Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 1. března 2020

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Nové Město na Moravě - Novoměstská kulturní zařízení]Norská pohádka16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Nové Město na Moravě - Novoměstská kulturní zařízení]Čelisti Reloaded20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: Sacra Circus
Šprušle   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Něžná je noc
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavla Haflantová
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ApropoOživlá laboratoř - Alchymická škola volá   alchymistická show10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicMrtvola v hotelu Westminster   zrušeno18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo BroadwayKvítek mandragory15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Františka TroníčkaPohádka ptačí   Divadlo Orfeus / Divadlo PUK16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
V Paříži bych tě nečekala, tatínku16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo HyberniaTarzan14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrDědeček Oge16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraZvířátka pana Krbce   LD Jiskra10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [Vila Štvanice]Olga (Horrory z Hrádečku)
náš tip! Tip od redaktorů: Michal Novák, Jiří Koula, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Michal Novák, Jiří Koula, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Michal Novák, Jiří Koula, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Michal Novák, Jiří Koula, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Michal Novák, Jiří Koula, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Michal Novák, Jiří Koula, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Lukáš Holubec
20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Malá čarodějnice10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Robin Hood15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na FidlovačceDánská dívka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na JezercePánský klub   ZADANÉ19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Antieva   ZRUŠENO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
Hodní chlapci   Vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavla Haflantová
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusPohádka ptačí   Hrajeme v Divadle Františka Troníčka16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
Velké lásky v malém hotelu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka BrzobohatéhoDrahoušku, toužím po tobě...19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Spejbla a HurvínkaHurvínkova cesta do Tramtárie10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Spejbla a HurvínkaHurvínkova cesta do Tramtárie14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U Hasičů
hostuje: agentura Point
Caveman
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt4000 dnů   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Něžná je noc
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavla Haflantová
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéFalešná nota19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín
hostuje: Pixa-pro
Královna Kapeska15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Svědomitě nepřipravení   My kluci, co spolu chodíme19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)
hostuje: Divadlo Anfas
Rákosníček a hvězdy10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)Sex noci svatojánské15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]
soubor: Losers Cirque Company
EGO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: ostatní činoherní produkce
Zločin v Posázavském Pacifiku19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloPýcha a předsudek19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Věřím a nenávidím
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVysavač   VYPRODÁNO14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloBrouk v hlavě   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonSpálená 1619:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
Maryšo! Evo! Dom!   Derniéra
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula
20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAMatka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaDlouhý, Široký a Krátkozraký   ABO A19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Nové Město na Moravě - Novoměstská kulturní zařízení] 16:00
Norská pohádka
Buchty a loutky [Nové Město na Moravě - Novoměstská kulturní zařízení] 20:00
Čelisti Reloaded
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: Sacra Circus
 15:00
Šprušle   Pro děti{}
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Něžná je noc
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavla Haflantová
Divadlo Apropo  10:30
Oživlá laboratoř - Alchymická škola volá   alchymistická show
Divadlo Bez Hranic  18:00
Mrtvola v hotelu Westminster   zrušeno
Divadlo Broadway  15:00
Kvítek mandragory
Divadlo Františka Troníčka 16:00
Pohádka ptačí   Divadlo Orfeus / Divadlo PUK
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
 16:00
V Paříži bych tě nečekala, tatínku{}
Divadlo Hybernia  14:00
Tarzan
Divadlo Kalich  13:30
Voda (a krev) nad vodou
Divadlo Kalich  18:00
Voda (a krev) nad vodou
Divadlo Cylindr  16:00
Dědeček Oge
Divadlo Karla Hackera 10:00
Zvířátka pana Krbce   LD Jiskra
Divadlo Letí [Vila Štvanice] 20:00
Olga (Horrory z Hrádečku)
náš tip! Tip od redaktorů: Michal Novák, Jiří Koula, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Michal Novák, Jiří Koula, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Michal Novák, Jiří Koula, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Michal Novák, Jiří Koula, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Michal Novák, Jiří Koula, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Michal Novák, Jiří Koula, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Lukáš Holubec
Divadlo Minor [Malá scéna] 10:00
Malá čarodějnice
Divadlo Minor [Velký sál] 15:00
Robin Hood
Divadlo Na Fidlovačce  15:00
Dánská dívka
Divadlo Na Jezerce  19:00
Pánský klub   ZADANÉ
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Antieva   ZRUŠENO{}
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
 19:30
Hodní chlapci   Vyprodáno{
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavla Haflantová}
Divadlo Orfeus  16:00
Pohádka ptačí   Hrajeme v Divadle Františka Troníčka
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
 19:00
Velké lásky v malém hotelu{}
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Drahoušku, toužím po tobě...
Divadlo Spejbla a Hurvínka  10:30
Hurvínkova cesta do Tramtárie
Divadlo Spejbla a Hurvínka  14:00
Hurvínkova cesta do Tramtárie
Divadlo U Hasičů
hostuje: agentura Point
 17:00
Caveman{
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula}
Divadlo Ungelt  19:00
4000 dnů   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Něžná je noc{
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavla Haflantová}
Divadlo v Řeznické  19:30
Falešná nota
Hudební divadlo Karlín
hostuje: Pixa-pro
 15:00
Královna Kapeska{}
Jatka78 19:30
Svědomitě nepřipravení   My kluci, co spolu chodíme
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)
hostuje: Divadlo Anfas
 10:00
Rákosníček a hvězdy{}
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)  15:00
Sex noci svatojánské
La Fabrika [Studio 1]
soubor: Losers Cirque Company
 19:30
EGO{}
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: ostatní činoherní produkce
 19:00
Zločin v Posázavském Pacifiku{}
Národní divadlo  19:00
Pýcha a předsudek
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Věřím a nenávidím
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Studio DVA divadlo  14:00
Vysavač   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  19:00
Brouk v hlavě   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Spálená 16
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
 20:00
Maryšo! Evo! Dom!   Derniéra{
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula}
Vršovické divadlo MANA  19:30
Matka
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Dlouhý, Široký a Krátkozraký   ABO A

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo