Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 13. října 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínMy Name Is Rachel Corrie - Katherine Vinaver, Alan Rickman19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín [Studio Saint Germain]Svatá země20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Kocour v botách15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Kocour v botách17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Léda (Manželskonemanželská povídka)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Elegance molekuly   zadáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Kubula a Kuba Kubikula15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaSkladba pro člověka a magneťák - Nicola Gunn (AU)   English-friendly19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Docela velké divadlo]Kocour v botách11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Jistě, pane premiére!   ZADÁNO17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Divadlo AHA!]Kubula a Kuba Kubikula15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Krysař  náš tip!14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Krysař  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Honza a lesní skřítek   pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Děvčátko Momo   pro děti18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraO Bodříkovi   Divadlo No Kakabus10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorNatiskni SiTo!   workshop10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Robin Hood11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorPetřínský maják   outdoorová hra13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorPetřínský maják   outdoorová hra13:10Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorPetřínský maják   outdoorová hra13:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorPetřínský maják   outdoorová hra13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorPetřínský maják   outdoorová hra13:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRozezpívej pasáž13:45Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorPetřínský maják   outdoorová hra13:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorPetřínský maják   outdoorová hra14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorPetřínský maják   outdoorová hra14:10Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorPetřínský maják   outdoorová hra14:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorPetřínský maják   outdoorová hra14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorPetřínský maják   outdoorová hra14:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorPetřínský maják   outdoorová hra14:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorPetřínský maják   outdoorová hra15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorNatiskni SiTo!   workshop15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Robin Hood15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]Antieva19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Líbánky aneb Láska ať jde k čertu15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Jo, není to jednoduché19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Zamilovaný Shakespeare19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Freddie14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Freddie19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22Jezinky bezinky   Divadlo Elf10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Expres na západ  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Něžná je noc19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici]Slovácko sa nesúdí20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoDPřicházíme z daleka - Divadlo NIE19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [LokVar]Český Honza15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Konkurz19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Moře   Premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloFasády dětskýma očima17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloFasády dětskýma očima18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Maryša   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloFenomén Dismas15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA [Taneční studio Light]Putování ve větvích   EKOvíkend14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA [Taneční studio Light]Putování ve větvích   EKOvíkend17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [KULT festival, Ústí nad Labem]Kar00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Evita14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Evita   VYPRODÁNO18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Buchty a loutky]Kocour v botách   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Buchty a loutky]Kocour v botách   Pro děti17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín 19:00
My Name Is Rachel Corrie - Katherine Vinaver, Alan Rickman
A studio Rubín [Studio Saint Germain] 20:00
Svatá země
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Kocour v botách
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Kocour v botách
Činoherní klub  19:30
Léda (Manželskonemanželská povídka)
Dejvické divadlo  19:30
Elegance molekuly   zadáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 15:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo Archa 19:00
Skladba pro člověka a magneťák - Nicola Gunn (AU)   English-friendly
Divadlo Bez zábradlí [Docela velké divadlo] 11:00
Kocour v botách
Divadlo Bez zábradlí  17:00
Jistě, pane premiére!   ZADÁNO
Divadlo Gong [Divadlo AHA!] 15:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo Kalich  14:30
Krysař  náš tip!
Divadlo Kalich  19:00
Krysař  náš tip!
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 15:00
Honza a lesní skřítek   pro děti
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 18:00
Děvčátko Momo   pro děti
Divadlo Karla Hackera 10:30
O Bodříkovi   Divadlo No Kakabus
Divadlo Minor 10:00
Natiskni SiTo!   workshop
Divadlo Minor [Velký sál] 11:00
Robin Hood
Divadlo Minor 13:00
Petřínský maják   outdoorová hra
Divadlo Minor 13:10
Petřínský maják   outdoorová hra
Divadlo Minor 13:20
Petřínský maják   outdoorová hra
Divadlo Minor 13:30
Petřínský maják   outdoorová hra
Divadlo Minor 13:40
Petřínský maják   outdoorová hra
Divadlo Minor 13:45
Rozezpívej pasáž
Divadlo Minor 13:50
Petřínský maják   outdoorová hra
Divadlo Minor 14:00
Petřínský maják   outdoorová hra
Divadlo Minor 14:10
Petřínský maják   outdoorová hra
Divadlo Minor 14:20
Petřínský maják   outdoorová hra
Divadlo Minor 14:30
Petřínský maják   outdoorová hra
Divadlo Minor 14:40
Petřínský maják   outdoorová hra
Divadlo Minor 14:50
Petřínský maják   outdoorová hra
Divadlo Minor 15:00
Petřínský maják   outdoorová hra
Divadlo Minor 15:00
Natiskni SiTo!   workshop
Divadlo Minor [Velký sál] 15:00
Robin Hood
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust] 19:00
Antieva
Divadlo Palace  15:00
Líbánky aneb Láska ať jde k čertu
Divadlo Palace  19:00
Jo, není to jednoduché
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Zamilovaný Shakespeare
Divadlo Radka Brzobohatého  14:00
Freddie
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Freddie
Divadlo U22 10:30
Jezinky bezinky   Divadlo Elf
Divadlo Ungelt  19:00
Expres na západ  náš tip!
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Něžná je noc
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Slovácko sa nesúdí
Experimentální prostor NoD 19:30
Přicházíme z daleka - Divadlo NIE
Jatka78 [LokVar] 15:00
Český Honza
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Konkurz
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Moře   Premiéra
Národní divadlo 17:00
Fasády dětskýma očima
Národní divadlo 18:30
Fasády dětskýma očima
Národní divadlo  19:00
Maryša   Představení s anglickými titulky
Pidivadlo 15:00
Fenomén Dismas
Studio ALTA [Taneční studio Light] 14:00
Putování ve větvích   EKOvíkend
Studio ALTA [Taneční studio Light] 17:00
Putování ve větvích   EKOvíkend
Studio Damúza [KULT festival, Ústí nad Labem] 00:00
Kar
Studio DVA divadlo  14:00
Evita
Studio DVA divadlo  18:00
Evita   VYPRODÁNO
Švandovo divadlo [Buchty a loutky] 15:00
Kocour v botách   Pro děti
Švandovo divadlo [Buchty a loutky] 17:00
Kocour v botách   Pro děti

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo