Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 1. března 2020

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Nové Město na Moravě - Novoměstská kulturní zařízení]Norská pohádka16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Nové Město na Moravě - Novoměstská kulturní zařízení]Čelisti Reloaded20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: Sacra Circus
Šprušle   Pro děti15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Něžná je noc19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ApropoOživlá laboratoř - Alchymická škola volá   alchymistická show10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicMrtvola v hotelu Westminster   zrušeno18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskDivadelní tříska 202011:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Františka TroníčkaPohádka ptačí   Divadlo Orfeus / Divadlo PUK16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
V Paříži bych tě nečekala, tatínku16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou13:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrDědeček Oge16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraZvířátka pana Krbce   LD Jiskra10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [Vila Štvanice]Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Antieva19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
Hodní chlapci   Vyprodáno19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusPohádka ptačí   Hrajeme v Divadle Františka Troníčka16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
Velké lásky v malém hotelu19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt4000 dnů  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Něžná je noc19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéFalešná nota19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín
hostuje: Pixa-pro
Královna Kapeska15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Svědomitě nepřipravení   My kluci, co spolu chodíme19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)
hostuje: Divadlo Anfas
Rákosníček a hvězdy10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)Sex noci svatojánské15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: ostatní činoherní produkce
Zločin v Posázavském Pacifiku19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloPýcha a předsudek19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Věřím a nenávidím20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVysavač   VYPRODÁNO14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloBrouk v hlavě   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonSpálená 1619:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
Maryšo! Evo! Dom!  náš tip!   Derniéra20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAMatka19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaDlouhý, Široký a Krátkozraký   ABO A19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Nové Město na Moravě - Novoměstská kulturní zařízení] 16:00
Norská pohádka
Buchty a loutky [Nové Město na Moravě - Novoměstská kulturní zařízení] 20:00
Čelisti Reloaded
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: Sacra Circus
 15:00
Šprušle   Pro dětivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Něžná je nocvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Apropo  10:30
Oživlá laboratoř - Alchymická škola volá   alchymistická show
Divadlo Bez Hranic  18:00
Mrtvola v hotelu Westminster   zrušenovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk 11:30
Divadelní tříska 2020vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Františka Troníčka 16:00
Pohádka ptačí   Divadlo Orfeus / Divadlo PUK
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
 16:00
V Paříži bych tě nečekala, tatínkuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  13:30
Voda (a krev) nad vodouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  18:00
Voda (a krev) nad vodouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Cylindr  16:00
Dědeček Ogevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera 10:00
Zvířátka pana Krbce   LD Jiskravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Letí [Vila Štvanice] 20:00
Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Antievavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
 19:30
Hodní chlapci   Vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Orfeus  16:00
Pohádka ptačí   Hrajeme v Divadle Františka Troníčkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
 19:00
Velké lásky v malém hoteluvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
4000 dnů  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Něžná je nocvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Řeznické  19:30
Falešná notavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hudební divadlo Karlín
hostuje: Pixa-pro
 15:00
Královna Kapeskavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 19:30
Svědomitě nepřipravení   My kluci, co spolu chodímevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)
hostuje: Divadlo Anfas
 10:00
Rákosníček a hvězdyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)  15:00
Sex noci svatojánskévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: ostatní činoherní produkce
 19:00
Zločin v Posázavském Pacifikuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo  19:00
Pýcha a předsudekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Věřím a nenávidím
Studio DVA divadlo  14:00
Vysavač   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  19:00
Brouk v hlavě   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Spálená 16vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
 20:00
Maryšo! Evo! Dom!  náš tip!   Derniéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 20:00
Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA  19:30
Matkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Dlouhý, Široký a Krátkozraký   ABO Avstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo