Profil uživatele

Ameli

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Helena Grégrová: 4 % (5)
Jan Pařízek: 5 % (8)
Michal Novák: 5 % (10)
Iva Bryndová: 6 % (11)
Jiří Landa: 7 % (10)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 29.11.2019)
(zadáno: 29.11.2019)
Představení jsem viděla dvakrát, jednou krátce po uvedení a potom ještě jednou na derniéře. Na poprvé mě teda naprosto neoslovilo, ale velice nadchlo dceru, takže na podruhé jsem šla jen kvůli ní. Překvapilo mě, oč lepší byli herci na derniéře, skoro jsem měla pocit, že se jedná o dvě různá představení. Takže hodnotím hlavně druhé zhlédnuté představení, bylo to vtipné a skvěle zazpívané, herecké výkony přesvědčivé.
(zadáno: 29.11.2019)
Parádní představení, škoda, že již není v repertoáru.
(zadáno: 29.11.2019)
Kdo rád Boleslava Polívku tak se mu toto představení prostě musí líbit. Velice se mi líbila scéna, opravdu nápaditá.
(zadáno: 29.11.2019)
Herecký koncert Boleslava Polívky i všech ostatních herců.
(zadáno: 29.11.2019)
Vynikající představení, asi moje úplně nejoblíbenější v tomto divadle (zatím)
(zadáno: 29.11.2019)
Na toto představení jsem se moc těšila, ale jen do chvíle, než jsem zjistila, že jsou všechny písně v češtině. Přece jen to nemusí dobře dopadnout. Jsem moc ráda, že moje obavy byly zbytečné. Až na první píseň kde mě tedy český text opravdu tahal za uši to byl povedený muzikál. Krásně vyřešená scéna. Výkony herců se mi sice zdáli lehce slabší oproti tomu, na co jsem zde zvyklá, ale rozhodně ne špatné. Jsem moc ráda, že jsem Mamma Mia! viděla, ale na rozdíl od jiných titulů, které navštěvuji s radostí opakovaně, zde zůstanu u jedné reprízy.
(zadáno: 29.11.2019)
Parádnín předstvení, kde se skvěle baví rodiče i děti a myslím, že i samotní herci si tento muzikál parádně užívají, což je následně vidět i na předvedených výkonech. Rozhodně doporučuji navštívit, ať už s dětmi nebo bez.
(zadáno: 29.11.2019)
Jedno z mých nejoblíbenějších představení. Viděla jsem ho několikrát a pokaždé to byla paráda. Je vidět, že tento druh muzikálů v městském divadle prostě umí na jedničku. Všichni herci, včetně těch dětských pokaždé podali perfektní výkon, výprava je opravdu krásná a závěrečný odlet Mary Popins do dálky je prostě kouzelný.
(zadáno: 29.11.2019)
Manžel toto představení krásně-to by měli vidět všichni chlapi ještě než se ožení, ušetřili by si spoustu zmatků a nepochopení se se svojí ženou. Bylo to opravdu parádní, vtipné a svižné.
(zadáno: 29.11.2019)
Na toto představení jsem se dostala úplně náhodou, takže má očekávání nebyla žádná. A musím říct, že tak dokonale nadšená odcházím z divadla spíše vyjimečně. Výkony hereček a herce byly strhující a ač jsem knihu nečetla tak mi nedělalo problém se ve spletitém ději orientovat. Scéna mě také nadchla. Jen je vidět, že je to hra divácky náročná a téma bližší spíše ženám. Po přestávce spousta diváků (povětšinou mužů) v hledišti chyběla. Když jsme na představení byli podruhé, nikdo neodešel, vypadá to, že již chodí jen ti, kterým je toto téma blízké a mají představu o co půjde.
(zadáno: 29.11.2019)
Film Jméno růže miluji a na představení jsem se opravdu těšila, ale prostě mi to nesedlo. Takhle hrozně jsem se ještě v divadle nikdy nenudila. Přišlo mi to utahané a nezáživné.
(zadáno: 29.11.2019)
Toto představení mě naprosto okouzlilo, tentokrát především dokonalou až takřka filmovou proměnlivostí scény (přidala jsem za ni k hodnocení 10%) Knihu jsem zatím nečetla, takže nemohu posoudit, nakolik se povedlo její zpracování do divadlení hry.
(zadáno: 29.11.2019)
Neměla jsem velké očekávání a z divadla jsem odcházela okouzlená, jak dobře lze knihu převést na divadelní prkna, aniž by stratila své kouzlo.
Patří k představením, na které člověk jen tak nezapomene.
Chystám se jít ještě jednou.
(zadáno: 29.11.2019)
Vtipná oddechovka, která ovšem nezanechá trvalejší stopu.
(zadáno: 29.11.2019)
Toto představení jsem navštívila několikrát a je parádní, vtipné, odpočinkové. V divadle prostě parádní zážitek, jen kdybych viděla pouze verzi z letní scény na Biskupském dvoře tak nedám ani 50%-ten rozdíl je prostě markantní, za mě to venku prostě nefunguje.
(zadáno: 29.11.2019)
Toto představení jsem viděla celkem třikrát a jako milovník humoru Monty Pythonů bych to klidně ještě jednou zvládla. Představení je vtipné, nenudí, příznivci absurdního humoru si zde opravdu přijdou na své.