Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 7. listopadu 2021


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínSmrtholka19:30
Alfred ve dvoře
hostuje: Handa Gote research & development
Dva sešity   malá scéna
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
18:00
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Kocour v botách15:00
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Kocour v botách17:00
Cirkus MlejnCirkusový workshop pro děti a rodiče   Pro děti15:00
Divadelní spolek Kašpar [Kochánky]O políbeném drakovi13:00
Divadelní spolek Kašpar [Kochánky]O políbeném drakovi15:00
Divadlo ArchaEKG O Lásce a Dálkách   hudba; literatura20:00
Divadlo Bez zábradlíO pejskovi a kočičce   Divadlo pohádek11:00
Divadlo Bez zábradlíCabaret   Začátek posunut na 17:0017:00
Divadlo D21 [D21]Kubula a Kuba Kubikula   PREMIÉRA16:00
Divadlo Františka Troníčka
hostuje: Divadlo Orfeus
Fousatý případ Valeriána Draka14:30
Divadlo Františka TroníčkaMichelínovy hvězdy   NAŤESNO19:30
Divadlo CylindrŠkola malého stromu16:00
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Loupežník Rumcajs10:00
Divadlo Kolowrat
hostuje: Pidivadlo
Její pastorkyňa19:30
Divadlo Na FidlovačceEva tropí hlouposti   ZRUŠENO
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
15:00
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]
hostuje: Masopust
Nedorozumění   Host19:00
Divadlo OrfeusFousatý případ Valeriána Draka   Hrajeme v divadle Troníček14:30
Divadlo pod PalmovkouTovárna na zázraky   host; zrušeno19:00
Divadlo Pohádka Praha, z.s. [Městské divadlo Děčín]Honza a Hejhulák15:00
Divadlo Radka Brzobohatého50 odstínů!14:30
Divadlo Spejbla a HurvínkaHurvínkova Nebesíčka10:30
Divadlo Spejbla a HurvínkaHurvínkova Nebesíčka14:00
Divadlo UngeltMiss Dietrich lituje
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová
14:00
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Verze
Úča musí pryč!16:00
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Verze
3 verze života   zrušeno20:00
Divadlo v ŘeznickéNordOst
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
19:30
Jatka78 [Velká scéna]
soubor: Cirk La Putyka
Kaleidoscope19:30
Komorní divadlo KalichVeselá pouť   Loudadlo10:00
Komorní divadlo Kalich
hostuje: Divadlo Komediograf
Skečmen   Vstupenky už jen; na pokladně19:00
MeetFactoryVyšlapaná čára20:00
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Petr Pan14:00
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Petr Pan18:00
Národní divadloProhlídka Stavovského divadla (ČJ)14:30
Národní divadloProhlídka Stavovského divadla (AJ)16:00
Národní divadloMaryša   změna!19:00
Pidivadlo [Divadlo Kolowrat]Její pastorkyňa19:30
Studio DVA divadloMalý princ   VYPRODÁNO
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Jan Pařízek
14:00
Studio DVA divadlo
hostuje: agentura ADF
Můj báječný rozvod
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer, Jiří Landa Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer, Jiří Landa Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer, Jiří Landa
19:00
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vše o ženách19:30
Studio HrdinůKacířské eseje   ZÁJEZD / V RÁMCI FESTIVALU DIVADELNÍ FLÓRA
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:00
Studio YpsilonSpálená 16   zrušeno!19:30
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Kocour v botách   Pro děti15:00
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Kocour v botách   Pro děti17:00
Divadlo Járy CimrmanaZáskok   Prodej ukončen
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavla Haflantová
19:00
A studio Rubín  19:30
Smrtholka
Alfred ve dvoře
hostuje: Handa Gote research & development
 18:00
Dva sešity   malá scéna
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Kocour v botách
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Kocour v botách
Cirkus Mlejn 15:00
Cirkusový workshop pro děti a rodiče   Pro děti
Divadelní spolek Kašpar [Kochánky] 13:00
O políbeném drakovi
Divadelní spolek Kašpar [Kochánky] 15:00
O políbeném drakovi
Divadlo Archa 20:00
EKG O Lásce a Dálkách   hudba; literatura
Divadlo Bez zábradlí 11:00
O pejskovi a kočičce   Divadlo pohádek
Divadlo Bez zábradlí  17:00
Cabaret   Začátek posunut na 17:00
Divadlo D21 [D21] 16:00
Kubula a Kuba Kubikula   PREMIÉRA
Divadlo Františka Troníčka
hostuje: Divadlo Orfeus
 14:30
Fousatý případ Valeriána Draka
Divadlo Františka Troníčka 19:30
Michelínovy hvězdy   NAŤESNO
Divadlo Cylindr  16:00
Škola malého stromu
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Loupežník Rumcajs
Divadlo Kolowrat
hostuje: Pidivadlo
 19:30
Její pastorkyňa
Divadlo Na Fidlovačce  15:00
Eva tropí hlouposti   ZRUŠENO
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]
hostuje: Masopust
 19:00
Nedorozumění   Host
Divadlo Orfeus  14:30
Fousatý případ Valeriána Draka   Hrajeme v divadle Troníček
Divadlo pod Palmovkou 19:00
Továrna na zázraky   host; zrušeno
Divadlo Pohádka Praha, z.s. [Městské divadlo Děčín] 15:00
Honza a Hejhulák
Divadlo Radka Brzobohatého  14:30
50 odstínů!
Divadlo Spejbla a Hurvínka  10:30
Hurvínkova Nebesíčka
Divadlo Spejbla a Hurvínka  14:00
Hurvínkova Nebesíčka
Divadlo Ungelt  14:00
Miss Dietrich lituje
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Verze
 16:00
Úča musí pryč!
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Verze
 20:00
3 verze života   zrušeno
Divadlo v Řeznické  19:30
NordOst
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
Jatka78 [Velká scéna]
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Kaleidoscope
Komorní divadlo Kalich 10:00
Veselá pouť   Loudadlo
Komorní divadlo Kalich
hostuje: Divadlo Komediograf
 19:00
Skečmen   Vstupenky už jen; na pokladně
MeetFactory  20:00
Vyšlapaná čára
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 14:00
Petr Pan
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 18:00
Petr Pan
Národní divadlo 14:30
Prohlídka Stavovského divadla (ČJ)
Národní divadlo 16:00
Prohlídka Stavovského divadla (AJ)
Národní divadlo  19:00
Maryša   změna!
Pidivadlo [Divadlo Kolowrat] 19:30
Její pastorkyňa
Studio DVA divadlo  14:00
Malý princ   VYPRODÁNO
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Jan Pařízek
Studio DVA divadlo
hostuje: agentura ADF
 19:00
Můj báječný rozvod
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer, Jiří Landa Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer, Jiří Landa Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer, Jiří Landa
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vše o ženách
Studio Hrdinů  19:00
Kacířské eseje   ZÁJEZD / V RÁMCI FESTIVALU DIVADELNÍ FLÓRA
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Studio Ypsilon  19:30
Spálená 16   zrušeno!
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Kocour v botách   Pro děti
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Kocour v botách   Pro děti
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Záskok   Prodej ukončen
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavla Haflantová

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo