Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 17. února 2023


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínOsobní Fudži
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Paleček17:00
Činoherní klubKočka na rozpálené plechové střeše   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
19:30
Dejvické divadloKomplic   vyprodáno19:30
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Kytice19:30
Divadlo AHA! [Znojmo]Dobrodružství Toma Sawyera08:30
Divadlo AHA! [Znojmo]Dobrodružství Toma Sawyera10:30
Divadlo Bez zábradlíHra, která se zvrtla19:00
Divadlo BRAVO!
hostuje: AirGym Art Company
Hotel Laputa19:00
Divadlo Františka Troníčka
hostuje: Divadlo Orfeus
O pejskovi a kočičce   Divadlo Orfeus / Divadlo PUK10:00
Divadlo Františka TroníčkaOpen stage   Kabaret Punklesque19:00
Divadlo KalichRobin Hood19:00
Divadlo CylindrBudu všude kolem tebe19:30
Divadlo Karla Hackera
hostuje: Divadlo U staré herečky
Mauglí09:00
Divadlo Karla Hackera
hostuje: Divadlo U staré herečky
Mauglí10:30
Divadlo LetíPubkvíz o budoucnosti světa19:30
Divadlo Lucie Bílé [muzikál]Láska je láska19:00
Divadlo Metro
hostuje: JT Promotion
Dnes večer ovuluji19:00
Divadlo Na FidlovačceProč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách19:00
Divadlo NoD
hostuje: Divadlo Letí
Pubkvíz o budoucnosti světa19:30
Divadlo pod PalmovkouŽítkovské bohyně
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák, Jan Pařízek, Helena Grégrová, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák, Jan Pařízek, Helena Grégrová, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák, Jan Pařízek, Helena Grégrová, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák, Jan Pařízek, Helena Grégrová, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák, Jan Pařízek, Helena Grégrová, Iva Bryndová
19:00
Divadlo ProcityKrálovna And19:00
Divadlo UngeltStaří mistři   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
19:00
Divadlo v Celetné
hostuje: Městské divadlo Kladno
Komodo15:30
Divadlo v Celetné [hosté]SEN s.r.o.20:30
Divadlo v DlouhéÉlektra   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktorů: Michal Novák, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Michal Novák, Jan Pařízek
19:00
Divadlo X10Oppermannovi
tip redaktora! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský
19:30
Komorní divadlo KalichZa dveřmi kanceláří11:00
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Volání divočiny / London calling   BLÍŽÍ SE DERNIÉRA18:00
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
Na Zlatém jezeře19:00
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Dr. Johann Faust, Praha II, Karlovo nám. 40   zrušeno19:30
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Bakchantky   2. premiéra
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek
19:00
Palác AkropolisCUIR - Un Loup pour l`Homme (FR)   CIRKOPOLIS 202318:00
Palác AkropolisThin Skin   Eliška Brtnická; CIRKOPOLIS 202319:00
Palác AkropolisSandwritten   Lenka Švolíková; Cirkopolis 202320:00
Studio DVA divadloJezinky a bezinky   VYPRODÁNO19:00
Studio HrdinůVražda ing. Čerta20:00
Studio YpsilonPánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce   Vyprodáno19:30
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Paleček   Pro děti; vyprodáno17:00
Švandovo divadlo1984   vyprodáno19:00
Vršovické divadlo MANAMáma říkala, že bych neměla19:30
A studio Rubín  19:30
Osobní Fudži
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Paleček
Činoherní klub  19:30
Kočka na rozpálené plechové střeše   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
Dejvické divadlo  19:30
Komplic   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 19:30
Kytice
Divadlo AHA! [Znojmo] 08:30
Dobrodružství Toma Sawyera
Divadlo AHA! [Znojmo] 10:30
Dobrodružství Toma Sawyera
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Hra, která se zvrtla
Divadlo BRAVO!
hostuje: AirGym Art Company
 19:00
Hotel Laputa
Divadlo Františka Troníčka
hostuje: Divadlo Orfeus
 10:00
O pejskovi a kočičce   Divadlo Orfeus / Divadlo PUK
Divadlo Františka Troníčka 19:00
Open stage   Kabaret Punklesque
Divadlo Kalich  19:00
Robin Hood
Divadlo Cylindr  19:30
Budu všude kolem tebe
Divadlo Karla Hackera
hostuje: Divadlo U staré herečky
 09:00
Mauglí
Divadlo Karla Hackera
hostuje: Divadlo U staré herečky
 10:30
Mauglí
Divadlo Letí  19:30
Pubkvíz o budoucnosti světa
Divadlo Lucie Bílé [muzikál] 19:00
Láska je láska
Divadlo Metro
hostuje: JT Promotion
 19:00
Dnes večer ovuluji
Divadlo Na Fidlovačce  19:00
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách
Divadlo NoD
hostuje: Divadlo Letí
 19:30
Pubkvíz o budoucnosti světa
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Žítkovské bohyně
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák, Jan Pařízek, Helena Grégrová, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák, Jan Pařízek, Helena Grégrová, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák, Jan Pařízek, Helena Grégrová, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák, Jan Pařízek, Helena Grégrová, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák, Jan Pařízek, Helena Grégrová, Iva Bryndová
Divadlo Procity  19:00
Královna And
Divadlo Ungelt  19:00
Staří mistři   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
Divadlo v Celetné
hostuje: Městské divadlo Kladno
 15:30
Komodo
Divadlo v Celetné [hosté] 20:30
SEN s.r.o.
Divadlo v Dlouhé  19:00
Élektra   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktorů: Michal Novák, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Michal Novák, Jan Pařízek
Divadlo X10  19:30
Oppermannovi
tip redaktora! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský
Komorní divadlo Kalich  11:00
Za dveřmi kanceláří
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 18:00
Volání divočiny / London calling   BLÍŽÍ SE DERNIÉRA
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Na Zlatém jezeře
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:30
Dr. Johann Faust, Praha II, Karlovo nám. 40   zrušeno
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Bakchantky   2. premiéra
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Helena Grégrová, Jan Pařízek
Palác Akropolis 18:00
CUIR - Un Loup pour l`Homme (FR)   CIRKOPOLIS 2023
Palác Akropolis 19:00
Thin Skin   Eliška Brtnická; CIRKOPOLIS 2023
Palác Akropolis 20:00
Sandwritten   Lenka Švolíková; Cirkopolis 2023
Studio DVA divadlo  19:00
Jezinky a bezinky   VYPRODÁNO
Studio Hrdinů  20:00
Vražda ing. Čerta
Studio Ypsilon  19:30
Pánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce   Vyprodáno
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Paleček   Pro děti; vyprodáno
Švandovo divadlo  19:00
1984   vyprodáno
Vršovické divadlo MANA  19:30
Máma říkala, že bych neměla

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo