Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 12. září 2021


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínJenom matky vědí, o čem ten život je
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
19:30
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Paleček15:00
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Paleček17:00
Cirkus MlejnCirkusový workshop pro děti a rodiče   Pro děti15:00
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Terasa19:30
Divadlo ArchaZpřítomněná choreografie   SZ² taneční grupa / Archa.lab; tanec20:00
Divadlo KampaMalá vizita19:30
Divadlo Na zábradlíModel ementálu   Host; 1. premiéra19:00
Divadlo PalacePrachy!!!15:00
Divadlo PalacePrachy!!!20:00
Divadlo ProcityNejvíc sebevražd se páchá v neděli18:00
Divadlo ProcityNejvíc sebevražd se páchá v neděli20:00
Divadlo Radka BrzobohatéhoFreddie - Concert show14:30
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Terasa19:30
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Cesty   Premiéra18:00
MeetFactoryMůj boj 120:00
Městská divadla pražskáProhlídka Divadla Komedie - architektura a historie14:00
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Dr. Johann Faust, Praha II, Karlovo nám. 4019:00
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]100 nejkrásnějších českých básní   Přesunuté představení; Premiéra19:30
Národní divadloProhlídka Státní opery (ČJ)10:00
Národní divadloProhlídka Státní opery (ČJ)11:30
Národní divadloProhlídka Stavovského divadla (ČJ)12:00
Národní divadloProhlídka Stavovského divadla (AJ)13:30
Národní divadlo [Nová scéna]Křehkosti, tvé jméno je žena20:00
Studio ALTA [16:30]
hostuje: Taneční studio Light
Dva životy14:00
Studio ALTAZahrátky   Řev na hřišti14:00
Studio DVA divadlo4 sestry14:00
Studio DVA divadloHolky jako květ   pemiéra19:00
Studio HrdinůPitch   Jan Bárta; PIAZZETTA VELETRŽNÍHO PALÁCE / VSTUPNÉ ZDARMA20:30
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Paleček   Pro děti15:00
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Paleček   Pro děti17:00
Vršovické divadlo MANA90 let Vršovického divadla MANA19:30
3D company
soubor: 3D Company
Velká divadelní pohádka14:00
Divadlo Járy CimrmanaVražda v salónním coupé   Vyprodáno19:00
A studio Rubín  19:30
Jenom matky vědí, o čem ten život je
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Paleček
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Paleček
Cirkus Mlejn 15:00
Cirkusový workshop pro děti a rodiče   Pro děti
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Terasa
Divadlo Archa 20:00
Zpřítomněná choreografie   SZ² taneční grupa / Archa.lab; tanec
Divadlo Kampa  19:30
Malá vizita
Divadlo Na zábradlí 19:00
Model ementálu   Host; 1. premiéra
Divadlo Palace  15:00
Prachy!!!
Divadlo Palace  20:00
Prachy!!!
Divadlo Procity  18:00
Nejvíc sebevražd se páchá v neděli
Divadlo Procity  20:00
Nejvíc sebevražd se páchá v neděli
Divadlo Radka Brzobohatého  14:30
Freddie - Concert show
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Terasa
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 18:00
Cesty   Premiéra
MeetFactory  20:00
Můj boj 1
Městská divadla pražská 14:00
Prohlídka Divadla Komedie - architektura a historie
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Dr. Johann Faust, Praha II, Karlovo nám. 40
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
100 nejkrásnějších českých básní   Přesunuté představení; Premiéra
Národní divadlo 10:00
Prohlídka Státní opery (ČJ)
Národní divadlo 11:30
Prohlídka Státní opery (ČJ)
Národní divadlo 12:00
Prohlídka Stavovského divadla (ČJ)
Národní divadlo 13:30
Prohlídka Stavovského divadla (AJ)
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Křehkosti, tvé jméno je žena
Studio ALTA [16:30]
hostuje: Taneční studio Light
 14:00
Dva životy
Studio ALTA 14:00
Zahrátky   Řev na hřišti
Studio DVA divadlo  14:00
4 sestry
Studio DVA divadlo  19:00
Holky jako květ   pemiéra
Studio Hrdinů 20:30
Pitch   Jan Bárta; PIAZZETTA VELETRŽNÍHO PALÁCE / VSTUPNÉ ZDARMA
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Paleček   Pro děti
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Paleček   Pro děti
Vršovické divadlo MANA 19:30
90 let Vršovického divadla MANA
3D company
soubor: 3D Company
 14:00
Velká divadelní pohádka
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Vražda v salónním coupé   Vyprodáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo