Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 12. června 2022


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínO bílých heterosexuálních mužích, co jedí maso19:30
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Tři zlaté vlasy děda Vševěda15:00
Divadlo BRAVO!
hostuje: Losers Cirque Company
Mimjové15:00
Divadlo BRAVO! [letní scéna Divadla BRAVO!]
hostuje: Holektiv
Letkyně16:00
Divadlo BRAVO! [letní scéna Divadla BRAVO!]
hostuje: Losers Cirque Company
Nebesa   akrobatický muzikál19:30
Divadlo DISK [katedra činoherního divadla]Červ v srdci člověka   Činohra19:30
Divadlo CylindrMalý princ16:00
Divadlo KampaMalá vizita19:30
Divadlo Kolowrat
hostuje: Pidivadlo
Její pastorkyňa19:30
Divadlo LetíPubkvíz o budoucnosti světa19:00
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]
hostuje: Masopust
Antieva   Host19:00
Divadlo Pohádka Praha, z.s. [Nový Kostel]Jak princezna hádala až prohádala15:00
Divadlo Semafor
hostuje: VIP Art Company
Můžem i s mužem19:00
Divadlo Ungelt [Letní scéna]Staří mistři   zrušeno; zrušeno20:00
Divadlo v DlouhéTy roky s kroky   Taneční divadlo BUFO19:30
Divadlo ViolaAnděl v modrém16:00
Hudební divadlo KarlínSlunce, seno, jahody15:00
Komorní divadlo KalichAni za milion!19:00
Malostranská besedaHedwig a její Angry Inch
náš tip! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová, Iva Bryndová
20:00
Městská divadla pražskáProhlídka divadla Rokoko - architektura a historie14:00
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Andělé v Americe   POSLEDNÍ 4 REPRÍZY; + Lektorský úvod18:00
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Stigmata18:00
Národní divadloMaryša19:00
Studio DVA divadloLovci bobrů19:00
Švandovo divadlo [studio]AI: Když robot píše hru   New York; Projekce představení; Svanda Theatre in the USA; Zájezd13:00
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Tři zlaté vlasy děda Vševěda   Pro děti; vyprodáno15:00
Tygr v tísni [Palác Hrzánů z Harasova, Celetná 12, Praha 1]Mistr a Markétka19:00
Divadlo Járy CimrmanaVražda v salónním coupé   Vyprodáno19:00
A studio Rubín  19:30
O bílých heterosexuálních mužích, co jedí maso
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Tři zlaté vlasy děda Vševěda
Divadlo BRAVO!
hostuje: Losers Cirque Company
 15:00
Mimjové
Divadlo BRAVO! [letní scéna Divadla BRAVO!]
hostuje: Holektiv
 16:00
Letkyně
Divadlo BRAVO! [letní scéna Divadla BRAVO!]
hostuje: Losers Cirque Company
 19:30
Nebesa   akrobatický muzikál
Divadlo DISK [katedra činoherního divadla] 19:30
Červ v srdci člověka   Činohra
Divadlo Cylindr  16:00
Malý princ
Divadlo Kampa  19:30
Malá vizita
Divadlo Kolowrat
hostuje: Pidivadlo
 19:30
Její pastorkyňa
Divadlo Letí  19:00
Pubkvíz o budoucnosti světa
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]
hostuje: Masopust
 19:00
Antieva   Host
Divadlo Pohádka Praha, z.s. [Nový Kostel] 15:00
Jak princezna hádala až prohádala
Divadlo Semafor
hostuje: VIP Art Company
 19:00
Můžem i s mužem
Divadlo Ungelt [Letní scéna] 20:00
Staří mistři   zrušeno; zrušeno
Divadlo v Dlouhé 19:30
Ty roky s kroky   Taneční divadlo BUFO
Divadlo Viola  16:00
Anděl v modrém
Hudební divadlo Karlín  15:00
Slunce, seno, jahody
Komorní divadlo Kalich  19:00
Ani za milion!
Malostranská beseda  20:00
Hedwig a její Angry Inch
náš tip! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová, Iva Bryndová
Městská divadla pražská 14:00
Prohlídka divadla Rokoko - architektura a historie
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 18:00
Andělé v Americe   POSLEDNÍ 4 REPRÍZY; + Lektorský úvod
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 18:00
Stigmata
Národní divadlo  19:00
Maryša
Studio DVA divadlo  19:00
Lovci bobrů
Švandovo divadlo [studio] 13:00
AI: Když robot píše hru   New York; Projekce představení; Svanda Theatre in the USA; Zájezd
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Tři zlaté vlasy děda Vševěda   Pro děti; vyprodáno
Tygr v tísni [Palác Hrzánů z Harasova, Celetná 12, Praha 1] 19:00
Mistr a Markétka
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Vražda v salónním coupé   Vyprodáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo