Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 25. září 2021


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - klub Letka]Neposlušná kůzlátka15:00
Dejvické divadloElegance molekuly   vyprodáno
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec
19:30
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Rozmarné léto19:30
Divadlo AHA! [Malá scéna]Kašpárek v pekle15:00
Divadlo ArchaŽlutá tma   divadlo; English-friendly20:00
Divadlo Gong [Malá scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Kašpárek v pekle15:00
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou14:30
Divadlo Kolowrat
hostuje: Pidivadlo
Černé mléko19:30
Divadlo Lucie Bílé [činohra]
hostuje: agentura Harlekýn
Poslední ze žhavých milenců
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
15:00
Divadlo Na FidlovačceSugar (Někdo to rád horké)19:00
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]
hostuje: Masopust
Deník zloděje   Host
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
19:00
Divadlo Na zábradlíBěloruská poezie   Host; Zdarma20:30
Divadlo NoDLogika chaosu   Run OpeRUN19:30
Divadlo PalaceBe My Baby - Buď moje bejby14:00
Divadlo ProcityJak zadržovat dech19:00
Divadlo U22
hostuje: Divadlo Kampa
Veselá nauka Klauníka Notíka10:30
Divadlo UngeltDovolená paní Josefy19:00
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Rozmarné léto19:30
Divadlo v DlouhéZítřek se nekoná   V 18.15 setkání s tvůrci19:00
Divadlo v ŘeznickéOdvolání
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer
19:30
Divadlo VILA Štvanice
hostuje: Divadlo Líšeň
Putin lyžuje
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
19:00
Hudební divadlo KarlínČas růží15:00
Městská divadla pražskáHadry - Spielraum Kollektiv   FESTIVAL ...PŘÍŠTÍ VLNA/NEXT WAVE...; PREMIÉRA; + kreativní dílna po představení15:00
Městská divadla pražskáDuende   Petr Krusha; FESTIVAL ...PŘÍŠTÍ VLNA/NEXT WAVE...18:00
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Posedlost   Premiéra19:00
Městská divadla pražskáUdílení Poct za alternativní umění   Depresivní děti touží po penězích; FESTIVAL ...PŘÍŠTÍ VLNA/NEXT WAVE...19:30
Městská divadla pražskáSOUNDiště   ka3ka3; FESTIVAL ...PŘÍŠTÍ VLNA/NEXT WAVE...21:00
Národní divadloProhlídka Stavovského divadla (ČJ)10:00
Národní divadloProhlídka Státní opery (ČJ)10:00
Národní divadloProhlídka Státní opery (AJ)11:30
Národní divadloProhlídka Stavovského divadla (ČJ)11:30
OLDstars [bytové divadlo H2O]Plíce20:00
Pidivadlo [Divadlo Kolowrat]Černé mléko19:30
Studio DVA divadloFunny Girl19:00
Studio YpsilonYpsilonka přítomnosti   beseda a autogramiáda11:00
Švandovo divadloDaniely Francisque: Cyklony + Bernard Lagier: Já, kreolský pes   FESTIVAL TVŮRČÍ AFRIKA ANEB VŠICHNI JSME AFRIČANKY15:00
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: agentura Harlekýn
Scény z manželského života   Koprodukce AH & ŠD19:00
Švandovo divadloMoi, fardeau inhérent (Svým vlastním břemenem) - Komba   FESTIVAL TVŮRČÍ AFRIKA ANEB VŠICHNI JSME AFRIČANKY; Ve francouzštině s českými titulky20:00
Buchty a loutky [Praha - klub Letka] 15:00
Neposlušná kůzlátka
Dejvické divadlo  19:30
Elegance molekuly   vyprodáno
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Rozmarné léto
Divadlo AHA! [Malá scéna] 15:00
Kašpárek v pekle
Divadlo Archa  20:00
Žlutá tma   divadlo; English-friendly
Divadlo Gong [Malá scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 15:00
Kašpárek v pekle
Divadlo Kalich  14:30
Voda (a krev) nad vodou
Divadlo Kolowrat
hostuje: Pidivadlo
 19:30
Černé mléko
Divadlo Lucie Bílé [činohra]
hostuje: agentura Harlekýn
 15:00
Poslední ze žhavých milenců
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
Divadlo Na Fidlovačce  19:00
Sugar (Někdo to rád horké)
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]
hostuje: Masopust
 19:00
Deník zloděje   Host
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
Divadlo Na zábradlí 20:30
Běloruská poezie   Host; Zdarma
Divadlo NoD 19:30
Logika chaosu   Run OpeRUN
Divadlo Palace  14:00
Be My Baby - Buď moje bejby
Divadlo Procity  19:00
Jak zadržovat dech
Divadlo U22
hostuje: Divadlo Kampa
 10:30
Veselá nauka Klauníka Notíka
Divadlo Ungelt  19:00
Dovolená paní Josefy
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Rozmarné léto
Divadlo v Dlouhé  19:00
Zítřek se nekoná   V 18.15 setkání s tvůrci
Divadlo v Řeznické  19:30
Odvolání
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer
Divadlo VILA Štvanice
hostuje: Divadlo Líšeň
 19:00
Putin lyžuje
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
Hudební divadlo Karlín  15:00
Čas růží
Městská divadla pražská 15:00
Hadry - Spielraum Kollektiv   FESTIVAL ...PŘÍŠTÍ VLNA/NEXT WAVE...; PREMIÉRA; + kreativní dílna po představení
Městská divadla pražská 18:00
Duende   Petr Krusha; FESTIVAL ...PŘÍŠTÍ VLNA/NEXT WAVE...
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Posedlost   Premiéra
Městská divadla pražská 19:30
Udílení Poct za alternativní umění   Depresivní děti touží po penězích; FESTIVAL ...PŘÍŠTÍ VLNA/NEXT WAVE...
Městská divadla pražská 21:00
SOUNDiště   ka3ka3; FESTIVAL ...PŘÍŠTÍ VLNA/NEXT WAVE...
Národní divadlo 10:00
Prohlídka Stavovského divadla (ČJ)
Národní divadlo 10:00
Prohlídka Státní opery (ČJ)
Národní divadlo 11:30
Prohlídka Státní opery (AJ)
Národní divadlo 11:30
Prohlídka Stavovského divadla (ČJ)
OLDstars [bytové divadlo H2O] 20:00
Plíce
Pidivadlo [Divadlo Kolowrat] 19:30
Černé mléko
Studio DVA divadlo  19:00
Funny Girl
Studio Ypsilon 11:00
Ypsilonka přítomnosti   beseda a autogramiáda
Švandovo divadlo 15:00
Daniely Francisque: Cyklony + Bernard Lagier: Já, kreolský pes   FESTIVAL TVŮRČÍ AFRIKA ANEB VŠICHNI JSME AFRIČANKY
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Scény z manželského života   Koprodukce AH & ŠD
Švandovo divadlo 20:00
Moi, fardeau inhérent (Svým vlastním břemenem) - Komba   FESTIVAL TVŮRČÍ AFRIKA ANEB VŠICHNI JSME AFRIČANKY; Ve francouzštině s českými titulky

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo