Profil uživatele

Jindři

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 17.10.2018)
Velmi jsem se bavila. Manžel se mne ale po představení zeptal, zda bychom nemohli zajít zase na něco klasičtějšího :D...
(zadáno: 17.10.2018)
Velmi dobře hudebně zvládnuté představení a skvěle vybraná představitelka Edith.
(zadáno: 20.12.2015)
První polovina skvělá - tak 90%.... ALE druhá polovina úplný odpad, zdlouhavé, těžké k vydržení, uřvané, přehnaně šílené postavy, Hamlet se neustále svlékající a nechutný; "zabité" závěrečné vyvrcholení jen hloupým přeříkáním...
Říkala jsem si, zda jsem ve svých 28 letech na tento způsob stará, ale přišli za mnou i moji studenti, kteří byli stejně znechuceni z druhé části jako já.
Možná je to tím, že si knihu přečetli a věděli, co tam má být.
Anglické titulky místy špatně přeložené.
(zadáno: 20.12.2015)
Přišli jsme na představení Běsi, ale vzhledem k tomu, že jedna herečka nemohla hrát, nabídli nám představení Osiřelý západ...
Naše publikum bylo zajímavé - seděly v něm i dvě jeptišky, a tak vzhledem k tomu, že ve hře hrál opilý a vyhořelý farář a některé repliky byly nelichotivé i pro jeptišky,a celkově o vulgaritu nebyla nouze, byli jsme zvědaví, zda jeptišky vydrží i po přestávce - a vydržely a dokonce nám na závěr řekly, že se jim představení líbilo:)
Nevyhovovalo mi časté střídání hladin - komické a tragické.
(zadáno: 20.12.2015)
Chvíli jsem se ze začátku obávala, co to bude, ale velmi rychle se děj a herci rozjeli. Vtipné repliky, byť téma je dost vážné. Zajímavá herecká dvojice. Burger sedí na postavu cizinky právě tím, jak se občas přeřekne a má nečeské důrazy atp.
Parádně vygradované, udrželi napětí až do konce. Za mne 80%, manžel říkal, že by hodnotil 94% :)
(zadáno: 15.11.2015)
Kvalitní, dobře zahrané, plné napětí. Dlouho nejisté, zda bude konec dobrý či špatný... Všechny 3 herečky měly skvělé výkony.
(zadáno: 14.11.2015)
Silné, kvalitně zahrané. Po přestávce gradující až k osobitému "konci"... Ale jaký by byl skutečný konec zůstává otevřené.
(zadáno: 19.10.2013)
Skvělé:)! S kamarádkou jsme se dobře pobavily a zasmály. Celé představení bylo svižné:) Dost tomu pomohly výkony Nárožného, Vetchého a Chýlkové:) Doporučuju, pokud si chcete oddechnout od všech starostí a dobře se pobavit:) (Ne však v případě, že Vás partner/ partnerka právě podvádí, jelikož pak byste toto představení vnímali zřejmě v cela jiném světle;))