Profil uživatele

Mike_2319

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jiří Landa: 21 % (7)
Pavel Širmer: 23 % (6)
Lukáš Dubský: 25 % (13)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 26.7.2020)
Velmi slušná a nápaditá inscenace. Líbil se mi nápad s králíky a zajíčky a využití šenkýře jako průvodce dějem. Také se mi moc líbily předscény, které vyplňovaly přestavby za oponou. Zapojení studentek a studentů ZSVOŠU inscenaci také pomohlo. Nejvíce mě bavila Nikola Zavřelová jako Ingrid a její výstupy, velmi zábavné. Herecké výkony velmi dobré. Celkově nadprůměrná, povedená inscenace.
(zadáno: 26.7.2020)
Známá komedie hravě přetvořená Michálkem. Nápad s otočným hledištěm za 100 bodů. Nejvíce mě zde bavila linka tlusté sestry a jejího poťouchlého kluka. Všechny výkony byly výborné, skvělá hudba a celkově moc povedená inscenace, která prostě musí bavit a divák nemá nárok se nudit. Bylo vidět, že to všechny baví, jak protagonisty, tak diváky.
(zadáno: 26.7.2020)
20 % za snahu a výkony protagonistů. O ničem jiném zde ani nemůže být řeč. Výprava žádná, hudba také ne a vlastně ani režie. Ta snad musela vypadat tak, že se jen řeklo, kdy si kdo sedne a kdy kdo odejde. Pro hlavní dva protagonisty si myslím, že to muselo být velké sousto a dřina. Pro ty, co hráli rodiče, zase muselo být složité stylizovat se do starých a unavených, ale nějak to zvládli a vlastně mě na tom celém bavili nejvíce. Pro zbylé dva tipuju, že ztráta času. Nepochopil jsem vlastně nic. Kotouly, zjevení za gaučem, těhotenství, které najednou není...PROČ?!
(zadáno: 26.7.2020)
A rozhodně zaslouženě! Nejlepší studentská inscenace, jaká kdy byla. On vlastně člověk ani neměl pocit, že je na studentské scéně, ale v profesionálním divadle. Detailně propracovaná režie, vynikající výkony (nejvíce překvapili a zaujali pánové Bělka a Borovský), nápaditá výprava. Zkrátka inscenace, za kterou by se nemuselo stydět žádné profesionální divadlo. Jsem rád, že jsem viděl 2x.
(zadáno: 26.7.2020)
Naprostá spokojenost, překvapení a zážitek. Silný příběh, výborné výkony. Škoda, že inscenace má stejný osud, jako měli Moskyti a nenašla sympatie u zlínského publika. Inscenace mi připomněla ostravského Bulla, příběhem a výpravou (oboje Syrový).
(zadáno: 26.7.2020)
Za mě naprostá dokonale odvedená práce ve všech směrech. Mile mě inscenace překvapila a potěšila. A velmi mi to připomnělo zlínskou inscenaci Glorie, jak příběhem, tak i výpravou (oboje Syrový).
(zadáno: 12.8.2019)
(zadáno: 12.8.2019)
(zadáno: 12.8.2019)
(zadáno: 12.8.2019)
Moc se mi líbí nápad s Eliševou, jako průvodkyní dějem. Krásné výkony.
(zadáno: 12.8.2019)
(zadáno: 12.8.2019)
Nikdy jsem si žádnou pohádku tak neužil. Naprosto mě pohltila. A Marta Bačíková je naprosto dokonalá. Jakoby ta role byla napsána pro ni.
(zadáno: 12.8.2019)
Pohltila mě Marie Vančurová nádherným ztvárněním klauna.
(zadáno: 12.8.2019)
(zadáno: 5.3.2019)
Výborná hra, kterou se Štindlovi a Zlínu povedlo ještě povýšit. Kotrbová s Bačíkovou jsou prostě dokonalé. Marcilisová je skvělá. Bruslící Vacek naprosto ohromující. Princ s Dufkovou mile překvapili. Scéna je naprosto úchvatná a nevídaná. V kostýmech mě baví vtipné detaily, např. Mickey a mimoň.
(zadáno: 1.11.2018)
Krásné výkony, především pak Juraje Bači, kterého je radost sledovat.
(zadáno: 1.11.2018)
Samozřejmě, že inscenace neujde srovnávání s tou zlínskou, kde byly charaktery napsány na tělo. Oproti tomu je vidno, že jsou postavy až moc hrané a mnohdy až přehrané a afektované. Ve Zlíně inscenace fungovalo mnohem lépe. Z Olomouckého obsazení se mi líbila Vladimíra Včelná.
(zadáno: 1.11.2018)
Vynikající Vendula Nováková! Výborně zdramatizováno a zrežírováno. Fungující scéna a kvalitní výkony. Snad jen kostýmy trošku pokulhávají.
(zadáno: 7.7.2018)