Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 23. listopadu 2021


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Činoherní klubK.Š.E.F.T.
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek
19:30
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Kytice19:30
Divadlo Bez HranicMotorest Favorit   Činoherní studio Bereta19:30
Divadlo Bez zábradlíIliada
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
19:00
Divadlo BRAVO!
hostuje: Losers Cirque Company
Grandiózní19:00
Divadlo D21 [D21]1984   VYPRODÁNO19:30
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla]Cthulhucén   Alterna19:30
Divadlo Františka TroníčkaChytit vítr   Scéna Montmartre19:30
Divadlo KalichBaronky   Vstupenky už jen; na pokladně19:00
Divadlo Kolowrat
hostuje: Pidivadlo
Yerma19:30
Divadlo Letí8 GB tvrdýho porna
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30
Divadlo Na FidlovačceKouř19:00
Divadlo Na zábradlíAhoj vesmíre!19:00
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
Hejno bez ptáků   zrušeno!19:30
Divadlo OrfeusKouzelná noc19:00
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
Caveman
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
19:00
Divadlo pod PalmovkouVišňový sad19:00
Divadlo Pohádka Praha, z.s. [Znojemská Beseda, Znojmo]Jak se Honza učil čarovat08:30
Divadlo Pohádka Praha, z.s. [Znojemská Beseda, Znojmo]Jak se Honza učil čarovat10:00
Divadlo Ponec [ostatní projekty]
hostuje: Tantehorse - physical mime theatre
K Madoně se rzí20:00
Divadlo SemaforČochtanův divotvorný hrnec19:00
Divadlo Spejbla a HurvínkaJak s Máničkou šili všichni čerti10:00
Divadlo Spejbla a HurvínkaWorkshop k představení pro ZŠ a MŠ12:00
Divadlo UngeltTrhni si, otče!19:00
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Petra Bezruče
Skořápka
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
19:30
Divadlo v DlouhéZítřek se nekoná   zrušeno!19:00
Divadlo v ŘeznickéRelativita
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek
19:30
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Krátká návštěva potěší20:00
Divadlo ViolaJen si tak kreslím… Viktor Preiss ve Viole20:00
Divadlo Vosto5 [Vzlet]Dechovka19:30
Jatka78 [Zkušebna]
soubor: Dekkadancers
I.AM.A.I.   Nový termín / 28. 4. ► 23. 11.19:30
Komorní divadlo KalichTIK TIK   Vstupenky už jen; na pokladně19:00
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
Na Zlatém jezeře   přesunuté představení; + Prohlídka zákulisí19:00
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Přes čáru   ZRUŠENO19:00
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
19:00
Národní divadlo [Nová scéna]Kosmos20:00
OLDstars [Werichova vila]Margaritě...
tip redaktora! Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Pavel Širmer
20:00
Pidivadlo [Divadlo Kolowrat]Yerma19:30
Studio ALTAMnohodinec19:30
Studio DVA divadloVysavač19:00
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
Madame Rubinstein19:30
Studio Ypsilon [Masarykovo divadlo, Jičín]Utíkejte, slečno Nituš19:00
Švandovo divadloCyrano z Bergeracu   Anglické titulky19:00
Vršovické divadlo MANAM*A*S*H19:30
Divadlo Járy CimrmanaŠvestka   Zadáno19:00
Činoherní klub  19:30
K.Š.E.F.T.
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 19:30
Kytice
Divadlo Bez Hranic 19:30
Motorest Favorit   Činoherní studio Bereta
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Iliada
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
Divadlo BRAVO!
hostuje: Losers Cirque Company
 19:00
Grandiózní
Divadlo D21 [D21] 19:30
1984   VYPRODÁNO
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla] 19:30
Cthulhucén   Alterna
Divadlo Františka Troníčka 19:30
Chytit vítr   Scéna Montmartre
Divadlo Kalich  19:00
Baronky   Vstupenky už jen; na pokladně
Divadlo Kolowrat
hostuje: Pidivadlo
 19:30
Yerma
Divadlo Letí  19:30
8 GB tvrdýho porna
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Divadlo Na Fidlovačce  19:00
Kouř
Divadlo Na zábradlí  19:00
Ahoj vesmíre!
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
 19:30
Hejno bez ptáků   zrušeno!
Divadlo Orfeus  19:00
Kouzelná noc
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
 19:00
Caveman
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Višňový sad
Divadlo Pohádka Praha, z.s. [Znojemská Beseda, Znojmo] 08:30
Jak se Honza učil čarovat
Divadlo Pohádka Praha, z.s. [Znojemská Beseda, Znojmo] 10:00
Jak se Honza učil čarovat
Divadlo Ponec [ostatní projekty]
hostuje: Tantehorse - physical mime theatre
 20:00
K Madoně se rzí
Divadlo Semafor  19:00
Čochtanův divotvorný hrnec
Divadlo Spejbla a Hurvínka  10:00
Jak s Máničkou šili všichni čerti
Divadlo Spejbla a Hurvínka 12:00
Workshop k představení pro ZŠ a MŠ
Divadlo Ungelt  19:00
Trhni si, otče!
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Petra Bezruče
 19:30
Skořápka
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
Divadlo v Dlouhé  19:00
Zítřek se nekoná   zrušeno!
Divadlo v Řeznické  19:30
Relativita
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 20:00
Krátká návštěva potěší
Divadlo Viola 20:00
Jen si tak kreslím… Viktor Preiss ve Viole
Divadlo Vosto5 [Vzlet] 19:30
Dechovka
Jatka78 [Zkušebna]
soubor: Dekkadancers
 19:30
I.AM.A.I.   Nový termín / 28. 4. ► 23. 11.
Komorní divadlo Kalich  19:00
TIK TIK   Vstupenky už jen; na pokladně
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Na Zlatém jezeře   přesunuté představení; + Prohlídka zákulisí
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Přes čáru   ZRUŠENO
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Audience u královny
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Kosmos
OLDstars [Werichova vila] 20:00
Margaritě...
tip redaktora! Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Pavel Širmer
Pidivadlo [Divadlo Kolowrat] 19:30
Yerma
Studio ALTA  19:30
Mnohodinec
Studio DVA divadlo  19:00
Vysavač
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
 19:30
Madame Rubinstein
Studio Ypsilon [Masarykovo divadlo, Jičín] 19:00
Utíkejte, slečno Nituš
Švandovo divadlo  19:00
Cyrano z Bergeracu   Anglické titulky
Vršovické divadlo MANA  19:30
M*A*S*H
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Švestka   Zadáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo