Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 8. června 2022


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Dejvické divadloTerapie   zadáno19:30
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Terasa19:30
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Vincenc
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová
19:30
Divadlo AHA! [Velká scéna]Dobrodružství kocoura Modroočka10:00
Divadlo ArchaVzduch   Tabula Rasa; divadlo20:00
Divadlo Bez HranicMotorest Favorit   Činoherní studio Bereta19:30
Divadlo Bez zábradlíArt   Změna titulu (původně Kdes to byl/a... z 26.1.22)19:00
Divadlo DISKZlomvaz 2022   Program a vstupenky najdete na www.zlomvaz.cz11:00
Divadlo Gong [Velká scéna]Dobrodružství kocoura Modroočka10:00
Divadlo KalichNikdy není pozdě19:00
Divadlo CylindrBabičky19:30
Divadlo Kolowrat [ArtWay]Věc Makropulos19:30
Divadlo Lucie Bílé [činohra]
hostuje: agentura Harlekýn
S tvojí dcerou ne19:00
Divadlo Na RejdištiSlepci19:00
Divadlo Na zábradlíFreudovo pozdní odpoledne19:00
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]
hostuje: Masopust
Fredy   Host21:00
Divadlo PalacePlnou parou19:00
Divadlo SemaforNižní Novgorod19:00
Divadlo Spejbla a HurvínkaŽeryčku, hop!10:00
Divadlo Spejbla a HurvínkaŽeryčku, hop!12:00
Divadlo Ungelt [Letní scéna]Skleněný strop20:00
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Terasa19:30
Divadlo v DlouhéKonec rudého člověka   novinka sezony; Začátek představení již v 18 hod.18:00
Divadlo v ŘeznickéSejdeme se pod vocasem aneb Tak jsme tu žili   zájezd19:30
Divadlo ViolaKdyž teče do bot
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
20:00
Komorní divadlo KalichČas pod psa19:00
Letní scéna Harfa
hostuje: agentura Point
Caveman
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
20:00
Malostranská besedaHedwig a její Angry Inch
náš tip! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová, Iva Bryndová
20:00
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
Panoptikum19:30
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Posedlost   PŘESUNUTÉ PŘEDSTAVENÍ19:30
Pomezí [začátek Kino Pilotů]My se neznáme
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Pavel Širmer, Lukáš Dubský Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Pavel Širmer, Lukáš Dubský Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Pavel Širmer, Lukáš Dubský
18:00
Studio DVA divadloMisery19:00
Studio DVA divadlo [Letní scéna Výstaviště Holešovice]Lovci bobrů19:30
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Ženy přežijí!19:30
Studio HrdinůVražda ing. Čerta20:00
Studio YpsilonNárodní tragédie aneb Překrásný nadhasič pražský19:30
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Divadlo F. X. Šaldy Liberec
Burian
tip redaktora! Tip od redaktora: Iva Bryndová
19:00
Švandovo divadlo [studio]Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Jiří Landa Tip od redaktorů: Jiří Koula, Jiří Landa
19:00
Venuše ve Švehlovce
soubor: Depresivní děti touží po penězích
Kdo zabil mého otce20:00
Vršovické divadlo MANA„Vršovice jsou zlatý,“ řek´ tatínek19:30
Divadlo Járy CimrmanaAkt   Vyprodáno19:00
Dejvické divadlo  19:30
Terapie   zadáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Terasa
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 19:30
Vincenc
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství kocoura Modroočka
Divadlo Archa 20:00
Vzduch   Tabula Rasa; divadlo
Divadlo Bez Hranic 19:30
Motorest Favorit   Činoherní studio Bereta
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Art   Změna titulu (původně Kdes to byl/a... z 26.1.22)
Divadlo DISK 11:00
Zlomvaz 2022   Program a vstupenky najdete na www.zlomvaz.cz
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství kocoura Modroočka
Divadlo Kalich  19:00
Nikdy není pozdě
Divadlo Cylindr  19:30
Babičky
Divadlo Kolowrat [ArtWay] 19:30
Věc Makropulos
Divadlo Lucie Bílé [činohra]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
S tvojí dcerou ne
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Slepci
Divadlo Na zábradlí  19:00
Freudovo pozdní odpoledne
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]
hostuje: Masopust
 21:00
Fredy   Host
Divadlo Palace  19:00
Plnou parou
Divadlo Semafor  19:00
Nižní Novgorod
Divadlo Spejbla a Hurvínka  10:00
Žeryčku, hop!
Divadlo Spejbla a Hurvínka  12:00
Žeryčku, hop!
Divadlo Ungelt [Letní scéna] 20:00
Skleněný strop
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Terasa
Divadlo v Dlouhé  18:00
Konec rudého člověka   novinka sezony; Začátek představení již v 18 hod.
Divadlo v Řeznické  19:30
Sejdeme se pod vocasem aneb Tak jsme tu žili   zájezd
Divadlo Viola  20:00
Když teče do bot
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
Komorní divadlo Kalich  19:00
Čas pod psa
Letní scéna Harfa
hostuje: agentura Point
 20:00
Caveman
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
Malostranská beseda  20:00
Hedwig a její Angry Inch
náš tip! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová, Iva Bryndová
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
 19:30
Panoptikum
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:30
Posedlost   PŘESUNUTÉ PŘEDSTAVENÍ
Pomezí [začátek Kino Pilotů] 18:00
My se neznáme
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Pavel Širmer, Lukáš Dubský Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Pavel Širmer, Lukáš Dubský Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Pavel Širmer, Lukáš Dubský
Studio DVA divadlo  19:00
Misery
Studio DVA divadlo [Letní scéna Výstaviště Holešovice] 19:30
Lovci bobrů
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Ženy přežijí!
Studio Hrdinů  20:00
Vražda ing. Čerta
Studio Ypsilon  19:30
Národní tragédie aneb Překrásný nadhasič pražský
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Divadlo F. X. Šaldy Liberec
 19:00
Burian
tip redaktora! Tip od redaktora: Iva Bryndová
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Jiří Landa Tip od redaktorů: Jiří Koula, Jiří Landa
Venuše ve Švehlovce
soubor: Depresivní děti touží po penězích
 20:00
Kdo zabil mého otce
Vršovické divadlo MANA  19:30
„Vršovice jsou zlatý,“ řek´ tatínek
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Akt   Vyprodáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo