlo Disk 19:30
Nad rozlitou mléčnou dráhou
Divadlo Gong [Divadelní společnost J.Dvořáka] 16:00
S Pydlou v zádech
Divadlo Kalich  14:30
Žena za pultem 2: Pult osobnosti
Divadlo Kalich  19:00
Žena za pultem 2: Pult osobnosti
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 16:00
Oheň na hoře   pro děti
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Popelka
Divadlo Minor 11:00
Tajemství temné komory   workshop
Divadlo Minor 14:00
Tajemství temné komory   workshop
Divadlo Minor [Velký sál] 15:00
Libozvuky
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust] 19:00
Deník zloděje
Divadlo Palace [Pantheon production - host] 19:00
Dokud nás milenky nerozdělí
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 15:00
Pusťte Donnu k maturitě!
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
Pusťte Donnu k maturitě!
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 16:00
MOMO
Divadlo Ungelt  19:00
Pardál
Divadlo Ungelt [Dům kultury města Ostravy - divadelní sál, Ostrava] 19:00
Smrt a dívka  náš tip!
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 14:00
Mikulášovy patálie
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Slovácko sa nesúdí
Divadlo v Dlouhé  17:00
O líné babičce  náš tip!   pro děti; 120. repríza; vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Zlomatka  náš tip!   zájezd
Divadlo Vosto5  18:00
Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa
DUP39 20:00
SPEKTRUM & Plné sklady citů   Johana Plocková
Experimentální prostor NoD [Maso krůtí] 19:30
Čekání na Kokota
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
ADHD   Premiéra
La Fabrika [Losers Cirque Company] 19:30
Vzduchem
MeetFactory  20:00
Psí dny
Městská divadla pražská 18:00
Benefice pro Bohnice
Národní divadlo  19:00
Pýcha a předsudek   Představení s anglickými titulky
Studio Damúza [Crossclub] 14:30
Otěstánek
Studio Damúza [Chvatěruby] 15:00
Pohádky z lesa
Studio DVA divadlo  14:00
4 sestry   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura] 19:00
Můj báječný rozvod   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vše o ženách   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Kostky jsou vrženy aneb Don Juan a hlavně pocta Jaroslavu Ježkovi
Vršovické divadlo MANA [Divadlo AHA!] 17:00
Míša Kulička

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo