Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 4. října 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře [Handa Gote research & development]Die Rache19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Bůh masakru  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [agentura Familie]Zub za zub   Divadlo18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [Cirk La Putyka]Honey   v divadle Jatka78; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Dobrodružství kocoura Modroočka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicImprovizace.cz20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Art19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Choroby mládí   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Dobrodružství kocoura Modroočka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Kulturní portál.cz]Magická hodina19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichCarmen Y Carmen - JT Promotion, s.r.o.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně]Dokonalá pitomost19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]O pejskovi a kočičce   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]O pejskovi a kočičce18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Rejdišti Evergreen19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Žítkovské bohyně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka BrzobohatéhoUž zase miluju!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltRozpravy Milana Heina   hosté: E. Balzerová, P. Oubram15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Expres na západ  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Západočeské divadlo v Chebu]Všechny báječný věci19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéKvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Hovory na útěku  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Vražedný pátek  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD [Divadlo Feste]Moc bezmocných19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]Honey19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna]Tango, ó tango19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloMy Country; a Work in Progress   Pražské křižovatky10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloMy Country; a Work in Progress   Pražské křižovatky17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloLas ideas   Pražské křižovatky; Festivalový pas20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Malý princ20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Rituální vražda Gorge Mastromase20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera Praha Romeo & Julie19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Les19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Škaredá středa aneb Teta z Halifaxu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Cry Baby Cry  náš tip!   Varnsdorf; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Divadlo Spektákl]Kronika ohlášené smrti   Anglické titulky na vyžádání19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [Handa Gote research & development] 19:30
Die Rache
Činoherní klub  19:30
Bůh masakru  náš tip!
Cirkus Mlejn [agentura Familie] 18:00
Zub za zub   Divadlo
Dejvické divadlo [Cirk La Putyka] 19:30
Honey   v divadle Jatka78; vyprodáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství kocoura Modroočka
Divadlo Bez Hranic 20:00
Improvizace.cz
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Art
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Choroby mládí   Činohra
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství kocoura Modroočka
Divadlo Gong [Kulturní portál.cz] 19:00
Magická hodina
Divadlo Kalich 19:00
Carmen Y Carmen - JT Promotion, s.r.o.
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně] 19:30
Dokonalá pitomost
Divadlo Minor [Malá scéna] 09:30
O pejskovi a kočičce   pro školy
Divadlo Minor [Malá scéna] 18:00
O pejskovi a kočičce
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Evergreen
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Žítkovské bohyně
Divadlo Radka Brzobohatého 19:00
Už zase miluju!
Divadlo Ungelt 15:00
Rozpravy Milana Heina   hosté: E. Balzerová, P. Oubram
Divadlo Ungelt  19:00
Expres na západ  náš tip!
Divadlo v Celetné [Západočeské divadlo v Chebu] 19:30
Všechny báječný věci
Divadlo v Dlouhé 10:00
Kvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Hovory na útěku  náš tip!
Divadlo v Řeznické  19:30
Vražedný pátek  náš tip!
Experimentální prostor NoD [Divadlo Feste] 19:30
Moc bezmocných
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
Honey
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna] 19:30
Tango, ó tango
Národní divadlo 10:00
My Country; a Work in Progress   Pražské křižovatky
Národní divadlo 17:30
My Country; a Work in Progress   Pražské křižovatky
Národní divadlo 20:00
Las ideas   Pražské křižovatky; Festivalový pas
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Malý princ
Pidivadlo  20:00
Rituální vražda Gorge Mastromase
RockOpera Praha  19:00
Romeo & Julie
Studio DVA divadlo  19:00
Les
Studio Ypsilon  19:30
Škaredá středa aneb Teta z Halifaxu
Švandovo divadlo  19:00
Cry Baby Cry  náš tip!   Varnsdorf; Zájezd
Švandovo divadlo [Divadlo Spektákl] 19:00
Kronika ohlášené smrti   Anglické titulky na vyžádání

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo