Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 18. listopadu 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Ústí nad Labem - Cargo Gallery]Kocour v botách16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnBomberos   Squadra Sua; Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Lounech - Pro nemoc se zrušeno, nový termín je 23.2. 2019]Ucpanej systém  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloSimona Babčáková a NO A!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk20 000 židů pod mořem19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichMauglí13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrDědeček Oge16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchŽena, která uvařila svého manžela19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceHraběnka (Zámek v Čechách)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]You Are Here20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Puls [Rock café]Nymfay19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekPodbrdští géniové aneb Cimrman nebyl sám   Scéna Montmartre19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltSmrt a dívka  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Růže pro Algernon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Východočeské divadlo Pardubice
Kalibův zločin19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéOdvolání  náš tip!   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Teritorium19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DEKKADANCERSNávštěvníci19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
Filumena Marturano   Autogramiáda Simony Stašové po představení/ Hostující představení/výstavba školy v Keni19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]
hostuje: Studio Damúza
Vánoce pana Sovy16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Faust19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Nová Atlantida   Představení s anglickými titulky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera PrahaMalý princ15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSmolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství   VYPRODÁNO14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
Madame Rubinstein15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloMoje tango   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
Madame Rubinstein19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Ztracená existence [malá scéna]Vařparáda19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
hostuje: Mime Prague
VIP   Jazykově bezbariérové; vyprodáno20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvaniceDivadelní plakát podle Marka Ehrenbergera11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaVyšetřování ztráty třídní knihy19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Ústí nad Labem - Cargo Gallery] 16:00
Kocour v botách
Cirkus Mlejn 15:00
Bomberos   Squadra Sua; Pro děti
Dejvické divadlo [hrajeme v Lounech - Pro nemoc se zrušeno, nový termín je 23.2. 2019] 19:00
Ucpanej systém  náš tip!
Dejvické divadlo 19:30
Simona Babčáková a NO A!   vyprodáno
Divadlo Disk 19:30
20 000 židů pod mořem
Divadlo Kalich  13:30
Mauglí
Divadlo Cylindr  16:00
Dědeček Oge
Divadlo Na Maninách  19:00
Žena, která uvařila svého manžela
Divadlo Palace  19:00
Hraběnka (Zámek v Čechách)
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
You Are Here
Divadlo Puls [Rock café] 19:30
Nymfay
Divadlo Troníček 19:00
Podbrdští géniové aneb Cimrman nebyl sám   Scéna Montmartre
Divadlo Ungelt  19:00
Smrt a dívka  náš tip!
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Růže pro Algernon
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Východočeské divadlo Pardubice
 19:00
Kalibův zločin
Divadlo v Řeznické  19:30
Odvolání  náš tip!   zájezd
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Teritorium
DEKKADANCERS  19:30
Návštěvníci
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Filumena Marturano   Autogramiáda Simony Stašové po představení/ Hostující představení/výstavba školy v Keni
Národní divadlo [Nová scéna]
hostuje: Studio Damúza
 16:00
Vánoce pana Sovy
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Faust
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Nová Atlantida   Představení s anglickými titulky
RockOpera Praha  15:00
Malý princ
Studio DVA divadlo  14:00
Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
 15:00
Madame Rubinstein
Studio DVA divadlo  19:00
Moje tango   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
 19:30
Madame Rubinstein
Ztracená existence [malá scéna] 19:30
Vařparáda
Švandovo divadlo [studio]
hostuje: Mime Prague
 20:00
VIP   Jazykově bezbariérové; vyprodáno
VILA Štvanice 11:00
Divadelní plakát podle Marka Ehrenbergera
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Vyšetřování ztráty třídní knihy

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo