Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 29. října 2022


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - ZŠ a MŠ Mozaika]Neposlušná kůzlátka10:00
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Vítězné svině19:00
Činoherní klubMacbeth19:30
Divadlo AHA! [Velká scéna]Kniha džunglí - Mauglího poslední boj15:00
Divadlo Bez zábradlíZahrada   Divadlo pohádek11:00
Divadlo Bez zábradlíJistě, pane premiére!17:00
Divadlo DISKFestival Děti - Výchova - Divadlo   Poslední krajka 10:00-10:25; Přednesy dětských a mladých recitátorů - 10:30-11:15; Strašidelná pravda 12:15-12:35; Klapzubova jedenáctka 12:40-13:10; Zakončení festivalu10:00
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Kniha džunglí - Mauglího poslední boj15:00
Divadlo KalichKrysař   autogramiáda
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek
14:30
Divadlo KalichKrysař
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek
19:00
Divadlo Letíhladní vodina: Rusalka20:00
Divadlo Na FidlovačceFamílie
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák
15:00
Divadlo Na ManináchRobinson Crusoe   ZRUŠENO14:00
Divadlo NoDTři Heteráni   zrušeno19:30
Divadlo UngeltStaří mistři   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
19:00
Divadlo v CeletnéNa pokraji   Nezávislý studentský soubor při Divadlu Karla Hackera12:00
Divadlo v Celetné
hostuje: OLDstars
Plíce   Festival studentského divadla19:00
Divadlo v Celetné
hostuje: OLDstars
Vzteklí psi   Festival studentského divadla; derniéra23:00
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Tanec smrti   Malostranský hřbitov19:00
Hudební divadlo KarlínSestra v akci
tip redaktora! Tip od redaktora: Michal Novák
15:00
Komorní divadlo KalichJak se Honza učil muzikantem10:00
Komorní divadlo KalichVelryba Lízinka aneb Dobrodružství v českých řekách   Divadlo Krapet15:00
La Fabrika [Studio 1]Krasavice interkontinentální – Arte et Marte
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jan Pařízek
19:30
Městská divadla pražskáHerecký kurz pro neherce10:00
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Romeo a Julie   + PROHLÍDKA ZÁKULISÍ
tip redaktora! Tip od redaktora: Michal Novák
19:00
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Vassa Železnovová19:00
OLDstars [Festival studentských divadel v Celetné]Plíce19:00
OLDstars [Festival studentských divadel v Celetné]Vzteklí psi23:00
Studio DVA divadloTři grácie z umakartu14:00
Studio DVA divadloKutloch aneb I muži mají své dny19:00
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Vítězné svině19:00
Buchty a loutky [Praha - ZŠ a MŠ Mozaika] 10:00
Neposlušná kůzlátka
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 19:00
Vítězné svině
Činoherní klub  19:30
Macbeth
Divadlo AHA! [Velká scéna] 15:00
Kniha džunglí - Mauglího poslední boj
Divadlo Bez zábradlí 11:00
Zahrada   Divadlo pohádek
Divadlo Bez zábradlí  17:00
Jistě, pane premiére!
Divadlo DISK 10:00
Festival Děti - Výchova - Divadlo   Poslední krajka 10:00-10:25; Přednesy dětských a mladých recitátorů - 10:30-11:15; Strašidelná pravda 12:15-12:35; Klapzubova jedenáctka 12:40-13:10; Zakončení festivalu
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 15:00
Kniha džunglí - Mauglího poslední boj
Divadlo Kalich  14:30
Krysař   autogramiáda
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek
Divadlo Kalich  19:00
Krysař
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek
Divadlo Letí  20:00
hladní vodina: Rusalka
Divadlo Na Fidlovačce  15:00
Famílie
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák
Divadlo Na Maninách  14:00
Robinson Crusoe   ZRUŠENO
Divadlo NoD  19:30
Tři Heteráni   zrušeno
Divadlo Ungelt  19:00
Staří mistři   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
Divadlo v Celetné 12:00
Na pokraji   Nezávislý studentský soubor při Divadlu Karla Hackera
Divadlo v Celetné
hostuje: OLDstars
 19:00
Plíce   Festival studentského divadla
Divadlo v Celetné
hostuje: OLDstars
 23:00
Vzteklí psi   Festival studentského divadla; derniéra
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 19:00
Tanec smrti   Malostranský hřbitov
Hudební divadlo Karlín  15:00
Sestra v akci
tip redaktora! Tip od redaktora: Michal Novák
Komorní divadlo Kalich 10:00
Jak se Honza učil muzikantem
Komorní divadlo Kalich 15:00
Velryba Lízinka aneb Dobrodružství v českých řekách   Divadlo Krapet
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Krasavice interkontinentální – Arte et Marte
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jan Pařízek
Městská divadla pražská 10:00
Herecký kurz pro neherce
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Romeo a Julie   + PROHLÍDKA ZÁKULISÍ
tip redaktora! Tip od redaktora: Michal Novák
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Vassa Železnovová
OLDstars [Festival studentských divadel v Celetné] 19:00
Plíce
OLDstars [Festival studentských divadel v Celetné] 23:00
Vzteklí psi
Studio DVA divadlo  14:00
Tři grácie z umakartu
Studio DVA divadlo  19:00
Kutloch aneb I muži mají své dny
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 19:00
Vítězné svině

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo