Profil uživatele

Janica

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jan Pařízek: 3 % (9)
Anežka Kotoučová: 8 % (6)
Lukáš Dubský: 8 % (6)
Iva Bryndová: 10 % (2)
Michal Novák: 10 % (5)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 9.12.2015)
Mám ráda edukativní představení, které mě podněcují k dostudování v tomto případě britských reálií, mám ráda britský humor, kterého bylo jen tolik, aby ho zase nebylo moc a mám ráda Ivu Janžurovou. Pochvalu za vedlejší role si zaslouží I. Bareš a T. Medvecká.
(zadáno: 27.10.2015)
Velmi milé představení, takový "Deník Bridget Jones" pro padesátnice. Laskavý a nevtíravý výkon Elišky Balzerové dokáže zaplnit mysl porcí životního nadhledu a optimismu!
(zadáno: 26.10.2015)
Bohužel nízké hodnocení, představení nebylo přesvědčivé ani po herecké, ani po pěvecké, ani po dramatické stránce. Knížka je fajn, ačkoli ani tu jsem nedočetla, ale na ztvárnění na divadle tato látka bohužel nestačí.
(zadáno: 15.9.2015)
Velmi povedeně zpracované drama! Divadelní zážitek je postaven ryze na výborných hereckých výkonech, a to nejen hlavní hrdinky. Komorní prostředí činoherního klubu pak dobře koresponduje s intimitou příběhu, která se tak dostane obecentsvu až pod kůži.
(zadáno: 17.6.2015)
Velmi svižně plynoucí kabaret a hlavně bez idealizování a bez patosu! Moderní divadlo jak má být! Výborný herecký výkon Miroslava Königa a Petra Jeništy.
(zadáno: 27.5.2015)
Vyvedený muzikál o osudech židovské rodiny na pozadí historického vývoje. Ač téměř derniéra, herci do svých výkonu vkládají stále pořádnou porci energie, některé pasáže jsou však příliš natáhlé a někdy též s ne úplně předsvědčivými pěveckými částmi. Nicméně za tento počin si Fidlovačka zaslouží velký potlesk ve stoje, kterého se jí také dostalo.
(zadáno: 22.5.2015)
Příjemná oddychovka, bohužel v mnou navštíveném představení chyběla Luba Skořepová, všechny ostatní herečky však podaly uspokojivé výkony a nakonec se jim snad podařilo nalít do diváka alespoň malou porci životního optimismu.
(zadáno: 19.5.2015)
Hra postavená na známém silném příběhu, četla jsem knížku, viděla film, byla jsem zvědavá na divadlení pojetí. V tomto směru chválím především mimoúrovňové rozhovory hlavní hrdinky a jejího kamaráda, zpracování scény a hudební doprovod. Ze hry si odnaším též několik velice pěkných životních myšlenek s přesahem do dnešní doby.
(zadáno: 15.5.2015)
Žánrovně zvolená forma připomíná odkaz V+W a současně i kus naší historie, který by rozhodně do zapomnění upadnout neměl, kdy diváka hledajícího pobavení v revue až zamrazí jak aktuální může být mapa z roku 1936. Je pravdou, že pár faleším se pěvěcké části revue neubránily a některé pasáže se daly pojmout s větším spádem. Celkově však revue nabízí pěknou vzpomínku na trojici neobyčejných umělců Voskovec, Werich, ježek.
(zadáno: 12.5.2015)
Nápaditě zasazená Goldoniho hra do současných Benátek. První polovina se trochu pomalu rozjíždí, v druhé už je gradace však dostatečně, až má člověk pocit, že jede v rychlíku. Dále nezbývá než podtrhnout výkon Jana Vondráčka, s nímž bezmála hra stojí a padá! Pro mě hra představuje příjemné pobavení s nádechem karvevalových Benátek.
(zadáno: 6.5.2015)
Příjemná oddychová hra s milou zápletkou. Po po celou dobu jsem však bojovala s pocitem, zda se divadelní zpracování až příliš nesnaží stylizovat do známého filmu, a tím se pak vytrácejí možnosti divadelního, možná až částečně alternativního pojetí.
(zadáno: 28.4.2015)
S přijetím divadlení nadsázky jsem se jako tenisový fanda poměrně bavila ... Narážky na oba hráče se však zbytečně opakují a přitom Jakub Prachař jako Nadal hraje celou dobu pravou rukou, takže tu dost potenciálu zůstalo nevyužito, což však nesnižuje jeho herecký výkon a Marek Taclík též velmi dobrý.