Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 14. října 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - KD Mlejn]Kocour v botách15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubZlatý drak   DS Ty-já-tr / HROBESO; cyklus Činoherní klub uvádí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [Buchty a loutky]Kocour v botách   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Elegance molekuly   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíČtyřlístek v pohádce   Divadlo D511:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskPeníze nerostou na stromech16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskPrequel Casablanca   divadelní bojovka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskPrequel Casablanca   divadelní bojovka19:45Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskPrequel Casablanca   divadelní bojovka20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskPrequel Casablanca   divadelní bojovka21:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskPrequel Casablanca   divadelní bojovka22:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [agentura Harlekýn]S tvojí dcerou ne19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Krysař  náš tip!13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Krysař  náš tip!18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Malý princ   pro děti16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Honza, čert a Kašpárek10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Small Town Boy  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Mami, už tam budem?10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Záhada hlavolamu11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:10Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:10Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Záhada hlavolamu15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]Antieva21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete?19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecSunday Neurosis - Jiří Pokorný & Radim Vizváry20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Freddie14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Skořápka   zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Kulturní dům Rubín, Brno]4000 dnů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Mikulášovy prázdniny14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Růže pro Algernon   + debata19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [LokVar]Český Honza   ZMĚNA TITULU - místo původně plánovaného Tatínka 00211:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [LokVar]Český Honza   ZMĚNA TITULU - místo původně plánovaného Tatínka 00214:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Leni19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Společenstvo vlastníků   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD Ve dne v noci19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [ostatní produkce]Chyba19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Next Picture]Bláznivý Petříček19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Mlynářova opička14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Tři nezbedné pohádky15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA [Taneční studio Light]Putování ve větvích   EKOvíkend14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA [Taneční studio Light]Putování ve větvích   EKOvíkend17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Jindřichův Hradec]Superkluk15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Divadlo hudby Olomouc]Hlupáci z Chelmu16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství   VYPRODÁNO11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Studio DVA divadlo - Malá scéna]Vše o ženách   VYPRODÁNO15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo 4 sestry   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloLakomá Barka   Premiéra; Pro děti; Dětské divadelní studio15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Divadlo Letí]Small Town Boy  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze]Úča musí pryč!17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze]3 verze života20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - KD Mlejn] 15:00
Kocour v botách
Činoherní klub 19:30
Zlatý drak   DS Ty-já-tr / HROBESO; cyklus Činoherní klub uvádí
Cirkus Mlejn [Buchty a loutky] 15:00
Kocour v botách   Pro děti
Dejvické divadlo  19:30
Elegance molekuly   vyprodáno
Divadlo Bez zábradlí 11:00
Čtyřlístek v pohádce   Divadlo D5
Divadlo Disk 16:00
Peníze nerostou na stromech
Divadlo Disk 19:00
Prequel Casablanca   divadelní bojovka
Divadlo Disk 19:45
Prequel Casablanca   divadelní bojovka
Divadlo Disk 20:30
Prequel Casablanca   divadelní bojovka
Divadlo Disk 21:15
Prequel Casablanca   divadelní bojovka
Divadlo Disk 22:00
Prequel Casablanca   divadelní bojovka
Divadlo Gong [agentura Harlekýn] 19:00
S tvojí dcerou ne
Divadlo Kalich  13:30
Krysař  náš tip!
Divadlo Kalich  18:00
Krysař  náš tip!
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 16:00
Malý princ   pro děti
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Honza, čert a Kašpárek
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 19:30
Small Town Boy  náš tip!
Divadlo Minor [Malá scéna] 10:00
Mami, už tam budem?
Divadlo Minor [Velký sál] 11:00
Záhada hlavolamu
Divadlo Minor 13:10
Republika!   hra
Divadlo Minor 13:20
Republika!   hra
Divadlo Minor 13:40
Republika!   hra
Divadlo Minor 13:50
Republika!   hra
Divadlo Minor 14:00
Republika!   hra
Divadlo Minor 14:10
Republika!   hra
Divadlo Minor 14:20
Republika!   hra
Divadlo Minor 14:30
Republika!   hra
Divadlo Minor 14:40
Republika!   hra
Divadlo Minor 14:50
Republika!   hra
Divadlo Minor 15:00
Republika!   hra
Divadlo Minor [Velký sál] 15:00
Záhada hlavolamu
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust] 21:00
Antieva
Divadlo Palace  19:00
Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete?
Divadlo Ponec 20:00
Sunday Neurosis - Jiří Pokorný & Radim Vizváry
Divadlo Radka Brzobohatého  14:00
Freddie
Divadlo Ungelt  19:00
Skořápka   zadáno
Divadlo Ungelt [Kulturní dům Rubín, Brno] 19:30
4000 dnů
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 14:00
Mikulášovy prázdniny
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Růže pro Algernon   + debata
Divadlo v Dlouhé [LokVar] 11:00
Český Honza   ZMĚNA TITULU - místo původně plánovaného Tatínka 002
Divadlo v Dlouhé [LokVar] 14:00
Český Honza   ZMĚNA TITULU - místo původně plánovaného Tatínka 002
Divadlo v Řeznické  19:30
Leni
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)
Experimentální prostor NoD  19:30
Ve dne v noci
Jatka78 [ostatní produkce] 19:30
Chyba
La Fabrika [Next Picture] 19:30
Bláznivý Petříček
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 14:00
Mlynářova opička
Pidivadlo  15:00
Tři nezbedné pohádky
Studio ALTA [Taneční studio Light] 14:00
Putování ve větvích   EKOvíkend
Studio ALTA [Taneční studio Light] 17:00
Putování ve větvích   EKOvíkend
Studio Damúza [Jindřichův Hradec] 15:00
Superkluk
Studio Damúza [Divadlo hudby Olomouc] 16:00
Hlupáci z Chelmu
Studio DVA divadlo  11:00
Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Studio DVA divadlo - Malá scéna] 15:00
Vše o ženách   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  20:00
4 sestry   VYPRODÁNO
Švandovo divadlo 15:00
Lakomá Barka   Premiéra; Pro děti; Dětské divadelní studio
VILA Štvanice [Divadlo Letí] 19:30
Small Town Boy  náš tip!
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze] 17:00
Úča musí pryč!
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze] 20:00
3 verze života

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo