Profil uživatele

Mike_2319

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jiří Landa: 21 % (7)
Pavel Širmer: 23 % (7)
Lukáš Dubský: 25 % (14)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 1.5.2022)
Divácky vděčný titul, který plní sály napříč republikou. Ze zlínského bych vypíchnul živou kapelu, velkorysou scénu, bohaté kostýmy a nápadité, vtipné druhé plány (žáci v taneční škole, frustrovaný otec s kočárkem, seniorky na generálce, smuteční hosté "s deštníkovým efektem"). Z obsazení bych vyzdvihl Z. Julinu, M. Příkazkého a M. Holcmanovou za hlavní výkony a L. Randára, O. Bělku a M. Hudce za ty vedlejší. Vezmu-li všechny verze, které jsem u nás doposud zhlédnul, tak zlínská se řadí mezi ty nejlepší.
(zadáno: 21.2.2022)
Krásná práce, kde se dokonale propojují všechny složky inscenace. Úchvatná a skvostná výprava Davida Janoška. Úžasné výkony Tamary Kotrbové a Marie Vojtěchové. Také hudba a choreografie lahodí uchu i oku. Příběh Pýchy a předsudku mě nijak zvláště nezajímá, ovšem v tomto podání je krásným zážitkem.
(zadáno: 21.2.2022)
Naprosto famózní, dokonalá a strhující Markéta Matulová. Z jejího výkonu mi naskakovala husí kůže a draly se mi slzy do očí. Inscenace je nádherný zážitek.
(zadáno: 27.12.2021)
Tak tohle se opravdu povedlo. Tady se, co se týče regionální linky, výborně navázalo na Žítkovské bohyně. Inscenaci nelze nic vytknout. Vše dokonale zvládnuté. Režie, hudba, výprava, výkony. Hudební složku inscenace bych zvlášť vyzvedl..sborové písně, které dokonale podtrhují atmosféru a jsou velmi kvalitně zvládnuté. V hereckých výkonech nikdo nevyčnívá a soubor s hosty a studenty zde výborně pracuje..dokonale zvládnutý druhý plán, kde nikdo nechce vyčnívat a naopak se ani nefláká. A také kostýmy jsou skvělé. Žádný není ošizený. Jsou propracované do detailu a to i ve sborech. Velmi chválím.
(zadáno: 26.7.2020)
Velmi slušná a nápaditá inscenace. Líbil se mi nápad s králíky a zajíčky a využití šenkýře jako průvodce dějem. Také se mi moc líbily předscény, které vyplňovaly přestavby za oponou. Zapojení studentek a studentů ZSVOŠU inscenaci také pomohlo. Nejvíce mě bavila Nikola Zavřelová jako Ingrid a její výstupy, velmi zábavné. Herecké výkony velmi dobré. Celkově nadprůměrná, povedená inscenace.
(zadáno: 26.7.2020)
Známá komedie hravě přetvořená Michálkem. Nápad s otočným hledištěm za 100 bodů. Nejvíce mě zde bavila linka tlusté sestry a jejího poťouchlého kluka. Všechny výkony byly výborné, skvělá hudba a celkově moc povedená inscenace, která prostě musí bavit a divák nemá nárok se nudit. Bylo vidět, že to všechny baví, jak protagonisty, tak diváky.
(zadáno: 26.7.2020)
20 % za snahu a výkony protagonistů. O ničem jiném zde ani nemůže být řeč. Výprava žádná, hudba také ne a vlastně ani režie. Ta snad musela vypadat tak, že se jen řeklo, kdy si kdo sedne a kdy kdo odejde. Pro hlavní dva protagonisty si myslím, že to muselo být velké sousto a dřina. Pro ty, co hráli rodiče, zase muselo být složité stylizovat se do starých a unavených, ale nějak to zvládli a vlastně mě na tom celém bavili nejvíce. Pro zbylé dva tipuju, že ztráta času. Nepochopil jsem vlastně nic. Kotouly, zjevení za gaučem, těhotenství, které najednou není...PROČ?!
(zadáno: 26.7.2020)
A rozhodně zaslouženě! Nejlepší studentská inscenace, jaká kdy byla. On vlastně člověk ani neměl pocit, že je na studentské scéně, ale v profesionálním divadle. Detailně propracovaná režie, vynikající výkony (nejvíce překvapili a zaujali pánové Bělka a Borovský), nápaditá výprava. Zkrátka inscenace, za kterou by se nemuselo stydět žádné profesionální divadlo. Jsem rád, že jsem viděl 2x.
(zadáno: 26.7.2020)
Naprostá spokojenost, překvapení a zážitek. Silný příběh, výborné výkony. Škoda, že inscenace má stejný osud, jako měli Moskyti a nenašla sympatie u zlínského publika. Inscenace mi připomněla ostravského Bulla, příběhem a výpravou (oboje Syrový).
(zadáno: 26.7.2020)
Za mě naprostá dokonale odvedená práce ve všech směrech. Mile mě inscenace překvapila a potěšila. A velmi mi to připomnělo zlínskou inscenaci Glorie, jak příběhem, tak i výpravou (oboje Syrový).
(zadáno: 12.8.2019)
(zadáno: 12.8.2019)
Moc se mi líbí nápad s Eliševou, jako průvodkyní dějem. Krásné výkony.
(zadáno: 12.8.2019)
(zadáno: 12.8.2019)
Nikdy jsem si žádnou pohádku tak neužil. Naprosto mě pohltila. A Marta Bačíková je naprosto dokonalá. Jakoby ta role byla napsána pro ni.
(zadáno: 12.8.2019)
Pohltila mě Marie Vančurová nádherným ztvárněním klauna.
(zadáno: 12.8.2019)
(zadáno: 5.3.2019)
Výborná hra, kterou se Štindlovi a Zlínu povedlo ještě povýšit. Kotrbová s Bačíkovou jsou prostě dokonalé. Marcilisová je skvělá. Bruslící Vacek naprosto ohromující. Princ s Dufkovou mile překvapili. Scéna je naprosto úchvatná a nevídaná. V kostýmech mě baví vtipné detaily, např. Mickey a mimoň.
(zadáno: 1.11.2018)
Krásné výkony, především pak Juraje Bači, kterého je radost sledovat.