Profil uživatele

Bflmpsvz

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Michal Novák: 17 % (3)
Jan Pařízek: 21 % (7)
Helena Grégrová: 22 % (5)
Jiří Landa: 22 % (9)
Jiří Koula: 23 % (7)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 2.6.2022)
Viděno v Pardubicích. Skvěle a znovu skvěle. Koncert a divadlo v jednom. No nekupte to :-). Skvělá hlavní představitelka. Její skvělý zpěv mě překvapil...Janis :-)!!. Špinarová šla tak nějak kolem mě. Socpoprock. Ale tímto představením si získala u mě pochopení a respekt. Díky bohu to nebylo přeslazené, ale dobře ochucené představení. Takto jsem si odnesl fakt silný zážitek. Já si snad půjdu pustit Jawu 250.
(zadáno: 2.6.2022)
Knihu jsem nečetl. Což byla asi výhoda, neb nebylo s čím porovnávat. Skvělý ženský ansámbl.Husinu jsem měl.
(zadáno: 27.1.2020)
Krása nesmírná...a vtipná. Zapletal je velký komik.
(zadáno: 27.1.2020)
V průběhu i po skončení jsem byl trochu v rozpacích. V jiných hrách od Klicperáků jsem se bavil nebo mne mrazilo. Vždy mě to nutilo přemýšlet pak o hře, o příběhu, o postavách. Bohužel u tohoto kusu nikoliv. Ale možná jsem poznával kus finského venkova v českých reáliích. Proč chodit do divadla, když to tady okolo žijem :-)
(zadáno: 14.11.2017)
Severská bžunda
(zadáno: 14.11.2017)
Michala Dlouhého jsem se asi přejedl. Zprvu jsem byl nadšen, ale čím dál více mi přijde jeho přehrávání naškodu. Škoda, neb má dle mého navíc. Ale asi jako masovka dobrý.
(zadáno: 14.11.2017)
Dobré, vtipné, neprvoplánové. Ženské výkony fajn, ale Jiří Zapletal super.
(zadáno: 14.11.2017)
Bavili mě herci, bavili mě postavy. Bavilo mě i přemýšlet poté, v jakém to žiji světě, kde jedině zásek může a nemusí být místem ke komunikaci s druhými.
(zadáno: 14.11.2017)
Mám s pardubickým ansáblem problém, přiznávám se. Nemohu přijít na to, čím to, ale přijde mi to takové utahané a někdy až moc nucené.
(zadáno: 14.11.2017)
Vstupem do divadla jsem znejistěl, neb jsem se dozvěděl, že to je kus tříhodinový. Po prvních minutách jsem však zjistil, že mým tělem probíhá takový ten teplý pocit blaha. To když jsem viděl M. Rumla v roli Charlieho, viděl jsem, že umí. Nějak jsem začal věřit, že to nebude nuda a to se potvrdilo. Střídání humorných scén s vážnějšími i muzika chlapecké kapely Beatles mi sedla. Matouši Rumle, sleduji Vás! Doufám, že budete na sobě dál pracovat, potřebujeme skvělé herce, dobrých je dost!
**Zajímám se o budoucnost, protože v ní hodlám strávit zbytek života.** ch.chaplin