Profil uživatele

Evelynne

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jiří Koula: 15 % (2)
Michal Novák: 15 % (2)
Jiří Landa: 20 % (5)
Pavla Haflantová: 20 % (1)
Veronika Boušová: 20 % (2)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 30.11.2022)
Třikrát sláva!!! Po odchodu Daniely Špinar, která si může nadále svobodně hladit ego a tvořit alternativní umění na malých scénách, se konečně do Národního divadla v Praze vrací činohra na úrovni, kterou si tato instituce zasluhuje!
Výborná režie Michala Vajdičky a krásná hudba Michala Novinskeho.
(zadáno: 20.9.2022)
A. Fialová nebyla do role Maggie dobrá volba, navíc s H. Hájkem dohromady absolutně nefungují. H. Hájek nesrozumitelně mumlá (když se opakovaně z nevelkého hlediště ozývá - co říkal?-, tak je asi něco špatně).
Naopak N. Konvalinková inscenaci táhne. Úplně zbytečně (a v přehnané míře) užité vulgarismy, na které ale bohužel české publikum stále slyší.
Škoda, že Činoherák nedokázal dostát kvalit této hry.
(zadáno: 19.6.2022)
Dan Krejčík za 100%, o tom žádná. Škoda, ze vše a všichni okolo něj stáhli inscenaci dolů. Petra Horváthová výkon a mimika a la Amber Heard u soudu s Deppem, scéna chabá, modernizace beze smyslu, rádoby humor ve stylu /pichare/- /p*ča/ - ha ha. Hm. Silný příběh nejenže nevyužitý, ale inscenací takřka zničený.
(zadáno: 11.6.2022)
(zadáno: 10.6.2022)
Bravo.
(zadáno: 27.5.2022)
Zbytečná inscenace bez jakékoli přidané hodnoty.
(zadáno: 21.5.2022)
Doufám, že se Národní divadlo Praha po odchodu Daniely Špinar odrazí ode dna (plného bahna).
(zadáno: 10.1.2022)
(zadáno: 10.1.2022)
Zklamaná očekáváním?
Velmi špatný zvuk, Davidovi P. bohužel většina textu není rozumět (ne jeho vinou, jeho nasazení je obrovské), velká škoda zaniknutí jeho příjemně zabarveného hlasu a dikce. Láska mezi Kráskou a Zvířetem (a ostatně celá dějová linka) vyznívá do ztracena.
Rozhodně nedoporučuji dětem do 12 let (ačkoli ND má na svém webu nepochopitelně 8+) a slabším osobám. Zvukové efekty jsou příliš intenzivní a je s nimi plýtváno. Tristní je obsazení předních herců J. Preissové a Fr. Němce do uměle vytvořených roli (ještě v alternaci!), kde řeknou všehovšudy tři věty. Je mi jich líto.