Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 9. června 2022


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín [A studio Rubín]
hostuje: Kolonie, z.s.
Smrtholka
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30
Činoherní klubKočka na rozpálené plechové střeše   vyprodáno19:30
Dejvické divadloZásek   vyprodáno
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek
19:30
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Kráska z Leenane19:30
Divadlo AHA! [Velká scéna]Elektrický Emil10:00
Divadlo AHA! [Velká scéna]Jak jsem nechtěl vyrůst14:15
Divadlo Bez zábradlíJistě, pane premiére!19:00
Divadlo BRAVO! [letní scéna Divadla BRAVO!]
hostuje: Losers Cirque Company
Nebesa   akrobatický muzikál19:30
Divadlo D21 [D21]Panna Orleánská   DERNIÉRA
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec
19:30
Divadlo Gong [Velká scéna]Elektrický Emil10:00
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Jak jsem nechtěl vyrůst14:15
Divadlo KalichSbohem, zůstávám!19:00
Divadlo KámenPoříčská madona19:30
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Řekni mi něco hezkýho19:30
Divadlo LetíA se mnou zmizel svět20:00
Divadlo Na FidlovačceMuž mojí ženy   PŘELOŽENO NA 6. 10. 2219:00
Divadlo Na zábradlíHamleti
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Jan Pařízek
19:00
Divadlo Palace
hostuje: agentura Harlekýn
V Paříži bych tě nečekala, tatínku19:00
Divadlo SemaforKytice19:00
Divadlo Spejbla a HurvínkaŽeryčku, hop!10:00
Divadlo Spejbla a HurvínkaŽeryčku, hop!12:00
Divadlo Ungelt [Letní scéna]Skleněný strop20:00
Divadlo v DlouhéKonec rudého člověka   novinka sezony19:00
Divadlo v ŘeznickéPoslední sezení u doktora Freuda
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
A se mnou zmizel svět20:00
Divadlo ViolaBásně z jazzové dásně Jany Koubkové20:00
Komorní divadlo KalichNa útěku
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
19:00
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Yerma   VEŘEJNÁ GENERÁLNÍ ZKOUŠKA
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Helena Grégrová, Jiří Landa Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Helena Grégrová, Jiří Landa Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Helena Grégrová, Jiří Landa
10:00
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
Na Zlatém jezeře19:30
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Roberto Zucco   + Lektorský úvod19:30
Národní divadloProhlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně08:00
Národní divadloProhlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně09:00
Národní divadloProhlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně10:00
Národní divadloProhlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně11:00
Národní divadloProhlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně12:00
Národní divadloProhlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně13:00
Národní divadloProhlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně14:00
Národní divadloProhlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně15:00
Národní divadloBezDomovská scéna18:30
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Mnoho povyku pro nic19:00
Národní divadloLiebestod20:00
PomezíKolemjdoucí18:00
PomezíKolemjdoucí20:00
Studio DVA divadloLesk a sláva pražských pasáží   komentovaná procházka; VYPRODÁNO17:00
Studio DVA divadloOtevřené manželství19:00
Studio DVA divadlo [Letní scéna Výstaviště Holešovice]Lovci bobrů19:30
Studio YpsilonŠkaredá středa aneb Teta z Halifaxu19:30
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadelní spolek JEDL
Soukromé rozhovory
tip redaktora! Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Pavel Širmer
19:00
Vršovické divadlo MANAGin Game19:30
Divadlo Járy CimrmanaŠvestka   Prodej ukončen19:00
A studio Rubín [A studio Rubín]
hostuje: Kolonie, z.s.
 19:30
Smrtholka
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Činoherní klub  19:30
Kočka na rozpálené plechové střeše   vyprodáno
Dejvické divadlo  19:30
Zásek   vyprodáno
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 19:30
Kráska z Leenane
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emil
Divadlo AHA! [Velká scéna] 14:15
Jak jsem nechtěl vyrůst
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Jistě, pane premiére!
Divadlo BRAVO! [letní scéna Divadla BRAVO!]
hostuje: Losers Cirque Company
 19:30
Nebesa   akrobatický muzikál
Divadlo D21 [D21] 19:30
Panna Orleánská   DERNIÉRA
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emil
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 14:15
Jak jsem nechtěl vyrůst
Divadlo Kalich  19:00
Sbohem, zůstávám!
Divadlo Kámen  19:30
Poříčská madona
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Řekni mi něco hezkýho
Divadlo Letí  20:00
A se mnou zmizel svět
Divadlo Na Fidlovačce  19:00
Muž mojí ženy   PŘELOŽENO NA 6. 10. 22
Divadlo Na zábradlí  19:00
Hamleti
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Jan Pařízek
Divadlo Palace
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
V Paříži bych tě nečekala, tatínku
Divadlo Semafor  19:00
Kytice
Divadlo Spejbla a Hurvínka  10:00
Žeryčku, hop!
Divadlo Spejbla a Hurvínka  12:00
Žeryčku, hop!
Divadlo Ungelt [Letní scéna] 20:00
Skleněný strop
Divadlo v Dlouhé  19:00
Konec rudého člověka   novinka sezony
Divadlo v Řeznické  19:30
Poslední sezení u doktora Freuda
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 20:00
A se mnou zmizel svět
Divadlo Viola 20:00
Básně z jazzové dásně Jany Koubkové
Komorní divadlo Kalich  19:00
Na útěku
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 10:00
Yerma   VEŘEJNÁ GENERÁLNÍ ZKOUŠKA
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Helena Grégrová, Jiří Landa Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Helena Grégrová, Jiří Landa Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Helena Grégrová, Jiří Landa
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:30
Na Zlatém jezeře
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Roberto Zucco   + Lektorský úvod
Národní divadlo 08:00
Prohlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně
Národní divadlo 09:00
Prohlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně
Národní divadlo 10:00
Prohlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně
Národní divadlo 11:00
Prohlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně
Národní divadlo 12:00
Prohlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně
Národní divadlo 13:00
Prohlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně
Národní divadlo 14:00
Prohlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně
Národní divadlo 15:00
Prohlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně
Národní divadlo 18:30
BezDomovská scéna
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Mnoho povyku pro nic
Národní divadlo 20:00
Liebestod
Pomezí 18:00
Kolemjdoucí
Pomezí 20:00
Kolemjdoucí
Studio DVA divadlo 17:00
Lesk a sláva pražských pasáží   komentovaná procházka; VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  19:00
Otevřené manželství
Studio DVA divadlo [Letní scéna Výstaviště Holešovice] 19:30
Lovci bobrů
Studio Ypsilon  19:30
Škaredá středa aneb Teta z Halifaxu
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadelní spolek JEDL
 19:00
Soukromé rozhovory
tip redaktora! Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Pavel Širmer
Vršovické divadlo MANA  19:30
Gin Game
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Švestka   Prodej ukončen

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo