Profil uživatele

Valentina Šimková

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Iva Bryndová: 20 % (4)
Michal Novák: 23 % (3)
Jiří Landa: 27 % (12)
Helena Grégrová: 31 % (8)
Pavel Širmer: 34 % (7)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 1.7.2022)
Nechápu, jak to někoho může napadnout.
(zadáno: 1.7.2022)
Poprvé jsem hru viděla s neskutečnou Janou Štěpánkovou a Zlatou Adamovskou. Bylo úžasné. Když jsem si přečetla, že toto představení bude hrát Carmen Mayerová a Tereza Kostková, neváhala jsem a koupila si lístky. Předtavení mě celkem zklamalo. Už ze začátku mě vytáčelo herecké přehrávání Terezy Kostkové, které se během představení zmenšovalo, ovšem na konci se ještě zdvojnásobilo. Carmen Mayerová je skvěla herečka, ovšem tato role ji nesedla. Líbila se mi scéna, kostýmy už o něco méně. Poslední scéna veliké zklamání, hlavně poznámky na očkování, OStrava atd. To se do této hry vůbec nehodí. Nechápu, že se toto představení tak moc všem líbí.
(zadáno: 1.7.2022)
Nemám slov, nevím jak bych toto představení měla popsat. To snad ani nejde, po Trháku v Divadle Broadway jsem si myslela, že horší představení už neuvidím. Film byl božský, nechápu že si autoři mysleli, že bude dobrý nápad z něho udělat představení.
Kdo bude někdy uvažovat, přijít na toto představení, prosím nechoďte. Kdyby byla přestávka, určitě bych odešla.
(zadáno: 1.7.2022)
Neviděla jsem lepší drama, oba herecké výkony jsou neskutečné. Brečela jsem od začátku do konce.
(zadáno: 1.7.2022)
Ze začátku se hra trochu táhla, než začala Bára Štěpánová zpívat. Zbytek představení byl neskutečný. Oba dva herci se společně doplňovali. Výkon Báry Štěpánové bych ocenila cenou Thálií. Ondřej Brousek je vynikající klavírista, to už jsem věděla. Ale netušila jsem, že je i skvělý herec. Příjemně mě to překvapilo. Nechápu proč na toto představení chodí málo lidí, vždyť je úžasné! Určitě půjdu ještě jednou.
(zadáno: 21.11.2019)
Velmi silná hra, na konci ukáplo pár slz. Hra velice nadchla.
(zadáno: 21.11.2019)
Hrabyla velice skvělá.Prvně jsem si myslela, že hra nebude mít žádný hlubší význam. Po čtyřiceti minutách jsem změnila názor. Hra nabrala vážnosti. Trochu jsem se bála konce, protože mi někdo řekl, že to není dořešení. Naštěstí ten konec doladili dobře. Hru hodnotím velice kladně.
(zadáno: 1.1.2019)
(zadáno: 1.1.2019)
Největší blbost co jsem kdy viděla.