Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 9. března 2020

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře
hostuje: Divadlo D’Epog
SÉRIE, SÉRIE, SÉRIE, SÉRIE   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Na Balkáně]Kocour v botách09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubUjetá ruka (Behanding in Spokane)
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloDealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)   vyprodáno
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Koula
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Audience19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Mrzák inishmaanský19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Elektrický Emil10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [D21]Král Ubu
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla]Čtvrthrst je nejdelší slovo v českém jazyce, které neobsahuje ani jednu samohlásku19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Elektrický Emil10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
Skleněný zvěřinec19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichMoje hra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Paralelní vesmíry19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kolowrat
hostuje: Divadlo Marianny Arzumanové
Zakopaný pes19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíKyjem po kebuli aneb Zpráva o dobrovolné smrti jednoho z diváků19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
O krásách bezpilotního bombardování19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [JT Promotion - host]
hostuje: JT Promotion
Osm eur na hodinu   premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouRok na vsi
tip redaktora! Tip od redaktora: Michal Novák
19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Guide20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltJak zabít komika   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mrzák inishmaanský19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaLidský hlas20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Probuzení   Jatka7819:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Solaris19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Divadlo Vosto5
Probuzení19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Na Prádle]Neslušní19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kdo se bojí Virginie Woolfové?
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Michal Novák
19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Žebrácká opera19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Noční sezóna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíNa houbách18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíNa houbách20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloPoprask na laguně   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloOdvrátená strana mesiaca - GUnaGU   Změna termínu -; zrušeno! (přesunuto na 7.6.2020)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůMolyneuxova otázka20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonRusalka nejen podle Dvořáka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Jordan   Pro více informací volejte pokladnu; Satoranský, Purkrábková; zrušeno
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloSmrt mu sluší!   Jičín; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
hostuje: Divadlo A.Dvořáka Příbram
Špinavý obchod   Pražská premiéra; ABO B; ABO D19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře
hostuje: Divadlo D’Epog
 19:00
SÉRIE, SÉRIE, SÉRIE, SÉRIE   vyprodáno{}
Buchty a loutky [Praha - MŠ Na Balkáně] 09:30
Kocour v botách
Činoherní klub  19:30
Ujetá ruka (Behanding in Spokane)
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
Dejvické divadlo  19:30
Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)   vyprodáno
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Koula
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 19:00
Audience
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Mrzák inishmaanský
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emil
Divadlo D21 [D21] 19:30
Král Ubu
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla] 19:30
Čtvrthrst je nejdelší slovo v českém jazyce, které neobsahuje ani jednu samohlásku
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emil
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Skleněný zvěřinec{}
Divadlo Kalich  19:00
Moje hra
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Paralelní vesmíry{}
Divadlo Kolowrat
hostuje: Divadlo Marianny Arzumanové
 19:30
Zakopaný pes{}
Divadlo Na zábradlí  19:00
Kyjem po kebuli aneb Zpráva o dobrovolné smrti jednoho z diváků
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
 19:30
O krásách bezpilotního bombardování{}
Divadlo Palace [JT Promotion - host]
hostuje: JT Promotion
 19:00
Osm eur na hodinu   premiéra{}
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Rok na vsi
tip redaktora! Tip od redaktora: Michal Novák
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Guide
Divadlo Ungelt  19:00
Jak zabít komika   vyprodáno
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Mrzák inishmaanský{}
Divadlo Viola  20:00
Lidský hlas
Divadlo Vosto5  19:30
Probuzení   Jatka78
Divadlo X10  19:30
Solaris
Jatka78
soubor: Divadlo Vosto5
 19:30
Probuzení{}
Komorní činohra [Divadlo Na Prádle] 19:00
Neslušní
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kdo se bojí Virginie Woolfové?
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Michal Novák
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Žebrácká opera
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Noční sezóna
Pomezí  18:00
Na houbách
Pomezí  20:30
Na houbách
Studio DVA divadlo  19:00
Poprask na laguně   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo 19:30
Odvrátená strana mesiaca - GUnaGU   Změna termínu -; zrušeno! (přesunuto na 7.6.2020)
Studio Hrdinů  20:00
Molyneuxova otázka
Studio Ypsilon  19:30
Rusalka nejen podle Dvořáka
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Jordan   Pro více informací volejte pokladnu; Satoranský, Purkrábková; zrušeno
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Švandovo divadlo  19:00
Smrt mu sluší!   Jičín; Zájezd
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
hostuje: Divadlo A.Dvořáka Příbram
 19:00
Špinavý obchod   Pražská premiéra; ABO B; ABO D{}

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo