Divadlo Polárka

vstupenky online, eVstupenka
Nejbližší představení:
Program zde není k dispozici
(uveřejnění termínového kalendáře nebylo ze strany tohoto subjektu objednáno či uhrazeno)

kontaktujte nás
Adresa: Tučkova 34, Brno [zobrazit na mapě]
[tram 12 Nerudova, bus 32 Zahradníkova]
Pokladna: vždy 40 min. před představením
Začátky: 17.30 (odpolední představení), 19.00 (večerní představení), 10.30 nebo 15.30 (víkendová představení)
Připravuje se:
Akiak aneb Cesta za světlem - Vojtěch Balcar (únor 2023)
Nedráždi bráchu bosou nohou - Irena Hejdová (březen 2023)
Gorila a já - Frida Nilsson (červen 2023)
Ceny vstupenek:
120-100 Kč dětská představení pro veřejnost
100 Kč představení na malé scéně pro veřejnost
220-150 Kč večerní představení
Poznámky a upozornění:
  • Při výběru představení pro vaše děti berte v úvahu doporučení o vhodnosti titulu vzhledem k věku dítěte.
  • Rodinné vstupné: Při nákupu 2 vstupenek v plné výši je poskytována sleva 30 % na další 1-3 vstupenky.
  • Vstupenky můžete rezervovat také na telefonním čísle 770142638.
  • Inscenace Jak jsem plul ke královně Severu je určena pro omezenou kapacitu 35 diváků.

ARCHIV INSCENACÍ

Zpět na aktuální inscenace

O Glashtinovi a slepé dívce - Zdeňka Psůtková, Hana Mikolášková
Premiéra: 2.11.2019. Dramaturgie: Jan Cimr. Výprava: Kateřina Doleželová. Hudba: David Smečka. Režie: Hana Mikolášková.
Poslední uvedení: duben 2022.
Příběh na motivy irské balady o bytostech zrozených z mořských vln, o zrádném snění, které nás odtrhne od lidí a světa víc než slepota. Na břehu moře sedí mladá dívka. Jmenuje se Kiree a vlny před sebou nevidí – je slepá. Poslouchá moře a příběhy o moři, které jí vypráví chůva. Nejraději má ten o Glashtinovi, tajemném a uhrančivém muži, který každý rok vystupuje z vln, aby si odvedl do hlubin dívku, již pak lidské oko už nespatří. Kiree poslouchá a sní. Nevidí svět okolo sebe. Sní o moři a sní o Glashtinovi...
Jak děti zachránily motýly - Zoja Mikotová  (malá scéna)
Premiéra: 18.5.2019. Výprava: Juliána Kvíčalová. Hudba: Spálený sušenky. Režie: Zoja Mikotová.
Poslední uvedení: rok 2020.
Interaktivní inscenace volně inspirovaná africkou pohádkou. Dvě děti se nezaleknou nebezpečí. Společně s nimi můžeme pomoci nejen motýlům, ale i velkému ošklivému obrovi v jeho neštěstí.
Siddhártha - Hermann Hesse, Hana Mikolášková
Premiéra: 20.10.2018. Překlad předlohy: Miloš Černý. Dramaturgie: Jan Cimr. Scéna: David Janošek. Kostýmy: David Janošek, Katarína Chvalová. Hudba: Jan Kyncl. Pohybová spolupráce: Hana Achilles. Režie: Hana Mikolášková.
Poslední uvedení: rok 2020.
Divadelní přepis příběhu o chlapci / mladíkovi, který žil v dávných dobách v jedné exotické zemi a jednoho dne se rozhodl, že najde to, na čem skutečně záleží. Měl odvahu a odhodlání a hlavně – nikdy nepřestal hledat. Protože život sám je nekonečné dobrodružství plné exotických příležitostí a výzev...
Alenka za zrcadlem - Lewis Carroll, Jan Krajčirovič, Tomáš Pavčík
Premiéra: 16.6.2018. Překlad knihy: Jaroslav Císař. Dramaturgie: Alžběta Michalová. Výprava: Matěj Sýkora. Hudba: David Smečka. Režie: Tomáš Pavčík.
Poslední uvedení: únor 2020.
Divadelní přepis známých příběhů. Alenka, ani neví jak, se objeví v zrcadlovém pokoji. Není tak fádní jako jejich starý obývák. Bude tam třeba Černá Královna, která si potrpí na etiketu. Nemá ráda, když holky nestojí rovně a mají prsty v puse. Jízda vlakem s Kozlem a Koněm do zahrady živých květin, blázniví bratři Tidlidum a Tidlity, namyšlený veršotepec Hupity Dupity, ale hlavně les zapomnění. Souboj Lva a Jednorožce, soupeření Černého a Bílého Jezdce. Poradí Alence už konečně někdo, nebo si bude muset poradit sama? Bude mít dost sil a málo strachu? Staneš se královnou Alenkou...?
František z kaštanu, Anežka ze slunečnic - Radek Malý, Karolína Ondrová, Jan Cimr  (malá scéna)
Premiéra: 21.4.2018. Dramaturgie: Karolína Ondrová. Výprava: Kristýna Täubelová. Hudba: Markéta Husková. Režie: Jan Cimr.
Poslední uvedení: duben 2022.
Básnická pohádka o dlouhém putování, svobodném životě, nenápadné lásce a o tom, že se asi někdy musíme rozejít, abychom se zase sešli. Málokdo má rád podzim. Ve městech žlutá mlha, v lese sychravo a na polích rozmoklá hlína. Právě v takovém lezavém nečase se v šípkovém keři potkají dva malí zkřehlí bezdomovci. František, někdy začátkem září vyloupnutý z kaštanové slupky, a Anežka, která vyrostla v semínku slunečnice...
Obři - Juliána Vališková  (Klub Leitnerka)
Premiéra: 2.4.2018. Na motivy pohádky Jana Wericha „Jak obři na Šumavě vyhynuli“. Výprava: Kateřina Veselá. Režie: Juliána Vališková.
Poslední uvedení: rok 2020.
Divadelní pohádka formou participačního divadla – kde děti nejsou jen diváky, ale samy prožívají a utváří její děj. „Obři do sebe mydlili, občas to blesklo jiskrou vykřísnutou balvanem, který skálu drtil, lidičky utíkali z vesniček, zachraň se kdo můžeš, leč stejně jich tam mnoho zůstalo pod lavinami vývratů a trosek obří války.“ Vážně chceme, aby to takhle dopadlo? Vážně to takhle necháme? „... a to všechno zavinilo pár obrů, kterým nestačilo, že jsou obři, ale kteří chtěli být obři ještě obrovatější.“
Tamtadarova dobrodružství - Adam Steinbauer  (malá scéna)
Premiéra: 24.2.2018. Dramaturgie: Libor Brzobohatý. Výprava: Magdaléna Paráčková. Loutky: Jakub Růžička. Hudba: David Baránek. Režie: Adam Steinbauer.
Inscenace vznikla jako vítězný projekt výzvy Polárka Start-up pro studenty uměleckých škol.
Poslední uvedení: rok 2020.
Tamtadar je nezbeda. Vědí to rodiče, vědí to sousedi a ví to i učitelka ve škole. Tamtadar to neví. Tamtadar běhá po lesích, leze na střechy a hledá strašidla. Ano, čtete správně. Strašidla. Strašidla jsou ohrožený druh. To zase neví rodiče, sousedi, ani paní učitelka. A strašidla si vyberou právě Tamtadara a pošlou ho na cestu za záchranou svého světa – světa fantazie. Zákruty (ale ty se dají projít). Hádanky (ty se dají rozluštit). Záhady (aspoň poodkrýt). To všechno snad Tamtadar zvládne. A co vy? Věříte na strašidla...?
Prezidenti: Cesta tam a zase - Tereza Lexová
Premiéra: 10.2.2018. Dramaturgie: Simona Petrů. Výprava: Stanislav Cibulka. Hudba: Tereza Koláčková. Režie: Vítězslav Větrovec.
Poslední uvedení: rok 2020.
Dvacáté století, demokracie, totalita, nacismus, komunismus, stalinismus, socialismus, kapitalismus. Kdo se v tom má vyznat? Kdo jiný než naši Prezidenti. Když se Tomáš, Eda, Kléma a Gusta potkají, ještě neví, že společné dobrodružství, které je čeká, bude největší v jejich životě. A přitom to všechno začne tak nevinně...
Vnitřní nepřítel - Marilyn Mattei  (malá scéna)
Premiéra: 13.1.2018. Překlad: Petr Christov. Výprava: Jan C. Löbl. Hudba: Ondřej Švandrlík. Režie: Filip Nuckolls.
Poslední uvedení: rok 2020.
Současná francouzská hra o nebezpečí silných vůdců a násilných ideologií, a o nepříteli, který je spíš uvnitř nás samotných než někde daleko venku. Max odjel. Bez rozloučení. Nikdo neví na jak dlouho. Nikdo taky ani neví, kde je. Až do chvíle, kdy se na jeho facebooku objeví video. Je na něm Max, jak popravuje „chlápka v oranžovém“. Spolužáci George a Simon nedopustí, aby se to stalo ještě někomu dalšímu. Všemi prostředky. Ale z vlastní hlavy to nemají. Celou akci řídí charismatický školní vychovatel Eddy. Ale jakmile nad rozumem zvítězí emoce a strach, už se nic neodehraje tak, jak mělo...
Enšpígl! Nasreddin! (Dobře tak tomu, kdo si to nechá líbit) - Šimon Peták
Premiéra: 28.10.2017. Dramaturgie: Šimon Peták. Výprava: David Janošek. Loutky: David Janošek, Vojtěch Havelka. Hudba: Robin Schenk. Režie: Jan Cimr.
Poslední uvedení: květen 2019.
Dobrodružství dvou nejslavnějších oslů všech dob – a jejich pánů, Tilla Entšpígla a Hodži Nasreddina. O jednom si vyprávěla celá Evropa, o druhém všichni od Maroka po Irán. Stovky vtipů, tisíce vychytralostí, zástupy napálených náfuků. Splaskni, bublino! Nekonečný hrdinný boj s lidskou blbostí. Hlavně neudělat to, co ostatní čekají. Hlavně se nenudit. Jak dlouho jde vydržet být nejvtipnějším člověkem na světě?
Pohádky 1000+1 noci - Jiří Jelínek  (malá scéna)
Premiéra: 7.10.2017. Dramaturgie: Tereza Lexová. Scéna a loutky: Jiří Jelínek, Monika Jelínková. Kostýmy: Kristina Ketmanová. Hudba: David Smečka. Režie: Jiří Jelínek.
Poslední uvedení: únor 2020.
„Sudičky jsou 3, Sněhurčiných trpaslíků je 7, měsíčků 12, Alibabových loupežníků 40. A Růženka spala 100 let. To všechno je čajíček proti Šeherezádě a jejím pohádkám 1000 a 1 noci. Sultáni, břišní tanečnice, velbloud, džinové, Šeherezáda, Angelika a Sultán...“
Deník Anny Frankové - Ondřej Elbel  (vhodné od 12 let)
Premiéra: 10.6.2017. Dramaturgie: Lukáš Votava. Scéna: Jaroslav Záděra. Kostýmy: Klára Mikulecká. Hudba: David Smečka. Režie: Ondřej Elbel.
Poslední uvedení: rok 2018.
Divadelní variace inspirovaná tragickým osudem mladé dívky za 2. světové války. V tajných prostorách za zdmi jednoho amsterodamského domu žije rodina Frankových. Rodina, která je odsouzená k tomu, aby nebyla. Neudělali nic špatného, nikomu neublížili, nezachovali se zle, ale doba rozhodla: jsou Židé a nemají právo být.
Malá čarodějnice - Otfried Preussler, Anna Duchaňová  (malá scéna)
Premiéra: 22.4.2017. Překlad předlohy: Jitka Bodláková. Dramaturgie: Petr Pola. Výprava: Marie Jirásková, Anna Duchaňová. Hudba: Magický hudebník v utajení. Režie: Anna Duchaňová.
Poslední uvedení: duben 2019.
Pohádka o jedné malé čarodějce, která hrozně chtěla být velká a společně s kamarádem havranem proto zažila nejedno dobrodružství, aby nakonec zjistila, co je opravdu důležité...
Od maličkých k velikým - Zoja Mikotová  (malá scéna)
Premiéra: 25.2.2017. Výprava: Yumi Mráz Hayashi. Hudba: Zdeněk Kluka. Režie: Zoja Mikotová.
Poslední uvedení: duben 2019.
Autorská pohybová i loutková koláž, která těží z toho nejlepšího z české poezie pro děti. „Víte, co je to básnička? A k čemu je? A co umí? Víte, že z básniček se dá postavit celý svět?“
Cirkus Unikum - Jiří Jelínek
Premiéra: 18.2.2017. Hudba: David Smečka. Výprava a loutky: Barbora Čechová. Režie: Jiří Jelínek.
Poslední uvedení: květen 2019.
„Živé loutky, živá hudba, živé divadlo! Náš svalovec chce, abyste viděli, jak uzvedne nejtěžší činku na světě. Naše provazochodkyně chce, abyste viděli, jak přejde po nejtenčím laně na světě. Náš krotitel chce, abyste viděli, jak vycvičí nejdivočejší zvíře světa. A pak je tu Hary, který chce, abyste ho neviděli! Mistr úniků z lan, uzlů i řetězů! Mistr zmizení! Pokud aspoň jednou za představení nevzdychnete obdivné ach, vrátíme vám vstupné!“
Jak dělá ryba? - Filipína Cimrová, Irena Iškievová, Gabriela Krečmerová-Ženatá  (malá scéna)
Premiéra: 14.1.2017. Výprava: Jitka Fleislebr. Hudba: Martin Evžen Kyšperský. Režie: Gabriela Krečmerová-Ženatá.
Poslední uvedení: rok 2019.
Představení, ve kterém se děti spolu s rodiči vypraví pod hladinu moře, aby si pohladily mořského ježka, popovídaly s rybami, seznámily se s nejrůznějšími materiály a objevovaly všemi svými smysly podmořský svět. Inscenace je založena na interakci jak mezi herci a dětmi, tak mezi dětmi a rodiči. Podstatnou roli hraje práce s hudbou a rytmem. Herci využívají prvky acro jógy a techniku body-mind centering, která u dětí cíleně rozvíjí pohyb.
Polárka nad Betlémem - Alžběta Michalová
Premiéra: 10.12.2016. Dramaturgie: Karolína Ondrová. Režie: Jan Cimr.
Poslední uvedení: rok 2017.
Vánoční příběh plný písniček o tom, co doopravdy znamenají Vánoce. O tom, jak důležité je být spolu.
Škola Malého stromu - Forrest Carter
Premiéra: 19.11.2016. Režie: Jan Kačena.
Poslední uvedení: říjen 2019.
Divadelní encyklopedie věčných lovišť podle novely o chlapci vychovávaném indiány kmene Čerokí, který poznává současný svět skrze starou moudrost.
Klapzubova jedenáctka - Eduard Bass, Lukáš Votava
Premiéra: 12.11.2016. Dramaturgie: Lukáš Votava. Scéna: Zdeněk Eliáš. Hudba: Ladislav Mrlík. Režie: Konrád Popel.
Poslední uvedení: červen 2018.
Divadelně-sportovní dokument podle předlohy E. Basse o legendárním fotbalovém týmu jedenácti bratří, kteří dobyli svět, a také o tom, že fotbal není jenom o slávě a o penězích, o drahých dresech a značkových kopačkách, ale hlavně o radosti ze hry, fair-play a souznění na hřišti...
Bratři Lví srdce - Astrid Lindgrenová, Vladimír Čepek, Alžběta Michalová
Premiéra: 11.6.2016. Překlad předlohy: Jaroslava Vrbová. Dramaturgie: Alžběta Michalová. Výprava: Anežka Konečná. Hudba: David Lomič. Texty písní: Astrid Lindgrenová, David Lomič. Režie: Jan Cimr.
Poslední uvedení: duben 2019.
Pohádka pro děti i dospělé, která rozkrývá dětsky přístupným způsobem náročná témata, ale také ukazuje, co je v životě důležité, čeho je dobré se bát a proti čemu bojovat. A co je třeba jen zažít, protože nad tím člověk (ať už je dítětem nebo starcem) nemá vládu. Jonatán a Suchárek jsou bratři, stateční bratři, stateční jako lvi. Jeden druhému jsou oporou a radostí v životě, a jeden pro druhého dokážou i zemřít – doslova. Ze světa lidí odchází do Nangialy, kde je čeká velký úkol: zachránit Třešňové údolí od zlého tyrana Tengila...
Čaroděj ze země OZ - Lyman Frank Baum, Pavel Trtílek
Premiéra: 16.4.2016. Překlad předlohy: Monika Vosková. Dramaturgie a texty písní: Pavel Trtílek. Výprava: Lucie Labajová, Katarína Kováčiková. Hudba: Mario Buzzi. Režie: Michal Sopuch.
Poslední uvedení: rok 2017.
Adaptace známé pohádky. Jednoho dne se přežene nad Kansasem tornádo a odnese Dorotku i s domkem, ve kterém žila s tetou a strýcem, do podivné země OZ daleko na východě, kde žijí ještě podivnější Mlaskalové. Tyto malé lidičky ji považují za mocnou čarodějku, protože je nevědomky osvobodila z poddanství. Spolu s Hastrošem, Plecháčem a Lvem se vydává na dobrodružnou cestu do Smaragdového města k mocnému čaroději ze země OZ. Ten jí může podle Mlaskalů jako jediný pomoct dostat se zpátky domů...
Doktorská pohádka - Karel Čapek, Lukáš Votava, Václav Vítek
Premiéra: 28.11.2015. Dramaturgie a texty písní: Lukáš Votava. Výprava: Jiří Skovajsa. Hudba: Leoš Peteráč, Tomáš Sukup. Režie: Václav Vítek.
Poslední uvedení: rok 2016.
Pohádková inscenace o tom, jaké měli doktoři trampoty s nadpřirozenými bytostmi a jak jim pomáhali začlenit se do společnosti lidí. V okolí Hejšoviny se to odjakživa hemžilo strašidly a kouzelnými bytostmi. Kouzelník Magiáš, který měl na hoře svou sluj, nebyl ani dobrý ani zlý. Někdy lidem pomáhal a jindy, zvláště když mu něco hnulo žlučí, je rád strašil. Jednoho dne se mu však při vaření lektvaru přihodila nehoda a musel si poslat pro doktora. A takový doktor nemůže nikomu odepřít pomoc, i kdyby ho volali k loupežníku Lotrandovi nebo k samotnému Luciperovi...
Pohádka o Karkulce - Michal Sopuch
Premiéra: 31.10.2015. Podle Charlese Perraulta, bratří Grimmů a dalších zdrojů. Kostýmy: Eva Mesarč Jasičová. Hudba: Ondřej Biravský. Scéna, texty písní a režie: Michal Sopuch.
Poslední uvedení: rok 2016.
Nové zpracování jedné z nejznámějších pohádek. Byla jedna holčička a té říkali Karkulka. Jednou ji maminka poslala za babičkou, aby jí zanesla košík s dobrotami. Karkulka musela jít přes les, kde potkala vlka. Vlk má neustále obrovský hlad. Sežere vlk babičku a Karkulku? A kdo je zachrání...?
Sherlock Holmes Explosion! - Arthur Conan Doyle, Radek Brož, Simona Nyitrayová
Premiéra: 6.6.2015. Překlad románu a dramaturgie: Radek Brož. Výprava: Alexandra Machová, Roman Mach. Hudba: Tomáš Sukup. Režie: Simona Nyitrayová.
Klasický kus anglické detektivní literatury plný ponaučení v neobvyklém podání. Student medicíny John Watson hledá spolubydlícího a seznámí se s mladým Sherlockem Holmesem. Má přijmout nabídku, aby se nastěhoval do volného pokoje v jeho bytě? Stanou se z nich kámoši? Při jejich prvním případu neměl Scotland Yard ani jednu stopu a pachatel záhadných vražd se jim vysmíval do obličeje. Jenže v tu chvíli přišel na scénu podivný chlapík s iniciály S. H., který brzy ukázal, že není žádné béčko...
Hynku! Viléme!! Jarmilo!!! - Karel Hynek Mácha, Ondřej Elbel
Premiéra: 18.4.2015. Dramaturgie: Lukáš Votava. Scéna: Jaroslav Záděra. Kostýmy: Jitka Fleislebr. Hudba: Mario Buzzi. Režie: Ondřej Elbel.
Poslední uvedení: duben 2017.
Volná adaptace nejslavnějšího díla českého literárního romantismu, které pod názvem „Máj“ vydal Karel Hynek Mácha v roce 1836. Existenciální tragédie vězně čekajícího na popravu v kontrastu s probouzející se májovou přírodou, rozpor mezi romantismem a sentimentalitou, vlastenectvím a radikálním nacionalismem, či krásou přírody a turistickým ruchem...
Kašpárek detektivem - Jiří Skovajsa
Premiéra: 28.2.2015. Výprava a texty písní: Jiří Skovajsa. Loutky: Jiří Skovajsa, Gabriela Budíková. Hudba: Mario Buzzi. Režie: Jakub Maceček.
Původní pohádka pro nejmenší. Kašpárek je opět na cestách! Tentokrát zavítá do království, krále Zvonka I. z Chlumce, na jehož hradě rozhodně není nuda. Král, který by si pořád jen hrál, je najednou okraden a na pomoc přichází Kašpárek. Lehké pátrání to rozhodně nebude, protože zločinec je mazaný a nachystá detektivům nejednu past a spoustu hádanek...
Děvčátko Momo a ukradený čas - Michael Ende, Jan Cimr, Michal Sopuch  (1:20)
Premiéra: 14.2.2015. Překlad knihy: Milada Misárková. Dramaturgie: Jan Cimr. Scéna a loutky: Zdeněk Eliáš. Kostýmy: Kateřina Höferová. Hudba: Ondřej Biravský. Režie: Michal Sopuch.
Poslední uvedení: květen 2017.
Adaptace známé fantazijní knížky o děvčátku s neobyčejnou empatií, která zachrání město před šedými zloději času.
Dobrodružství Toma Sawyera - Mark Twain, Jan Cimr, Šimon Peták
Premiéra: 20.12.2014. Překlad románu: Jan Cimr, Šimon Peták. Výprava: Jan Cimr, Šimon Peták & kol. Hudba: Ondřej Biravský. Texty písní: Šimon Peták. Režie: Jan Cimr.
Poslední uvedení: duben 2017.
Jevištní podoba známého dětského románu. Tom Sawyer, příkladný rošťák a milovaný postrach, natropí lavinu katastrof i na jevišti Divadla Polárka...
Ondráš a Juráš - Michal Sopuch & kol.  (2:00)
Premiéra: 18.10.2014. Výprava: Lucie Labajová. Hudba: Leoš Peteráč. Režie: Michal Sopuch.
Kdo by neznal legendárního zbojníka Ondráše, pána Lysé hory, zastánce poddaných proti nenáviděné vrchnosti. Desítky, ba stovky legend vytvořily za dobu, která uplynula od jeho smrti, nad touto postavou pláštík mlhy, ve které se jen stěží dá rozpoznat, co byla skutečnost a co pouze výmysl pozdější doby.
Spalovač mrtvol aneb Kabaret U Leoparda - Ladislav Fuks, Konrád Popel, Radim Toman
Premiéra: 31.5.2014. Dramaturgie: Radim Toman. Výprava: Zdeněk Eliáš. Hudba: Martin Peřina. Režie: Konrád Popel.
Poslední uvedení: březen 2017.
Hororová groteska podle předlohy Ladislava Fukse. Temný příběh, z temného období naší národní historie, o malých lidech v soukolí velkých dějin, obraz jedné středostavovské rodiny v době nacistické okupace.
O Jirkovi a jeho třech psech - František Hrubín
Premiéra: 19.4.2014. Výprava: Veronika Watzková. Hudba: Mario Buzzi. Dramaturgie a režie: Lukáš Kopecký.
Poslední uvedení: prosinec 2015.
Pohádkový dobrodružný příběh. Byl jeden sirotek, jmenoval se Jirka a sloužil u lakomého sedláka. Už by byl od něho dávno utekl, ale sloužila tam i hezká Anička a on si na ni tajně myslel jako na nevěstu. A tak snášel všechny útrapy, jen aby jí zůstal nablízku. Jednou v neděli – zatímco čeládka odpočívala – Jirka musil pást vepře. Tu vyjde z lesa myslivec a v patách za ním se ženou tři psi se železnými obojky na krku. A namíří si to rovnou k Jirkovi. „Zapískej na píšťalku,“ vyzve Jirku myslivec. Jirka spustí, psi se postaví na zadní nohy a dají se pitvorného tance... Ale život není jen o tanci a písničkách...
Drákula - Bram Stoker, Ondřej Elbel, Lukáš Votava
Premiéra: 5.4.2014. Dramaturgie: Lukáš Votava. Výprava: Zuzana Přidalová. Hudba: Vít Karlas. Režie: Ondřej Elbel.
Známá hororová novela, na kterou se ale tato divadelní adaptace snaží podívat s nadhledem a hravostí. V Londýně se po příjezdu hraběte začínají dít podivné věci, zlo útočí. Středověké mýty ožívají v moderním světě, racionální společnost se musí vyrovnat s útokem tajemného upíra. Přestože lidé na „pohádky“ přestali věřit, musí se začít bránit...
Kocour v botách - Radim Toman, Michal Sopuch
Premiéra: 22.2.2014. Podle stejnojmenné pohádky Charlese Perraulta. Dramaturgie: Radim Toman. Kostýmy: Kateřina Höferová. Loutky: Michal Sopuch, Kateřina Höferová. Hudba: Leoš Peteráč. Texty písní: Michal Sopuch, Radim Toman, Leoš Peteráč. Scéna a režie: Michal Sopuch.
Poslední uvedení: rok 2017.
Příběh Honzy (podle některých hloupého), na kterého z otcova dědictví nezbude víc než kocour. Není to však ledajaký kocour. Je chytrý a odvážný. A možná umí taky trochu čarovat. Bude to však stačit? Pomůže Honzovi získat princeznu a bohatství...?
Kdo zachrání Isabelu? - Michal Bumbálek, Sergej Sanža  (1:00x)
Premiéra: 14.12.2013. Dramaturgie: Sergej Sanža. Scéna: Martin Ondruš. Kostýmy: Monika Urbášková. Hudba: Mario Buzzi. Režie: Michal Bumbálek.
Poslední uvedení: říjen 2015.
Pohádková inscenace ve stylu komedie dell´arte. Bohatý Pantalon chce provdat svoji dceru a aby se přesvědčil o opravdovosti citů jejích nápadníků, vymyslí lest, v níž se ukáže, kdo je do dívky opravdu zamilovaný a kdo ve sňatku s ní vidí jen příležitost, jak snadno přijít k penězům...
Pět báječných strýčků - František Nepil  (1:30)
Premiéra: 26.10.2013. Úprava: Radim Toman, Michal Sopuch. Dramaturgie: Radim Toman. Výprava: Lucie Labajová. Hudba: Vít Karlas. Režie: Michal Sopuch.
Co všechno můžete zažít na horách, když máte největší horečku na světě a kolem vás se čerti žení? Inscenace vypráví příběh malé Minky, která se vydá na hory se svým tatínkem. Minka však hned první den onemocní a místo lyžování musí ležet v posteli. Naštěstí je tu ale pětice strýčků, kteří Minku střídavě hlídají a vypráví jí příhody ze života. Jeden ze strýčků nás zavede na dobrodružnou výpravu do Grónska, s druhým se zase ocitneme v Americe mezi zlatokopy, další pak přeletí na lyžích pořádný kus světa...
Letní den - Sławomir Mrożek
Premiéra: 15.6.2013. Překlad: Roman Mecnarowski. Dramaturgie: Bronislava Krchňáková. Výprava: Marie Benešová. Režie: Václav Vítek.
Poslední uvedení: březen 2015.
Tragikomické absurdní drama o hledání smyslu lidské existence, o naplnění osudu a o tom, že ani láska není všespasitelná...
PESkvil - kol.  (1:50)
Premiéra: 18.5.2013. Podle novely Michaila Bulgakova „Psí srdce“. Dramaturgie: Radim Toman. Výprava: Lucie Labajová. Hudba: Mario Buzzi. Režie: Michal Sopuch.
Hororová groteska o vědci, kterého málem zničí jeho vlastní objev. Doktor Frankenstein v době socialistické revoluce. Profesor Starikov, význačný moskevský vědec, provádí pokusy na zvířatech, jejichž cílem je omlazení. Při jednom ze svých experimentů se mu podaří vytvořit z toulavého psa člověka nebo cosi člověku podobného. Azor Azorovič Sabakov, jak se tento tvor začne hrdě nazývat, však působí svému tvůrci samé problémy, až se mu brzy docela vymkne z rukou. Velký stvořitelský záměr končí nezdarem - profesor musí svůj experiment ukončit...
Moravský Budulínek - Jiří Skovajsa, Zoja Mikotová  (1:10|vhodné od 3 let)
Premiéra: 30.3.2013. Podle lidové pohádky zaznamenané Josefem Stanislavem Menšíkem. Dramaturgie: Jiří Skovajsa. Výprava: Michaela Savová, Jiří Skovajsa. Hudba: Peter Graham. Texty písní: Jiří Skovajsa, Jaroslav Šťastný. Choreografie a režie: Zoja Mikotová.
Poslední uvedení: květen 2015.
Lidová verze známé pohádky, kterou roku 1856 zaznamenal Josef Stanislav Menšík.
Petr Pan - James Matthew Barrie, Radek Brož, Simona Nyitrayová  (1:20)
Premiéra: 16.2.2013. Dramaturgie: Radek Brož. Výprava: Roman Mach, Alexandra Cihanská Machová. Hudba: Ondřej Biravský. Režie: Simona Nyitrayová.
Inscenace plná fantazie na motivy divadelních her skotského spisovatele. Dva sourozenci se spolu s Petrem ocitají na cestě za velkým dobrodružstvím. Pokud se z něj vrátí, budou vědět, co je to přátelství a důvěra, ale také nebezpečí, zrada a smrt. Navíc se dozvědí mnoho dalších věcí, například proč se děti často chovají jako dospělí a dospělí jako děti...
O hodném drakovi - Bronislava Krchňáková, Jakub Maceček  (1:05|vhodné od 4 let)
Premiéra: 15.12.2012. Dramaturgie: Bronislava Krchňáková. Scéna: Miloslav Fekar. Kostýmy: Petra Fekarová. Hudba: Mario Buzzi. Texty písní: Bronislava Krchňáková, Jakub Maceček, Mario Buzzi. Režie: Jakub Maceček.
Pohádková inscenace, která vychází z předloh renomovaných autorů Františka Langera, Josefa Lady a dalších, kteří se právě tématem neškodného a často i docela nešťastného draka, jehož se opravdu není třeba bát, zabývali. Setkáte se s veselou výpravou, živou hudbou a hlavně s drakem, který chce být s každým v Polárce kamarád!
Robinson Crusoe - Daniel Defoe, Ondřej Elbel  (1:20)
Premiéra: 3.11.2012. Obnovená premiéra: 14.11.2015. Dramaturgie: Lukáš Votava. Výprava: Zuzana Přidalová. Hudba: Vít Hary Karlas. Režie: Ondřej Elbel.
Poslední uvedení: březen 2018.
Příběh Robinsona Crusoea plný exotiky a dobrodružství se špetkou nadsázky a humoru... Inscenace představí osamělého muže, osudem i vlastním přičiněním vyvrženého mimo lidskou společnost. Robinson neztrácí naději a činorodým úsilím i pevnou vůlí se snaží překonat tísnivou samotu a zachovat si jasnou mysl.
Dlouhý, Široký a Bystrozraký - Radim Toman, Michal Sopuch  (1:00|vhodné od 3 let)
Premiéra: 16.9.2012. Dramaturgie: Radim Toman. Scéna: Hynek Petrželka. Kostýmy: Kateřina Höferová. Loutky: Michal Gregor. Hudba: Leoš Peteráč. Texty písní: Leoš Peteráč, Michal Sopuch, Radim Toman. Režie: Michal Sopuch.
Známý příběh, vycházející mj. z pohádky K. J. Erbena. Zpočátku poněkud nerozhodný princ se vydá do světa, aby vysvobodil krásnou princeznu ze spárů zlého černokněžníka a vzal si ji za ženu. Na jeho cestě ho provází trojice pomocníků: Dlouhý, Široký a Bystrozraký, kteří pomohou princi odhalit tajemství pravého přátelství.
Bajky - Martin Čičvák, Martin Kubran, Ján Mikuš  (1:00x|vhodné od 3 let)
Premiéra: 19.5.2012. Dramaturgie: Jana Mikuš Hanzelová. Výprava: Diana Strauszová. Hudba: Jan Ženatý. Režie: Ján Mikuš.
Poslední uvedení: květen 2014.
Imaginativní inscenace podle díla Jeana de La Fontaina i jiných bajkařů, jejímž ideálním cílem je, aby se malé děti naučili vnímat divadlo jako místo, kde se napodobují zvířata i lidé bez jakéhokoliv zbytečného moralizování...
Stvoření světa - Radim Toman, Michal Sopuch  (1:30|vhodné od 5 let)
Premiéra: 31.3.2012. Dramaturgie: Radim Toman. Výprava a loutky: Lucie Labajová. Hudba: Petr Kovařík. Texty písní: Michal Sopuch, Radim Toman. Režie: Michal Sopuch.
Poslední uvedení: květen 2014.
Inscenace hravou formou přibližující odpovědi na otázky, jak se (s)tvořil svět...
Merlin - Bronislava Krchňáková, Tereza Karpianus, Jitka Vrbková, Pavel Ondruch
Premiéra: 11.2.2012. Dramaturgie: Bronislava Krchňáková. Výprava: Zuzana Mazáčová. Hudba: Ondřej Biravský. Režie: Tereza Karpianus, Jitka Vrbková, Pavel Ondruch.
Různorodý pohled na všechny podoby legendárního a výjimečného snad člověka, snad neexistující nadpřirozené bytosti z časů krále Artuše a jeho rytířů kulatého stolu...
Dobrodružství piráta Kolíska - Václav Čtvrtek, Konrád Popel, Lukáš Votava  (vhodné od 4 let)
Premiéra: 26.11.2011. Dramaturgie: Lukáš Votava. Výprava a loutky: Alžběta Hanzlová. Hudba: Vít Hary Karlas, Jan Ženatý. Režie: Konrád Popel.
Poslední uvedení: květen 2014.
Dramatizace podivuhodného vyprávění (bývalého) piráta Kolíska.
Zmatek nad zmatek - Jules Verne, Roman Sikora  (2:00)
Premiéra: 24.9.2011. Dramaturgie: Roman Sikora. Scéna: Miloslav Fekar. Kostýmy: Eva Jiřikovská. Hudba: Mario Buzzi. Texty písní: Roman Sikora, Mario Buzzi. Choreografie: Hana Charvátová-Halberstadt. Režie: Jakub Maceček.
Poslední uvedení: leden 2013.
Groteskní muzikál na motivy románu Julese Verna o tom, jak pohnout zeměkoulí, způsobit katastrofu a ještě na tom zbohatnout. Nebo nakonec neuspět, zdevastovat polovinu Afriky a zbohatnout taky...
Manon Lescaut - Vítězslav Nezval  (1:40x)
Premiéra: 11.6.2011. Podle románu Abbé Prévosta. Úprava: Anna Petrželková, Radim Toman. Dramaturgie: Radim Toman. Výprava: Zuzana Štefunková-Rusínová. Hudba: Tomáš Kelar. Režie: Anna Petrželková.
Poslední uvedení: leden 2013.
Klasické české veršované drama o lásce i ženské marnivosti. Příběh nerovného vztahu věrného rytíře a nezbedné hříšné krásky Manon, která se nedokáže vzdát přepychu a stále pokouší mužskou důvěřivost...
Bořík a spol. - Vojtěch Steklač, Michal Sopuch, Radim Toman  (1:30|vhodné od 6 let)
Premiéra: 19.3.2011. Dramaturgie: Radim Toman. Výprava: Lucie Labajová. Hudba: Jan Kyncl. Choreografie: Sergej Sanža. Režie: Michal Sopuch.
Divadelní adaptace známé knížky o partě malých kluků, kteří spolu zažívají spoustu různých dobrodružství a legrace.
Kutilové aneb Jak se staví dům - Hana Mikolášková  (1:15|vhodné od 3 let)
Premiéra: 26.2.2011. Dramaturgie: Bronislava Krchňáková. Výprava: Zuzana Přidalová. Hudba: Mario Buzzi. Choreografie: Sergej Sanža. Režie: Hana Mikolášková.
Poslední uvedení: září 2013.
Kutilská inscenace pro nejmenší. Na jevišti se sejdou dva nepraktičtí intelektuálové, profesor Rybný a inženýr Pustý, kteří ukážou, jak se staví dům. Nemají totiž kde bydlet a vzhledem k nenadálé nepřízni počasí by se nějaká střecha nad hlavou moc hodila. Myslíte, že se jim to povede?...
Tady je Krakonošovo - Zdeněk Jecelín  (vhodné od 6 let)
Premiéra: 11.12.2010. Dramaturgie: Konrád Popel. Scéna: Jaroslav Čermák st. Kostýmy: Edita Kurková. Hudba: Martin Horáček. Režie: Zdeněk Jecelín.
Součást koprodukčního projektu Divadla Polárka Brno a Jihočeského divadla České Budějovice.
Krkonošské příběhy, jak je znali vaše prababičky, ale vy už je možná neznáte. Ale také Krkonošské příběhy, které se mohly přihodit vaším známým či dokonce přímo vám. Mladý horolezec Kuba nedbá varování své milé Aničky a vydá se na průzkum starého dolu. Lano se přetrhne a on zůstává bez pomoci na dně tajemné jeskyně. Ještě netuší, že ho čeká neskutečná jízda zákoutími vlastní mysli, střemhlavý let prostorem i časem, dlouhá cesta do srdce hor a na jejím konci nečekané prozření!
Z jedné i druhé kapsy - Karel Čapek, Konrád Popel, Bronislava Krchňáková  (1:50|vhodné od 12 let)
Premiéra: 23.10.2010. Dramaturgie: Bronislava Krchňáková. Výprava: Renata Štindlová. Hudba: Martin Peřina. Režie: Konrád Popel.
Poslední uvedení: květen 2014.
Barvy, vůně a kouzlo první republiky v detektivních příbězích, kde konečné rozuzlení není to nejdůležitější.
Hudba v Čechách, Češi v Hudbě - Konrád Popel, Mario Buzzi
Premiéra: 25.9.2010. Dramaturgie: Alžběta Matoušková. Výprava: Alžběta Hanzlová. Hudba: Mario Buzzi. Režie: Konrád Popel.
Mírně mystifikační kabaret vyhlašující pátrání po ztraceném svatováclavském chorálu. A zdá se, že bez něj to s naším národem jde z kopce... Policejní komisař, rázná hudební historička a pomocný pátrací oddíl se pouští do náročného úkolu...
Standa a dům hrůzy - Arnošt Goldflam  (1:20|vhodné od 6 let)
Premiéra: 8.5.2010. Úprava a dramaturgie: Hana Mikolášková. Scéna: Jaroslav Čermák st. Kostýmy: Zuzana Přidalová. Hudba: Jan Kyncl. Texty písní: Arnošt Goldflam. Režie: Konrád Popel.
Poslední uvedení: září 2012.
Nejnovější hororový příběh Arnošta Goldflama. Autor vychází nejen ze své obliby uvedeného žánru, ale také ze zkušenosti, že děti se při sledování napínavých příběhů občas rády bojí. Ale kdo má srdce statečné, ten porazí i ty největší padouchy. A kdo by nesebral odvahu, když jde o život jeho milovaným rodičům, kteří jsou těmi nejbáječnějšími rodiči pod sluncem?
Starořecké báje a pověsti - kolektiv autorů  (2:00|vhodné od 12 let)
Premiéra: 6.3.2010. Dramaturgie: Radim Toman. Výprava: Zuzana Přidalová. Hudba: David Smečka. Texty písní: Hana Mikolášková. Režie: Ondřej Elbel, Pavel Gejguš, Anna Petrželková, Petr Štindl, Jan Antonín Pitínský.
Poslední uvedení: říjen 2012.
Divadelní zpracování známých starověkých příběhů.
Čarodějův učeň - Bronislava Krchňáková, Jakub Maceček  (vhodné od 12 let)
Premiéra: 12.12.2009. Dramaturgie: Bronislava Krchňáková. Výprava: Kateřina Wewiorová, Zuzana Přidalová. Hudba: Mario Buzzi. Režie: Jakub Maceček.
Poslední uvedení: březen 2013.
Vyprávění o chlapci Krabatovi, jenž se na prahu své dospělosti přiblíží temným silám, které začnou postupně ovládat jeho život. Je jimi fascinován, dokud nepozná, že ho mohou i zahubit. V poslední chvíli se pokusí vymanit z moci černé magie, což se mu podaří pouze díky pevné vůli, pomoci věrného přítele a hlavně díky zázraku lásky, která je silnější než všechno zlo a mámení temných sil. Krabatův příběh se opírá o starou lužickosrbskou legendu.
Mrazík - Bronislava Krchňáková, Michal Sopuch  (1:15x|vhodné od 3 let)
Premiéra: 10.10.2009. Na motivy filmového scénáře Nikolaje Erdmana. Dramaturgie: Bronislava Krchňáková. Výprava: Zuzana Přidalová. Hudba: Jan Kyncl. Režie: Michal Sopuch.
Poslední uvedení: červen 2013.
Dnes již klasická ruská zimní pohádka, která v našem prostředí zdomácněla. Silný a udatný, ale taky namyšlený a samolibý Ivan se skrze medvědí kůži změní v dobrého člověka, jenž nemyslí pouze sám na sebe.
Golem - Gustav Meyering, Jiří Honzírek  (2:15|vhodné od 14 let)
Premiéra: 13.6.2009. Dramaturgie: Bronislava Krchňáková. Scéna: Radomír Otýpka. Kostýmy: Eva Jiřikovská. Hudba: Ivan Acher. Režie: Jiří Honzírek.
Příběh s detektivní zápletkou z prostředí židovského ghetta, příběh několika lidských osudů, ztracených vzpomínek, touhy po pomstě a lásky. Hlavním hrdinou příběhu je záhadný mistr Athanasius Pernath, rytec kamejí, který si nevzpomíná na svou minulost, dostává se do sporu s ďábelským vetešníkem Aaronem Wassetrumem a následně i do vězení za zločin, který nespáchal, a netuší, zda se rozhodnout pro Mirjam věřící v zázraky či pro chladnou krásu hraběnky Angeliny...
Urašima a mořská princezna - Zoja Mikotová  (1:05x|vhodné od 6 let)
Premiéra: 25.4.2009. Dramaturgie: Broňa Krchňáková. Výprava: Yumi Hayashi. Hudba: Jaroslav Šťastný, David Smečka. Režie: Zoja Mikotová.
Pohádka ze země vycházejícího slunce o slitování, královské vděčnosti, nesmrtelnosti a lidské závisti, která už zničila nejeden vzácný a zázračný dar. Vydáme se do tajemného světa vládce moří, kam se díky svému dobrému srdci dostal chudý mladík Urašima, když nechal žít překrásnou rybu. Z té ryby se totiž vyklubala samotná mořská princezna...
Marťanská kronika - Ray Bradbury, Konrád Popel  (2:25|vhodné od 12 let)
Premiéra: 28.2.2009. Překlad: Jarmila Emmerová. Dramaturgie: Hana Mikolášková. Výprava: Renata Štindlová. Hudba: Martin Peřina. Režie: Konrád Popel.
Divadelní adaptace jedno z nejvýznamnějších děl vědeckofantastické literatury. Děj postihuje fiktivní historii kolonizace Marsu Pozemšťany. Kolonizátoři s sebou přinášejí své pozemské vlastnosti, touhu po seberealizaci, po zbohatnutí či svou samotu....
Dobrodružství malého Vikinga - Ondřej Elbel  (1:40|vhodné od 6 let)
Premiéra: 22.11.2008. Režie: Ondřej Elbel.
Pohádka o malém chlapci, který je synem vikingského náčelníka a je často terčem ústrků a posměšků, protože na první pohled se může zdát, že není tak velký, silný, odvážný a statečný jako ostatní příslušníci jeho kmene. Už na ten druhý pohled ale zjistíme, že síla není vždy to nejdůležitější a že vítězit se dá i pomocí rozumu a důvtipu....
Roztančený svět - David Strnad, Hana Mikolášková  (1:00x|vhodné od 6 let)
Premiéra: 29.10.2008. Režie: Hana Mikolášková.
Naučný pořad o moderním i klasickém tanci jako ´Cesta kolem světa´ za 60 minut.
Koprodukční projekt Divadla Polárka Tanečního divadla MAXIMVS.
Jen počkej, zajíci! - Bronislava Krchňáková, Hana Mikolášková  (1:10|vhodné od 3 let)
Premiéra: 11.10.2008. Režie: Hana Mikolášková.
Poslední uvedení: leden 2013.
Divadelní adaptace příběhů hodného zajíce a zlého vlka z legendárního ruského animovaného seriálu.
Bitva u Lipan - Jan Jirků  (1:00x|vhodné od 10 let)
Premiéra: 31.5.2008. Výprava, texty písní a režie: Jan Jirků.
Poslední uvedení: říjen 2011.
Svébytný národopisný kabaret inspirovaným okamžiky husitského tažení pod velením Prokopa Holého za nápravu „zparchantělých“ Čechů, kteří se od pravé víry odvrátili.
Broučci - Jan Karafiát, Jiří Skovajsa, Hana Mikolášková  (1:15|vhodné od 3 let)
Premiéra: 12.4.2008. Dramaturgie: Bronislava Krchňáková. Výprava: Zuzana Přidalová. Loutky: Pavla Dvořáková. Hudba: Martin Jakubíček. Režie: Hana Mikolášková, Jiří Skovajsa.
Poetický příběh vyprávějící o malém Broučkovi, kterého rodiče vychovávají úctě k druhým, k práci a k Bohu. Ale jako každé dítě, i Brouček poznává radši svět na svou vlastní pěst, a tak ho potkají mnohá nečekaná dobrodružství...
Romeo a Julie aneb Město hříchu - William Shakespeare, Hana Mikolášková  (1:45x|vhodné od 12 let)
Premiéra: 23.2.2008. Překlad původní hry: Martin Hilský. Dramaturgie: Bronislava Krchňáková. Výprava: Zuzana Přidalová. Hudba: Petr Hromádka. Choreografie: David Strnad. Úprava a režie: Hana Mikolášková.
Veleznámá tragédie o ryzí lásce, které rodiče nepřejí jako taneční férie představující klasické dílo dramatické literatury v novém hávu. Láska tragicky vzplane! Nevinný květ bude zašlapán v krvavém bahně velkoměsta!...
Hašteřica aneb Na slepičím dvorku - Marianna Grznárová, Zoja Mikotová  (1:30|vhodné od 4 let)
Premiéra: 1.12.2007. Výprava: Michaela Zámečníková Savovová. Hudba: Jaroslav Šťastný. Režie: Zoja Mikotová.
Příběh neobyčejných slepic z jednoho malého moravského dvorku, kde žilo bylo hejno slepic a proradný tchoř Gedeon...
S koníčkem přes hory a doly - Eva Tálská  (B|1:30|vhodné od 4 let)
Premiéra: 21.4.2007. Výprava: Jana Zbořilová. Hudba: Ondřej Mišák. Režie: Eva Tálská.
Snová pohádka o výletě s koníčkem do fantazie. Přijíždí tanečnice, akrobatka, klauni i trpaslíci. Ti všichni budou pro malou Klárku vymýšlet ty nejúžasnější kousky a vylomeniny...
Maryša - Alois Mrštík, Vilém Mrštík, Martin Františák  (A|1:55|vhodné od 12 let)
Premiéra: 13.1.2007. Výprava: Marek Cpin. Hudba: Jan Kyncl. Režie: Martin Františák.
Příběh o divoké touze milovat. Příběh, který je v naší současnosti tolik aktuální, neboť i naše doba často rozděluje lásku podle nabytého bohatství rodičů. Strhující příběh moravského Romea a jeho sedlácké Julie je také stále častěji podobenstvím touhy po rebelii mladé generace....
Mauglí - Rudyard Kipling, Hana Mikolášková  (1:35|vhodné od 5 let)
Premiéra: 7.10.2006. Dramaturgie: Martin Františák. Výprava: Michaela Zámečníková Savovová. Hudba: David Smečka. Choreografie: David Strnad. Režie: Hana Mikolášková.
Autorská adaptace světoznámého díla dětské dobrodružné literatury o chlapci, který vyrůstal v džungli. Příběh Mauglího, vlčího dítěte, je příběhem o sebeurčení a sebehledání...
Lovci mamutů - Eduard Štorch, Miroslav Oščatka  (B|1:35|vhodné od 7 let)
Premiéra: 11.5.2002. Výprava: Marek Cpin. Hudba: David Smečka. Režie: Martin Františák.
Poutavý příběh pravěkých lidí, kteří každodenně musí zápasit o život, je situován do prostředí Pavlovských vrchů a okolí Brna.

zpět na aktuální inscenace


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 26.1.2023