Profil uživatele

DeeCee

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 20.3.2023)
Klasika, která nikdy neomrzí. A v tomhle podání rozhodně neurazí. Moc mile překvapil R. Mácha, nezaostávali ani D. Matásek a O. Pavelka, nebo P. Beretová. Do Zlaté kapličky to i svým scénickým stvárnením naprosto hezky sedlo.
(zadáno: 19.1.2023)
Ach jo, prostě paráda. Dokonalé souznění všech, bylo vidět, jak si užívali to hrát. Zážitek pro diváky.
(zadáno: 18.1.2023)
Na inscenaci jsem se moc těšila zejména kvůli vždy skvělé Evě Holubové a Ivě Janžurové, která je jednoduše Pani umělkyně a legenda. Hlavně tyhle dvě dámy hru i táhly - nejen svým obrovským talentem, ale i uměním pobavit lidi třeba při drobném zapomenutí textu. Souhlasím, že jako oddechovka je to moc fajn. Některé vedlejší postavy byly ale dle mého názoru nadbytečné (policajt by stačil i jeden a to Petr Pěknic, kterého Iva Janžurová v rámci jména jeho postavy humorně přejmenovala), některé vtipy byli s očekávanou pointou (opět u vedlejších postav). Každopádně, vidět tyhle dvě skvělé herečky hrát vždy stojí za to.
(zadáno: 17.10.2022)
Naprosto dokonalé. Dojemné i vážné, s geniální výpravou (kostýmy, hudba) a co mě naprosto příjemně překvapilo - že skvělé výkony podávají nejenom bardi (fenomenální František Němec, Iva Janžuová a další), ale i mladší ročníky. Tady prostě nikdo nezaostává. Ovace a pravidelně vyprodaná představení jsou ostatně dostatečně jasným znakem toho, o jakou kvalitou se jedná. Šla bych klidně znovu. Doporučuji všemi deseti!
(zadáno: 29.6.2022)
Komorní, místy dojímavé povídaní o hlubokém vztahu dvou mistrú umění. Ve skvělem podání. Atmosféru umocňuje samotnej prostor divadla. Navíc, je vidět že oba pánové - Dvořák i Langmajer - jsou skvěle sehraní. Konec je dokonalou dojemnou tečkou
(zadáno: 29.6.2022)
Skvělá komedie (nejen) ze světa bulváru. Fantastický Jaroslav Plesl hru tahá od začátku až do konce. Ostatní herci se také nenechají zahanbit a sekundují mu, jak se patří. Zasmějete se dobře a často, najdou se však i okamžiky k zamyšlení. Hlavní postava Maxe Clifforda je tak skvěle zahrána, že z hajzlíka no.1 se v prúběhu inscenace stane člověk se svýma achillovkama, které ho polidšťují. Geniální hláška na konci představení (o tom, jak teď bulváru všechno usnadňují sociální sítě, kde na sebe lidi sami a rádi napráskají, co se dá), je už jen dokonalou tečkou. Doporučuji!