Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 26. října 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Jihlava - Mezinárodní festival dokumentárních filmů]Zlatá husa14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Osiřelý západ  náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Bratislavě]Vražda krále Gonzaga  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Romeo a Julie10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaCena života - Living Dance Studio   seminář; VSTUP ZDARMA; English-friendly; FESTIVAL AKCENT11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaRED - Living Dance Studio (Peking)   #Studovna; English-friendly; FESTIVAL AKCENT20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Kvartet19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskDVD - Děti - Výchova - Divadlo10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Romeo a Julie10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Hybernia IAGO18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Krysař  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo BlaMa]Upír ve sklepě19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Koukej, svět!   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Nebojsa   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Nebojsa18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]Hlad19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Hraběnka, aneb Zámek v Čechách19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Lakomec19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Miss Dietrich lituje19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [OLDstars]Vernisáž   Festival studentského divadla18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [OLDstars]Slečna Fifi   Festival studentského divadla19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [OLDstars]Klářiny vztahy   Festival studentského divadla20:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [OLDstars]Sexuální perverze v Chicagu   Festival studentského divadla22:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   pro děti; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Zlomatka  náš tip!   zájezd19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Teritorium19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Teritorium19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD [11:55]Harakykyri   BE2619:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín Jesus Christ Superstar19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]ADHD19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]Duet pro jeden hlas19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]60´s aneb šedesátky19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Oddací list19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloAn Iliad   Prague Shakespeare Company19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Plukovník Švec   2. premiéra20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí Dům v jabloních19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAYuri Korec & Co.: d-BODY-m   HYBAJ HO! 201818:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTACsaba Molnár, Márcio Canabarro: Tropical Escape   HYBAJ HO! 201819:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [DEPO2015, Plzeň]Ptáček a lev09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [DEPO2015, Plzeň]Ptáček a lev10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [DEPO2015, Plzeň]Ptáček a lev11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Funny Girl   zrušeno z provozních důvodů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Misery19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloHerečky (miluj blížneho svojho) - GUnaGu19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Hlava Medúzy19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Trollové mezi námi   Veřejná generálka; vyprodáno11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Jihlava - Mezinárodní festival dokumentárních filmů] 14:00
Zlatá husa
Činoherní klub  19:30
Osiřelý západ  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo [hrajeme v Bratislavě] 19:00
Vražda krále Gonzaga  náš tip!
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Romeo a Julievstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa 11:00
Cena života - Living Dance Studio   seminář; VSTUP ZDARMA; English-friendly; FESTIVAL AKCENT
Divadlo Archa 20:00
RED - Living Dance Studio (Peking)   #Studovna; English-friendly; FESTIVAL AKCENTvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Kvartetvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk 10:00
DVD - Děti - Výchova - Divadlovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Romeo a Julievstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Hybernia  18:00
IAGOvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Krysař  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa [Divadlo BlaMa] 19:30
Upír ve sklepěvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Malá scéna] 09:30
Koukej, svět!   pro školy
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Nebojsa   pro školy
Divadlo Minor [Velký sál] 18:00
Nebojsavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust] 19:00
Hladvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace  19:00
Hraběnka, aneb Zámek v Čecháchvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Lakomecvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich litujevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [OLDstars] 18:00
Vernisáž   Festival studentského divadlavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [OLDstars] 19:00
Slečna Fifi   Festival studentského divadlavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [OLDstars] 20:30
Klářiny vztahy   Festival studentského divadlavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [OLDstars] 22:30
Sexuální perverze v Chicagu   Festival studentského divadlavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  10:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Zlomatka  náš tip!   zájezdvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Teritorium
DUP39 [Divadlo X10] 19:30
Teritorium
Experimentální prostor NoD [11:55] 19:30
Harakykyri   BE26vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hudební divadlo Karlín  19:00
Jesus Christ Superstarvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
ADHDvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Duet pro jeden hlasvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
60´s aneb šedesátkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Oddací listvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 19:00
An Iliad   Prague Shakespeare Companyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Plukovník Švec   2. premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pomezí  19:30
Dům v jabloníchvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio ALTA 18:30
Yuri Korec & Co.: d-BODY-m   HYBAJ HO! 2018vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio ALTA 19:30
Csaba Molnár, Márcio Canabarro: Tropical Escape   HYBAJ HO! 2018vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Damúza [DEPO2015, Plzeň] 09:00
Ptáček a lev
Studio Damúza [DEPO2015, Plzeň] 10:00
Ptáček a lev
Studio Damúza [DEPO2015, Plzeň] 11:00
Ptáček a lev
Studio DVA divadlo  19:00
Funny Girl   zrušeno z provozních důvodů
Studio DVA divadlo  19:00
Miseryvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo 19:30
Herečky (miluj blížneho svojho) - GUnaGuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Hlava Medúzyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [studio] 11:00
Trollové mezi námi   Veřejná generálka; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo