Profil uživatele

Mondi.h

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Kateřina Jírová: 19 % (11)
Anežka Kotoučová: 20 % (14)
Lukáš Dubský: 21 % (22)
Michal Novák: 21 % (25)
Veronika Boušová: 21 % (8)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2  > 
(zadáno: 6.11.2018)
Nic moc, kdyby se to hrálo asi v jiném divadle, tak by to bylo dobrý, ale na divadlo v Dlouhé je to slabé a podprůměrné. Zatím Skutr neumí udělat v Dlouhé žádnou pecku. Jinak ale velmi mě oslovil Ondřej Rychlý. Myslím, že ten by do souboru Dvd krásně zapadl :-)
(zadáno: 1.6.2018)
Toto představení opravdu nic moc, určité pasáže nudné a zdlouhavé. Znovu bych na to určitě už nešla. Přesto monolog Mirka Hanuše byl výborný v jeho podání, i když mohl být také kratší. Úplně nejlepší ze všech byl však Jan Vondráček, který tam byl s námi prostřednictvím audio nahrávek a úžasně zazpíval píseň od Amy Winehouse :-) za to moc děkuju.
(zadáno: 22.5.2018)
Nádherné představení pro malé, ale i pro dospělé diváky. Nádherné písničky a skvělá Jarmila Vlčková v roli babičky.
(zadáno: 22.5.2018)
Mám velmi smíšené pocity. Provedení hry nic moc, ale velmi mě zaujal, výkon Pavla Neškudli.
(zadáno: 22.5.2018)
Úžasná Eva Hacurová. Je to velký netradiční zážitek.
(zadáno: 25.2.2018)
Moc hezky zpracovaná hra do detailů, tak jako vždy od paní Burešové. Překvapením bylo, že i svět vědy může být dost vtipný. Hodně jsme se nasmáli a bylo nám moc příjemně. Alena Antalová byla skvělá.
(zadáno: 22.2.2018)
Naprostá bomba a klobouk dolů pro Mirka Hanuše za režii a za úžasné texty k písničkám. Vysoká úroveň muzikálnosti souboru je známá již řadu let, tak jen zmíním fakt úžasný hlas Evy Hacurové, píseň "Utři to" se stala u nás doma hitem.
(zadáno: 22.2.2018)
Velice pěkné zpracování a samozřejmě výborní herci.
(zadáno: 22.2.2018)
Ibsen do třetice v Dlouhé a opět báječný. Doufám, že se můžeme těšit ještě na další představení v této sestavě ( Trmíková, Vondráček .... )
(zadáno: 22.2.2018)
Užasné představení, které má skvělé tempo a vtip.
(zadáno: 21.2.2018)
Velmi povedené představení plné nečekaných překapení. Moc jsme se nasmáli.
(zadáno: 21.2.2018)
Měla jsem chuť odejít ještě před přestávkou, něco tak hrozného jsem snad ještě neviděla. Paní Stašovou mám ráda, ale vůbec nechápu, proč se sníží k něčemu takovému, pitvoření hlasu nedávalo smysl a ani nebylo k smíchu očividně velmi špatná režie. Ještě jsem nezažila, aby mi z představení bylo fyzicky špatně.
(zadáno: 15.6.2016)
Hezká hra a úžasný výkon pana Isteníka.
(zadáno: 12.4.2016)
Tak to je velká srdeční záležitost. Tady se člověk pobaví a odreaguje ve všech směrech. Je to divadlo s bigbítovým koncertem dohromady. Nejen že je to hezký příběh, ale herci úžasně hrají a zpívají ( většinou lepší jak originály )
(zadáno: 12.4.2016)
Velký zážitek z hereckého výkonu paní Čermákové a Jana Vondráčka. Moc hezky povedené představení od scény až po služky, které jsou úžasné. Byli jsme už 3x :-)
(zadáno: 12.4.2016)
Úžasnýýý Jan Vondráček, až mi ho bylo líto. Jinak celá hra je moc pěkně udělaná a to do naprostých detailů. Moc nás to bavilo a těšíme se, až na to půjdeme znovu.
(zadáno: 12.4.2016)
Tak na toto už fakt znovu nepůjdu. Jediné hezké byli barevné kostýmy.
(zadáno: 21.10.2015)
Miluji rozhlasové hry a audioknihy a v tomto představení to uvidíte vše naživo, což je úžasný. Je to velice úsměvná hra, i když jde o smutný příběh. Bylo krásné sledovat, jak se vytvářejí ruchy a dostal mě i úžasný výkon pana Jiřího Wohanky a paní Kláry Oltové, kteří báječně ztvárnili neživé předměty, jako jsou například lžička, květináč, sklenička nebo krev. To celé ještě povýšil o úroveň výš král mluveného slova Jan Vondráček coby vypravěč. Hned jsem měla pocit, že jsem v pohodlí svého domova a užívám si skvělou hru, která se hraje jen pro mě. Byl to krásný zážitek a odcházeli jsme nadšení.
(zadáno: 1.11.2013)
Dlouhá prostě nezklame, nádherně a vtipně udělaná klasika, která úžasně sedí i na dnešní dobu. Krásné písničky a kostýmy, fakt moc jsme se nasmáli. Klára Oltová jako Krystýnka Fialová je naprosto božííííí :-)
(zadáno: 1.7.2013)
Krásný nostalgický večer, který jsme si moc užily. Dlouháni prostě valí, to hraní na všechny ty nástroje a zpěv je prostě užasnýýý. Paní Lokajová hraje na saxík jako bůh. Musím vyzdvihnout i nádherně provedené loutky od maličkých až po tu obří, která nám úplně vzala dech.
(zadáno: 24.5.2013)
Nádherně hrůzná hra s krásným tématem. Do detailu propracovaná hra, od krásného svícení, nádhernou scénu, až po úžasné výkony celého souboru ( zde vážně nejde jmenovat), to vše je umocněné krásnou hudbou. Celé představení nás vtáhlo do děje a konečná nádherná scéna nechala celé divadlo v němém úžasu a to i přes to, že herci začali postupně nastupovat na děkovačku. Asi po několikátém úklonu herců jsme byli schopni se vrátit zpět do reality a teprve pak začal sálem zaznívat huronský potlesk. Silný zážitek i hezké pobavení. Velký obdiv nad všemi výkony, určitě půjdeme znovu na toto představení.
(zadáno: 15.5.2013)
Tak tuto hru by měl předepisovat lékař úplně všem proti depresi a stresu. Nádherné odreagování, takhle jsem se nezasmála už dlouho, až mě boleli svaly od smíchu, protože smát se v kuse dvě hodiny je celkem zabíračka ? Smekám před bravurním výkonem všech třech pánů, je to fakt jízda a těším se, až na to půjdeme znovu.
(zadáno: 14.4.2013)
Pohádkově strašidelná scéna s efekty a úchvatné kostýmy. Celé představení je jedna velká fantazie s fantastickým výkonem všech herců. Ač představení trvá tři hodiny, nám to přišlo jako chvilka, nemáte šanci se vůbec nudit, příběh vás vtáhne dovnitř a už nepustí. Výborná oddechovka a podívaná. Na baletní tanec pana Táborského a pana Turka opravdu nezapomenem :-)Představení je tak skvěle provedené, že vubec nemusíte znát Terryho Pratchetta a jeho Zeměplochu.
(zadáno: 26.2.2013)
Hezké představení, ale bohužel pro mě výkon pana Donutila byl zklamáním. Jeho přiteplalý projev mi přišel v určitých momentech až trapný a do hry se nehodící. Toto představení jsem viděla asi před deseti lety, je možné, že za ty léta se propracoval ke zcela jiným výkonům.
1 2  >