Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 11. května 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadlo BroadwayAngelika18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Barunka Is Leaving   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna]
hostuje: Divadlo Drak
Blátem po hlavě19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U Hasičů
hostuje: agentura Point
Caveman
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Cizí jazyk
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubDámský krejčí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Dokonalá pitomost19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Evžen Oněgin   Představení pro Klub mladých diváků15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Evžen Oněgin19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na FidlovačceFamílie
tip redaktora! Tip od redaktora: Michal Novák
19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéPod jednou střechou VIII. - Irská mytologie   Irský máj19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Františka TroníčkaStíny ramp   Scéna Montmartre19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAGwendoline Soublin: PIG BOY 1986-2358   Festival Sněz tu žábu20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaGo Figure Out Yourself - Ultima Vez & Wim Vandekeybus   happening; #Studovna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloInterview   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohraIrská kletba
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéJeštěrka na slunci19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouKrálova řeč19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltMezi úterým a pátkem   derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonMuž na větvi aneb Slavnost na horách19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]Natašin sen
náš tip! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jiří Koula, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jiří Koula, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jiří Koula, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jiří Koula, Lukáš Holubec
20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]
hostuje: agentura ADF
Návštěvy u pana Greena   ZRUŠENO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Venuše ve Švehlovce [Kolonie]
hostuje: Kolonie, z.s.
One Night Stand/Up!
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíPomezí
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na JezercePoslední aristokratka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Příhody Ferdy mravence10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Příhody Ferdy mravence10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloPýcha a předsudek   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
Šašek a syn19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo na VinohradechŠkola žen   C219:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůSkugga Baldur20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichSrdcový král
náš tip!
19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Stand´artní kabaret   Olomouc22:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Karlovy Vary / Městské divadlo]Švestka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [Kolín]Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Matěchova]Žabák Valentýn09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
Zabte ošklivé19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Zahrada18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo SemaforZlomené srdce lady Pamely   DERNIÉRA19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Broadway  18:00
Angelika
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Barunka Is Leaving   Alterna
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna]
hostuje: Divadlo Drak
 19:00
Blátem po hlavě{}
Divadlo U Hasičů
hostuje: agentura Point
 19:30
Caveman{
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula}
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Cizí jazyk
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Činoherní klub  19:30
Dámský krejčí
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Dokonalá pitomost{}
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 15:00
Evžen Oněgin   Představení pro Klub mladých diváků
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Evžen Oněgin
Divadlo Na Fidlovačce  19:00
Famílie
tip redaktora! Tip od redaktora: Michal Novák
Divadlo v Celetné 19:00
Pod jednou střechou VIII. - Irská mytologie   Irský máj
Divadlo Františka Troníčka 19:00
Stíny ramp   Scéna Montmartre
Studio ALTA 20:00
Gwendoline Soublin: PIG BOY 1986-2358   Festival Sněz tu žábu
Divadlo Archa 20:00
Go Figure Out Yourself - Ultima Vez & Wim Vandekeybus   happening; #Studovna
Dejvické divadlo  19:30
Interview   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Komorní činohra  19:00
Irská kletba
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Divadlo v Řeznické  19:30
Ještěrka na slunci
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Králova řeč
Divadlo Ungelt  19:00
Mezi úterým a pátkem   derniéra
Studio Ypsilon  19:30
Muž na větvi aneb Slavnost na horách
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
Natašin sen
náš tip! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jiří Koula, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jiří Koula, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jiří Koula, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jiří Koula, Lukáš Holubec
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]
hostuje: agentura ADF
 19:00
Návštěvy u pana Greena   ZRUŠENO{}
Venuše ve Švehlovce [Kolonie]
hostuje: Kolonie, z.s.
 20:00
One Night Stand/Up!{
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec}
Pomezí  19:00
Pomezí
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Divadlo Na Jezerce  19:00
Poslední aristokratka
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Příhody Ferdy mravence
Divadlo AHA!  10:00
Příhody Ferdy mravence
Národní divadlo  19:00
Pýcha a předsudek   Představení s anglickými titulky
Studio DVA divadlo
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
 19:00
Šašek a syn{}
Divadlo na Vinohradech  19:00
Škola žen   C2
Studio Hrdinů  20:00
Skugga Baldur
Divadlo Kalich  19:00
Srdcový král
náš tip!
Divadlo Vosto5  22:00
Stand´artní kabaret   Olomouc
Divadlo Járy Cimrmana [Karlovy Vary / Městské divadlo] 19:00
Švestka
Divadlo v Dlouhé [Kolín] 19:00
Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾
Buchty a loutky [Praha - MŠ Matěchova] 09:30
Žabák Valentýn
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
 19:00
Zabte ošklivé{}
Divadlo Minor [Velký sál] 18:00
Zahrada
Divadlo Semafor  19:00
Zlomené srdce lady Pamely   DERNIÉRA

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo