Profil uživatele

Mortimer

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Michal Novák: 4 % (7)
Iva Bryndová: 5 % (2)
Anežka Kotoučová: 10 % (4)
Veronika Boušová: 12 % (6)
Jiří Koula: 14 % (14)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 8.2.2024)
Povedené představení s aktuálním poselstvím. Snad jen před samým závěrem se trochu moc tlačí na pilu a gradace se dociluje spíše formálními efekty než obsahem.
(zadáno: 29.12.2023)
(zadáno: 7.3.2014)
Výborné představení. Že bude D.Kolářová výborná volba pro postavu Judy mi bylo jasné už před představením, ale jak zazářili ve svých rolích D.Postlerová a O.Brousek bylo pro mě příjemné překvapení. Oceňuji zařazení této hry na repertoár DnV, moderní hra v provedení kvalitního souboru je dobrá volba.
(zadáno: 18.3.2013)
Problém tohoto představení je, že laťka nastavená Hrdým Budžesem je tak vysoko, že se Dardě nepovedlo jí ani přiblížit natož překonat. Text, který pojednává o rozvodu a rakovině hlavní představitelky není příliš veselý, zdá se ale, že však diváci touží po veselohře a inscenátoři se snaží jim vyjít vstříc. Takže se na jevišti v rychlém sledu střídají veselé scénky, které ovšem nevytvoří nějaký výsledný tvar srovnatelný s křehkým příběh dítěte udiveně se rozhlížející v dospělem světě ale jakési panoptikum naší současnosti bez většího smyslu.
(zadáno: 18.3.2013)
Hodně zajímavé představení.Líbilo se mi jak se postupně z chaotického sledu jednotlivých výstupů vynořuje celý příběh.
(zadáno: 18.3.2013)
Nápad spojení zážitků dětského čtenáře s příběhem Tří mušketýrů je skvělý, ale podle mne jeho potenciál nebyl scela využit. Ale i tak vzniklo příjemné, pohodové představení.
(zadáno: 18.3.2013)
Přínosně inscenovaný Ibsen. Nápaditá scéna a výborné herecké výkony.
(zadáno: 18.3.2013)
Vcelku podařené představení, výborní herci(všichni), nápaditá scéna, ale na té angličtině by to ještě chtělo trochu zapracovat.
(zadáno: 24.2.2013)
Problémem tohoto představení je bohužel text (pan Ibsen promine). To, že není hra příliš často uváděna není náhoda. Ani Divadlo na Vinohradech nenašlo způsob jak hru poutavě předvést dnešnímu obecenstvu. Herci snaživě hrají (či přehrávají) své postavy a to je všechno.
(zadáno: 24.2.2013)
Opravdu povedené představení ve kterém všechno do sebe krásně zapadá a připomnělo mi mnoho krásných polozapomenutých básní.
(zadáno: 14.2.2013)
Tento muzikál jsem viděl ve skvělém provedení v Prince Edward Theatre v Londýně, proto jsem na něj šel v Brně s lehkou nedůvěrou, ale musím říct, že jsem byl nadšen. Překladem do češtiny získal nový rozměr a provedení je dokonalé. Asi to nejlepší, co lze v tomto žánru u nás vidět.
(zadáno: 14.2.2013)
Průměrné představení- neoslní, ale ani neurazí.
(zadáno: 13.2.2013)
Na Švandově divadle se mi začíná líbit odvaha s jakou zpracovávají nedivadelní náměty. Z Nebe nad Berlínem jsem nebyl tak uchvácen jako z Gottlandu, ale rozhodně je to zajímavé představení.
(zadáno: 7.2.2013)
Opravdu slabé představení - komedie, která není k smíchu. Hodnotím jen první polovinu, nečekal jsem zda se to po přestávce zlepší a raději jsem odešel.
(zadáno: 29.1.2013)
Jako divadelní představení se zpěvy výborné, ale pokud budou chtít Na Vinohradech dělat profesionální muzikály, musí ještě hodně přidat.
(zadáno: 29.1.2013)
Když mi nebude vadit, že jde o klasický kus v tradičním provedení tak nemám co kritizovat. Ano, některé vtípky jsou sice lacinější,ale nemá to být komedie pro široké publikum?
(zadáno: 11.1.2013)
Krásné představení, zejména díky Haně Seidlové zřejmě v její životní roli.