Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 4. února 2023


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínSweet Home Malá Strana19:30
Dejvické divadlo [hrajeme v Liberci]Elegance molekuly   zrušeno
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec
19:30
Divadlo AHA! [Malá scéna]Kašpárek v dračí jeskyni15:00
Divadlo Bez zábradlíMichal na hraní11:00
Divadlo Bez zábradlíJistě, pane premiére!17:00
Divadlo DISK [katedra činoherního divadla]20 / 21   Studio Řetízek. Místa v sále nejsou číslována.17:00
Divadlo DISK [katedra činoherního divadla]Krev na krku kočky   Činohra; 15+ Místa v sále nejsou číslována.19:30
Divadlo Gong [Malá scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Kašpárek v dračí jeskyni15:00
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
Příště ho zabiju sám!19:00
Divadlo KalichBiograf láska
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa
14:30
Divadlo KalichBiograf láska
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa
19:00
Divadlo CylindrHeidi, děvčátko z hor15:00
Divadlo KampaIsabellino šílenství / La pazzia di Isabella   Laboratorio teatrale Societa‘ Dante Alighieri Praha19:30
Divadlo KolowratČerné mléko19:30
Divadlo Lucie Bílé [muzikál]Maminy15:00
Divadlo Lucie Bílé [muzikál]Maminy19:00
Divadlo Na FidlovačceFamílie
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák
15:00
Divadlo Na JezerceAfter Life19:00
Divadlo Na zábradlíFreudovo pozdní odpoledne19:00
Divadlo NoDTři Heteráni19:30
Divadlo PalaceHraběnka
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
15:00
Divadlo Spejbla a HurvínkaHurvínkova Nebesíčka14:00
Divadlo Spejbla a HurvínkaHurvínkova Nebesíčka16:30
Divadlo UngeltDovolená paní Josefy   zrušeno19:00
Divadlo v DlouhéPotkaly se dvě knížky15:00
Divadlo X10Zmrzačení   Derniéra
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30
Komorní divadlo KalichChvilková slabost19:00
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
Na Zlatém jezeře19:00
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
Riders19:30
Národní divadloKráska a zvíře14:00
Studio DVA divadloSex pro pokročilé   VYPRODÁNO14:00
Studio DVA divadloMisery19:30
Švandovo divadlo [studio]AI: Když robot píše hru   Derniéra; PO PŘEDSTAVENÍ NÁSLEDUJE DISKUZE S TVŮRCI A ODBORNÍKY NA AI; vyprodáno19:00
Švandovo divadloSmrt mu sluší   vyprodáno19:00
Venuše ve Švehlovce [ostatní produkce]
hostuje: BodyVoiceBand
...because of Alma20:00
A studio Rubín  19:30
Sweet Home Malá Strana
Dejvické divadlo [hrajeme v Liberci] 19:30
Elegance molekuly   zrušeno
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Anežka Kotoučová, Lukáš Holubec
Divadlo AHA! [Malá scéna] 15:00
Kašpárek v dračí jeskyni
Divadlo Bez zábradlí 11:00
Michal na hraní
Divadlo Bez zábradlí  17:00
Jistě, pane premiére!
Divadlo DISK [katedra činoherního divadla] 17:00
20 / 21   Studio Řetízek. Místa v sále nejsou číslována.
Divadlo DISK [katedra činoherního divadla] 19:30
Krev na krku kočky   Činohra; 15+ Místa v sále nejsou číslována.
Divadlo Gong [Malá scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 15:00
Kašpárek v dračí jeskyni
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 19:00
Příště ho zabiju sám!
Divadlo Kalich  14:30
Biograf láska
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa
Divadlo Kalich  19:00
Biograf láska
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa
Divadlo Cylindr  15:00
Heidi, děvčátko z hor
Divadlo Kampa 19:30
Isabellino šílenství / La pazzia di Isabella   Laboratorio teatrale Societa‘ Dante Alighieri Praha
Divadlo Kolowrat 19:30
Černé mléko
Divadlo Lucie Bílé [muzikál] 15:00
Maminy
Divadlo Lucie Bílé [muzikál] 19:00
Maminy
Divadlo Na Fidlovačce  15:00
Famílie
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák
Divadlo Na Jezerce  19:00
After Life
Divadlo Na zábradlí  19:00
Freudovo pozdní odpoledne
Divadlo NoD  19:30
Tři Heteráni
Divadlo Palace  15:00
Hraběnka
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
Divadlo Spejbla a Hurvínka  14:00
Hurvínkova Nebesíčka
Divadlo Spejbla a Hurvínka  16:30
Hurvínkova Nebesíčka
Divadlo Ungelt  19:00
Dovolená paní Josefy   zrušeno
Divadlo v Dlouhé 15:00
Potkaly se dvě knížky
Divadlo X10  19:30
Zmrzačení   Derniéra
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Komorní divadlo Kalich  19:00
Chvilková slabost
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Na Zlatém jezeře
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
 19:30
Riders
Národní divadlo  14:00
Kráska a zvíře
Studio DVA divadlo  14:00
Sex pro pokročilé   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  19:30
Misery
Švandovo divadlo [studio] 19:00
AI: Když robot píše hru   Derniéra; PO PŘEDSTAVENÍ NÁSLEDUJE DISKUZE S TVŮRCI A ODBORNÍKY NA AI; vyprodáno
Švandovo divadlo  19:00
Smrt mu sluší   vyprodáno
Venuše ve Švehlovce [ostatní produkce]
hostuje: BodyVoiceBand
 20:00
...because of Alma

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění:
Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.
Portál i-divadlo.cz není prodejcem vstupenek, jsou na něm umístěny pouze odkazy na oficiální prodej vstupenek na webech divadel či dalších prodejních portálů. Zakoupením vstupenek uzavíráte smluvní vztah s divadlem či oficiálním prodejcem.


Nadivadlo