Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 24. dubna 2022


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínNáhradní existence
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIÉRA!!!]Tři zlaté vlasy děda Vševěda15:00
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIÉRA!!!]Tři zlaté vlasy děda Vševěda17:00
Dejvické divadlo [hrajeme v Děčíně]Elegance molekuly
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec
19:00
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Mikulášovy patálie14:00
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
Kolonizace - nový počátek   divadlo; derniéra; Vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:00
Divadlo Bez zábradlíKrkonošské pohádky11:00
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla]III. nádvoří 48/2   Alterna; Představení je na stání.19:30
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
Víš přece, že neslyším, když teče voda   Přeloženo z 30. 1. 2022.19:00
Divadlo KalichMauglí13:30
Divadlo CylindrDěvčátko Momo16:00
Divadlo KampaHrobníkova nevěsta   Divadlo UJETO20:00
Divadlo Na FidlovačceKouř15:00
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]
hostuje: Masopust
Nedorozumění   Host19:00
Divadlo PalaceVelká zebra aneb Jakže se to jmenujete?
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
14:00
Divadlo PalaceVelká zebra aneb Jakže se to jmenujete?
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
19:00
Divadlo SemaforDveře dokořán pro Annu Mlinarikovou19:00
Divadlo Spejbla a HurvínkaHurvínek mezi osly10:30
Divadlo Spejbla a HurvínkaHurvínek mezi osly14:00
Divadlo UngeltSkleněný strop   vyprodáno19:00
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mikulášovy patálie14:00
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Verze
Trenér   zrušeno19:30
Divadlo v ŘeznickéSejdeme se pod vocasem aneb Tak jsme tu žili19:30
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Magdalena lascivní a kajícná20:00
Divadlo ViolaProč si nezatančíte?20:00
Hudební divadlo Karlín
hostuje: Pixa-pro
Královna Kapeska15:00
Komorní divadlo KalichHrdinové19:00
Lindo, hop! [Malostranská beseda]Pingls aneb Hot Café Revue19:00
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Lazarus
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavla Haflantová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavla Haflantová, Jan Pařízek
19:30
Národní divadloProhlídka Národního divadla (jednotlivci) česky09:00
Národní divadloProhlídka Státní opery (jednotlivci) česky10:00
Národní divadloProhlídka Národního divadla (jednotlivci) česky10:30
Národní divadloProhlídka Státní opery (jednotlivci) česky11:30
RockOpera PrahaAntigona16:00
Studio DVA divadloOdpočívej ve svém pokoji14:00
Studio DVA divadloLesk a sláva pražských pasáží   komentovaná procházka; VYPRODÁNO17:00
Studio DVA divadloHolky jako květ   VYPRODÁNO19:00
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
Madame Rubinstein19:30
Vršovické divadlo MANAMléčné sklo19:30
Divadlo Járy CimrmanaDlouhý, Široký a Krátkozraký   Vyprodáno19:00
A studio Rubín  19:30
Náhradní existence
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIÉRA!!!] 15:00
Tři zlaté vlasy děda Vševěda
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIÉRA!!!] 17:00
Tři zlaté vlasy děda Vševěda
Dejvické divadlo [hrajeme v Děčíně] 19:00
Elegance molekuly
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 14:00
Mikulášovy patálie
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
 19:00
Kolonizace - nový počátek   divadlo; derniéra; Vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Divadlo Bez zábradlí 11:00
Krkonošské pohádky
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla] 19:30
III. nádvoří 48/2   Alterna; Představení je na stání.
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Víš přece, že neslyším, když teče voda   Přeloženo z 30. 1. 2022.
Divadlo Kalich  13:30
Mauglí
Divadlo Cylindr  16:00
Děvčátko Momo
Divadlo Kampa 20:00
Hrobníkova nevěsta   Divadlo UJETO
Divadlo Na Fidlovačce  15:00
Kouř
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]
hostuje: Masopust
 19:00
Nedorozumění   Host
Divadlo Palace  14:00
Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete?
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
Divadlo Palace  19:00
Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete?
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
Divadlo Semafor 19:00
Dveře dokořán pro Annu Mlinarikovou
Divadlo Spejbla a Hurvínka  10:30
Hurvínek mezi osly
Divadlo Spejbla a Hurvínka  14:00
Hurvínek mezi osly
Divadlo Ungelt  19:00
Skleněný strop   vyprodáno
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 14:00
Mikulášovy patálie
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Trenér   zrušeno
Divadlo v Řeznické  19:30
Sejdeme se pod vocasem aneb Tak jsme tu žili
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Magdalena lascivní a kajícná
Divadlo Viola  20:00
Proč si nezatančíte?
Hudební divadlo Karlín
hostuje: Pixa-pro
 15:00
Královna Kapeska
Komorní divadlo Kalich  19:00
Hrdinové
Lindo, hop! [Malostranská beseda] 19:00
Pingls aneb Hot Café Revue
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Lazarus
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavla Haflantová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavla Haflantová, Jan Pařízek
Národní divadlo 09:00
Prohlídka Národního divadla (jednotlivci) česky
Národní divadlo 10:00
Prohlídka Státní opery (jednotlivci) česky
Národní divadlo 10:30
Prohlídka Národního divadla (jednotlivci) česky
Národní divadlo 11:30
Prohlídka Státní opery (jednotlivci) česky
RockOpera Praha  16:00
Antigona
Studio DVA divadlo  14:00
Odpočívej ve svém pokoji
Studio DVA divadlo 17:00
Lesk a sláva pražských pasáží   komentovaná procházka; VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  19:00
Holky jako květ   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
 19:30
Madame Rubinstein
Vršovické divadlo MANA  19:30
Mléčné sklo
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Dlouhý, Široký a Krátkozraký   Vyprodáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo