Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 23. listopadu 2017

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadlo AHA!Jak (Jules) žil Verne10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Tatínek není k zahození10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Hrůza v Brně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichAni spolu, ani bez sebe19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíPožitkáři  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceAfrická královna  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekNa útěku   RH+19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltRůžové brýle19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéHovory na útěku  náš tip!   Roli Ota mimořádně místo Miloše Kopečného hraje Jan Vlasák.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Hodina před svatbou19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Vím, že víš, že vím...19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloMaryša   1. premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera PrahaProces19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloLíbánky na Jadranu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Hlava Medúzy   zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Hrůza v Brně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloPopeláři   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaBlaník19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubBůh masakru  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloRacek  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]Panna Orleánská19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]49 barů   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KámenAsi ani zahrada19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrTonka Šibenice19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Izolovat, ale zachovat /Stalin vs. Bulgakov/   derniéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Kochánky]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Jonáš a tingl tangl19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Kyslík19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéÚtěky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA“MINE” - T.I.T.S.19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaFidlovačka aneb Kdo je My?   #Studovna; Archa.lab20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicImprovizace.cz20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec
hostuje: Studio Damúza
One Step Before The Fall20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaPříběhy ze Starého zákona II.20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Podivuhodné cesty Julese Verna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Magdalena lascivní a kajícná20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!  10:00
Jak (Jules) žil Verne
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 10:00
Tatínek není k zahození
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 19:00
Hrůza v Brně
Divadlo Kalich  19:00
Ani spolu, ani bez sebe
Divadlo Na zábradlí  19:00
Požitkáři  náš tip!
Divadlo Palace  19:00
Africká královna  náš tip!
Divadlo Troníček 19:00
Na útěku   RH+
Divadlo Ungelt  19:00
Růžové brýle
Divadlo v Dlouhé  19:00
Hovory na útěku  náš tip!   Roli Ota mimořádně místo Miloše Kopečného hraje Jan Vlasák.
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Hodina před svatbou
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Vím, že víš, že vím...
Národní divadlo  19:00
Maryša   1. premiéra
RockOpera Praha  19:00
Proces
Studio DVA divadlo  19:00
Líbánky na Jadranu
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:00
Hlava Medúzy   zadáno
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 19:00
Hrůza v Brně
Švandovo divadlo  19:00
Popeláři   Anglické titulky
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Blaník
Činoherní klub  19:30
Bůh masakru  náš tip!
Dejvické divadlo  19:30
Racek  náš tip!
Divadlo D21 [malý sál] 19:30
Panna Orleánská
Divadlo Disk [DISK] 19:30
49 barů   Alterna
Divadlo Kámen  19:30
Asi ani zahrada
Divadlo Cylindr  19:30
Tonka Šibenice
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Izolovat, ale zachovat /Stalin vs. Bulgakov/   derniéra
Divadlo v Celetné [Kochánky]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Jonáš a tingl tangl
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Kyslík
Divadlo v Řeznické  19:30
Útěky
Studio ALTA 19:30
“MINE” - T.I.T.S.
Divadlo Archa  20:00
Fidlovačka aneb Kdo je My?   #Studovna; Archa.lab
Divadlo Bez Hranic 20:00
Improvizace.cz
Divadlo Ponec
hostuje: Studio Damúza
 20:00
One Step Before The Fall
Divadlo Viola  20:00
Příběhy ze Starého zákona II.
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Podivuhodné cesty Julese Verna
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:30
Magdalena lascivní a kajícná

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo