Profil uživatele

Míša812

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Veronika Boušová: 10 % (1)
Michal Novák: 11 % (7)
Jan Pařízek: 18 % (4)
Helena Grégrová: 20 % (1)
Jiří Landa: 20 % (9)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 19.2.2018)
Horečka sobotní noci - Městské divadlo Brno: 80 %
Nejsem fanoušek filmového zpracování a ani Travolty. I přesto mě tohle představení velmi bavilo. Skvělý výkon K. Pekára, úžasný Daniel Rymeš- jeho podání Tragedy bych chtěla slyšet na CD :)
(zadáno: 19.2.2018)
Muž se železnou maskou - Divadlo Broadway: 50 %
Velkým mínusem jsou pro mě neskutečně dlouhé zatmívačky. Přitom scéna nepůsobí nikterak ohromně, aby bylo zapotřebí tak dlouhých pauz k přestavbě.
Osobně mě trošku irituje zapojení písní ze Tří mušketýrů a ještě další z filmového zpracování Robina Hooda. Bohužel hudebně patří tyto vypůjčené skladby k těm nejsilnějším...
Velmi mě zaujala Pavlína Ďuriačová, skvělý Vojta Drahokoupil či Peter Pecha.
(zadáno: 16.3.2017)
Dracula - Hudební divadlo Karlín: 100 %
Od prvního tónu naprosto strhující! Karlín je nádherné a komfortní divadlo, hudba v podání živého orchestru je dechberoucí, výkony všech představitelů strhující. Ani chvilku jsme se nenudila, představení má neuvěřitelný spád. Chtěla bych vidět v v trojroli Tomáše Trapla, ráda půjdu tedy ještě jednou. Ale i Ivo Hrbáč byl naprosto perfektní, nebylo slabého místa
(zadáno: 16.3.2017)
Angelika - Divadlo Broadway: 40 %
Výborný Martin Šemík coby král, rozhodně zábavnější než ti dva šílenci, jenž mají být vtipní. Pepa Vojtek, Jan Kopečný a Betka Bartošová standartně skvělé výkony. Yveta Blanarovičová opravdu dle mého šplápnutí vedle, dva ,,baviči" s trapnými fóry jsou naprosto zbyteční a akorát kazí celkový dojem.
(zadáno: 16.3.2017)
Bítls - Městské divadlo Brno: 90 %
Naprosto perfektní představení, které bych ani nenazývala muzikálem. Hudba děj nikterak neposouvá, ovšem příjemně doplňuje činoherní část hry, která je fenomenální. Opravdu necelé tři hodiny skvělé zábavy, plné vtipných scén, které nejsou laciné, určitě stojí za shlédnutí!
(zadáno: 21.12.2016)
Mefisto - Divadlo Hybernia: 70 %
Ale jo, celkem fajn. Dojem mi kazily jen sedačky v Hybernii, které jsou teda opravdu nepohodlné. K dílu- hudba je výborná, ubrala bych projekce a práci s oponou- zejména zezačátku... Vojtek, Ryšavý, Gudasová, Marešová, Trapl, Novotný- vynikající!
(zadáno: 1.4.2016)
TITANIC - Městské divadlo Brno: 90 %
Krásné kostýmy, skvělá scéna, dramatický hudba, skvělé pěvecké i herecké výkony, sehrané sbory.
Po přečtení zdejších recenzí, jsem vlastně ani nečekala, že se mi to bude tak líbit, ale opravdu příjemný zážitek. Za vyzdvihnutí určitě stojí výkon D. Vitázka, P. Gazdíka, Z. Junáka, J. Zedníčka či S. Slováka.
Určitě se chystám ještě jednou
(zadáno: 28.3.2016)
Evangelium o Marii - Městské divadlo Brno: 70 %
Hudba velmi povedená, pěkné texty. Jak mi ve většině případech příjdou písně velmi kraťoučké, tady mi některé přišly až moc dlouhé. Celkově mě druhá půle bavila mnohem více. Jinak skvělý výkon D. Vitázka, O. Studénky či M. Severové.
(zadáno: 15.2.2016)
Flashdance - Městské divadlo Brno: 70 %
Vlastně to bylo bezchybné... Skvělá scéna, skvělé herecké výkony, skvělá choreografie, ale nějak mě to za srdce bohužel nechytlo a znovu vidět nepotřebuji.
(zadáno: 30.12.2015)
Děti ráje - Bobycentrum: 40 %
První polovina byla pro mě úděsná nuda. Hrozně zahrané, uječené, dlouhé a dost jsem se děsila, co příjde po přestávce.Nakonec to ale dobře dopadlo, druhá polovina mi přišla svižnější a představitelé dospělého Michala a Evy byli výborní. Asi bych ani nečekala, že se mi bude nejvíc líbit zpěv Bořka Slezáčka, musím vyzdvihnout i P. Peterovou, P. Veslára a L. Korbela. Hity Michala Davida mám ráda, ale znovu už to vidět nepotřebuji...
(zadáno: 29.12.2015)
Tři mušketýři - Divadlo Broadway: 90 %
První muzikál, který jsem viděla. Výborný J. Kopečný, T. Beroun i ostatní.
Romantické texty, skvělá hudba. Líbilo se mi to moc :)
(zadáno: 3.11.2015)
Johnny Blue - Městské divadlo Brno: 100 %
Pro mě velice zábavné představení, nenudila jsme se ani chviličku. Bezchybné pěvecké party a skvělé taneční výkony. Písně jsou velice chytlavé a broukáme si je stále.
Viděla jsme dvakrát, v roli Freda se mi více líbí A. Novotný, Stephan Jakuba Zedníčka je bezkonkurenční! Lucka Bergerová i Dušan Vitázek byly skvělí v obou případech! :)
(zadáno: 3.11.2015)
Noc na Karlštejně - Městské divadlo Brno: 100 %
Představení jsem viděla na Biskupském dvoře, který nádherně umocnil atmosféru této hry. Krásné prostředí, vtipné představení, úžasné pěvecké i herecké výkony všech zůčastněných.
(zadáno: 3.11.2015)
Pískání po větru - Městské divadlo Brno: 100 %
Naprosto nádherné představení, moje srdcovka. Viděno již podruhé a klidně půjdu zase...Dechberoucí výkon Jirky Macha( P. Gazdíka si tam úplně nedokážu představit), Eliška Skálová je úžasnou Vlaštovkou, charismatický šerif, neskutečně sexy D. Vitázek v roli Ámose.
Krásné, dojemné- myslím, že ani jedno oko nezůstalo suché...
Podruhé viděno s M. Kolářem a nutno říct, že D. Vitázek, ač se podle mnohých do role úplně nehodí, je pěvecky i charismatem nepřekonatelný.