Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 12. října 2022


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Činoherní klubAudience   Divadelní sekce Praha; ČK uvádí19:30
Dejvické divadloKaždý má svou pravdu   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
19:30
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jidřišské ulici]Slovácko sa nesúdí19:30
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Terasa19:30
Divadlo AHA! [Velká scéna]Elektrický Emil10:00
Divadlo ArchaTutto brucia - MOTUS (ITA)   4 + 4 dny v pohybu; english-friendly20:00
Divadlo Bez zábradlíPo konci světa19:00
Divadlo D21 [D21]Amerika19:30
Divadlo Gong [Velká scéna]Elektrický Emil10:00
Divadlo KalichKočka v oregánu19:00
Divadlo KámenKrajina Zaječí19:30
Divadlo Na FidlovačceSugar (Někdo to rád horké)19:00
Divadlo Na zábradlíObscura
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Dubský
19:00
Divadlo Na zábradlíDiskuze: Obscura   Zdarma20:50
Divadlo NoDMěstečko Palermo usíná19:30
Divadlo PalaceHraběnka
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
19:00
Divadlo UngeltPřítelkyně   vyprodáno19:00
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Terasa19:30
Divadlo v DlouhéZítřek se nekoná   zrušeno19:00
Divadlo X10Gorgó   Anglické titulky19:30
Komorní divadlo Kalich
hostuje: Divadlo Komediograf
Zkurvení havlisti19:00
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna]
soubor: Burki&com
Ostrov!19:30
La Fabrika [Studio 1]Rozladěné držky   Vyprodáno19:30
MeetFactoryŽivot návod k použití20:00
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Herečka sobotní noci   ZRUŠENO19:00
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]María de Buenos Aires   + LEKTORSKÝ ÚVOD19:00
Národní divadloKrál Oidipús19:00
Národní divadlo [Nová scéna]Robot Radius20:00
OLDstars [Werichova vila]Margaritě...
tip redaktora! Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Pavel Širmer
19:30
PomezíKolemjdoucí18:00
PomezíKolemjdoucí20:00
Studio DVA divadlo
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
Šašek a syn19:00
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Otevřené manželství19:30
Studio HrdinůManželka publikovaného básníka
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
20:00
Studio Ypsilon [Městské kulturní centrum Beroun]Vratká prkna
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
19:00
Švandovo divadloAť vejde ten pravý   Anglické titulky19:00
Činoherní klub 19:30
Audience   Divadelní sekce Praha; ČK uvádí
Dejvické divadlo  19:30
Každý má svou pravdu   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jidřišské ulici] 19:30
Slovácko sa nesúdí
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Terasa
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emil
Divadlo Archa 20:00
Tutto brucia - MOTUS (ITA)   4 + 4 dny v pohybu; english-friendly
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Po konci světa
Divadlo D21 [D21] 19:30
Amerika
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emil
Divadlo Kalich  19:00
Kočka v oregánu
Divadlo Kámen  19:30
Krajina Zaječí
Divadlo Na Fidlovačce  19:00
Sugar (Někdo to rád horké)
Divadlo Na zábradlí  19:00
Obscura
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Dubský
Divadlo Na zábradlí 20:50
Diskuze: Obscura   Zdarma
Divadlo NoD  19:30
Městečko Palermo usíná
Divadlo Palace  19:00
Hraběnka
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
Divadlo Ungelt  19:00
Přítelkyně   vyprodáno
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Terasa
Divadlo v Dlouhé  19:00
Zítřek se nekoná   zrušeno
Divadlo X10  19:30
Gorgó   Anglické titulky
Komorní divadlo Kalich
hostuje: Divadlo Komediograf
 19:00
Zkurvení havlisti
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna]
soubor: Burki&com
 19:30
Ostrov!
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Rozladěné držky   Vyprodáno
MeetFactory  20:00
Život návod k použití
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Herečka sobotní noci   ZRUŠENO
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
María de Buenos Aires   + LEKTORSKÝ ÚVOD
Národní divadlo  19:00
Král Oidipús
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Robot Radius
OLDstars [Werichova vila] 19:30
Margaritě...
tip redaktora! Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Pavel Širmer
Pomezí 18:00
Kolemjdoucí
Pomezí 20:00
Kolemjdoucí
Studio DVA divadlo
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
 19:00
Šašek a syn
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Otevřené manželství
Studio Hrdinů  20:00
Manželka publikovaného básníka
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
Studio Ypsilon [Městské kulturní centrum Beroun] 19:00
Vratká prkna
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
Švandovo divadlo  19:00
Ať vejde ten pravý   Anglické titulky

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo