Profil uživatele

Slávka

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Pavel Širmer: 18 % (5)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2  > 
(zadáno: 4.3.2019)
(zadáno: 4.3.2019)
(zadáno: 3.8.2018)
Moje velká srdcovka, která se k nám v září vrací v obnovené premiéře. Nemůžu se dočkat :)
(zadáno: 19.6.2018)
(zadáno: 19.6.2018)
Pecka. Moderní úprava, která neubližuje textu, postava opovědníka, sympaticky civilní projev herců... Skvělé. Doporučuji.
(zadáno: 16.6.2017)
No, nevím. Hudba je super. Ale jinak... Režie, scéna, nápad - nic z toho tam není. Paní Osičková je neskutečně přepjatá, až nesympatická, (Příhodová podstatně lepší, ta mě bavila i dojala), oba představitelé Nicka jsou absolutně bez sexepílu, takže člověk nechápe, proč si Fanny vybrala zrovna je. Paní Macháčková, která měla být zřejmě slavným jménem co na libereckou Fanny přitáhne obecenstvo, je naprosto katastrofální, neumí zpívat, což je v muzikálu problém a místo hraní se neustále pitvoří. Pár věcí inscenaci zachraňuje (Šinkovská, balet, Malinovský...), ale jinak je celkový dojem rozpačitý.
(zadáno: 7.5.2017)
Sice jsem během pěti minut věděla jak to dopadne, nicméně obě herečky byly natolik strhující, že mi zjevná pointa vůbec nevadila. Představení doporučuji, být pražák, tak si ho určitě zopáknu.

Viděno v rámci libereckého WTF festivalu v Malém divadle.
(zadáno: 1.5.2017)
(zadáno: 4.3.2017)
Neuvěřitelný výkon obou herců!!!!
(zadáno: 1.2.2017)
Příjemná oddychovka s nádhernou hudbou, milým humorem a hromadou romantiky. Mladí herci se předvedli, Eliška Jansová je naprosto skvělá, pan Jedlinský se občas podivně, až nemužně, kroutí a chvílemi je jeho Shakespeare poněkud nevěrohodný (mohlo to být premiérovou nervozitou). Velice bych vyzdvihla výkon Matěje Nechvátala, jeho Kit Marlowe je naprosto bezkonkurenční. Mohla bych dál jmenovat herce, kteří mě na premiéře potěšili (Kabeš, Stránská, Polách, Chromeček.... skoro všichni :), ale každopádně tleskám všem, včetně režiséra a určitě doporučím a znovu navštívím.
1 2  >