Profil uživatele

Andělka

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jan Pařízek: 10 % (3)
Lukáš Dubský: 13 % (4)
Michal Novák: 13 % (6)
Helena Grégrová: 14 % (5)
Jiří Koula: 14 % (5)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 18.5.2018)
I♥MAMMA - Městská divadla pražská: 80 %
Vtipný, dojemný a pravdivý obraz ženského světa.
(zadáno: 18.5.2018)
Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti - Studio Ypsilon: 80 %
Výborně jsem se bavila. Různé divadelní postupy vtipně a nápaditě podané.
(zadáno: 22.3.2018)
Teror - Městská divadla pražská: 50 %
Čekala jsem jednoznačně více. Nápad je dobrý, ale obsah mě zklamal. Vše je takové umělé a hodně zjednodušené. Některé scény působí spíše parodicky než dramaticky. Slova vkládaná hercům do úst na mě působila poněkud podivně a nepřirozeně. Výše uvedené se logicky negativně odrazilo také na hereckých výkonech hlavních představitelů. Hlasování zvládnuto opravdu dobře a rychle.
(zadáno: 14.3.2018)
Sugar (Někdo to rád horké) - Divadlo Na Fidlovačce: 50 %
Oddechové představení v poněkud lidovém duchu, pěvecké výkony slabší, zvuk do mikrofonů nastaven na dost nízkou hladinu. Lepá Aneta Krejčíková by byla ještě více sexy s pár kily dolů a lepším líčením. Jinak docela milé a vtipné...
(zadáno: 27.12.2017)
Roots - Cirk La Putyka: 70 %
(zadáno: 18.11.2017)
Obyčejní lidé - Divadlo Archa: 70 %
Komplexní divadlo s nápaditou kombinací výtvarné a hudební složky. Založeno na myšlence propojení příběhů a osudů lidí z opačných koutů světa. Měla jsem strach, že půjde o experiment, který nepochopím, ale obava byla zcela zbytečná.
(zadáno: 4.11.2017)
Slyšení - Komorní scéna Aréna: 80 %
Výborná inscenace. Dozvěděla jsem se mnoho pro mne nových informací. Oceňuji srozumitelné a ironicky odlehčené zpracování těžkého tématu. Možná bych čekala o trošku zajímavější scénické provedení s častějším využitím světelných efektů a videoprojekce, ale jinak skvělé.
(zadáno: 13.1.2017)
Hon na Jednorožce - Divadlo Minor: 80 %
Velice zdařilé představení. Úžasná vizuální i hudební složka. Příběh srozumitelně a atraktivně zpracovaný pro (staršího) dětského diváka i dospěláky. Efektní vstupy postav do publika. Oceňuji i moderně zpracovanou následnou "debatu" s diváky (vysvětlení dobových reálií).Jsem vděčná za každé zdařilé představení pro děti staršího školního věku a studenty.(Je jich bohužel velmi málo.)
(zadáno: 13.1.2017)
Dabing Street - Dejvické divadlo: 40 %
Pro mne veliké zklamání. V první polovině jsem se neuvěřitelně nudila, druhá lepší, ale celkový dojem hodně rozpačitý. Zelenkův humor ani pohled na svět nesdílím...
(zadáno: 9.1.2016)
Romantický víkend - agentura ADF: 50 %
Bohužel spíše zapomenutelné představení. Celé takové bez "švihu" a energie. Herecké výkony působily unaveným dojmem. Byly i světlé okamžiky (scény z Paříže), ale celkově by potřebovalo něčím okořenit.
(zadáno: 9.1.2016)
Zásek - Dejvické divadlo: 90 %
Skvělé představení na principu "smích skrze slzy". Nesmírně citlivě a přitom vtipně formulované názory na současnou společnost, s nimiž se absolutně ztotožňuji. Výborné výkony herců, věřila jsem každé slovo. Nebyla jediná chvíle, kdy bych jako divák "vypnula". Vše doplněno nápaditou scénou. Za toto představení celému týmu velké díky.
(zadáno: 16.11.2015)
Na miskách vah - Městská divadla pražská: 80 %
Naprosto úžasné herecké výkony, skvělá inscenace.