Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 5. října 2022


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Dochcov - kino Lípa]Norská pohádka10:00
Činoherní klubVečer na psích dostizích19:30
Dejvické divadloKaždý má svou pravdu
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
19:30
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jidřišské ulici]Kráska z Leenane
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Rozmarné léto19:30
Divadlo Bez zábradlí2x Woody Allen (Riverside Drive / Old Saybrook)19:00
Divadlo DISK [katedra činoherního divadla]Spravedliví   Činohra19:30
Divadlo Gong„Když se dva perou...“   Gymnázium PORG Libeň19:00
Divadlo KalichPro tebe cokoliv19:00
Divadlo Karla HackeraPařížanky   DS BLAMA19:00
Divadlo LetíAutor20:00
Divadlo Metro
hostuje: JT Promotion
Špinavý obchod19:00
Divadlo Na FidlovačceAbsolvent19:00
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]
hostuje: Masopust
Fredy   Host
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
19:00
Divadlo NoDOsamělost komiksových hrdinů
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula
19:30
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
Veselé Velikonoce19:00
Divadlo U ValšůLegendy opery s Václavem Zítkem16:00
Divadlo UngeltDovolená paní Josefy19:00
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Rozmarné léto19:30
Divadlo v DlouhéO líné babičce   dopolední představení pro školy; zadáno
náš tip! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Lukáš Dubský, Jan Pařízek, Michal Novák Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Lukáš Dubský, Jan Pařízek, Michal Novák Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Lukáš Dubský, Jan Pařízek, Michal Novák Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Lukáš Dubský, Jan Pařízek, Michal Novák
10:00
Divadlo v DlouhéKouzelná flétna
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Helena Grégrová, Kateřina Jírová, Michal Novák Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Helena Grégrová, Kateřina Jírová, Michal Novák Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Helena Grégrová, Kateřina Jírová, Michal Novák Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Helena Grégrová, Kateřina Jírová, Michal Novák
19:00
Divadlo v ŘeznickéShow Dr. Ruth19:30
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
Autor   Divadlo VILA Štvanice - sál20:00
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Honzlová
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Pavel Širmer, Helena Grégrová
19:00
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
Na Zlatém jezeře   PŘEDPLATNÉ PRO SKUPINU V19:00
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Hotel Good Luck19:30
Národní divadlo [Nová scéna]Kosmos20:00
PomezíKolemjdoucí18:00
PomezíProbuzení19:00
PomezíKolemjdoucí20:00
Studio DVA divadloHolky jako květ19:00
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Otevřené manželství19:30
Studio YpsilonSen noci svatojánské, jak se nám zdá19:30
Švandovo divadloHerecký-pohybový workshop   ZRUŠENO!!!17:00
Švandovo divadloAdamova jablka   DISKUZE PO PŘEDSTAVENÍ; Anglické titulky19:00
Švandovo divadlo [studio]Muž vlastní penis, vagina vlastní ženu   Koprodukce ŠD & Spitfire Company19:00
Vršovické divadlo MANAVe dvě na Kodaňské19:30
Buchty a loutky [Dochcov - kino Lípa] 10:00
Norská pohádka
Činoherní klub  19:30
Večer na psích dostizích
Dejvické divadlo  19:30
Každý má svou pravdu
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jidřišské ulici] 19:30
Kráska z Leenane
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Rozmarné léto
Divadlo Bez zábradlí  19:00
2x Woody Allen (Riverside Drive / Old Saybrook)
Divadlo DISK [katedra činoherního divadla] 19:30
Spravedliví   Činohra
Divadlo Gong 19:00
„Když se dva perou...“   Gymnázium PORG Libeň
Divadlo Kalich  19:00
Pro tebe cokoliv
Divadlo Karla Hackera 19:00
Pařížanky   DS BLAMA
Divadlo Letí  20:00
Autor
Divadlo Metro
hostuje: JT Promotion
 19:00
Špinavý obchod
Divadlo Na Fidlovačce  19:00
Absolvent
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]
hostuje: Masopust
 19:00
Fredy   Host
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
Divadlo NoD  19:30
Osamělost komiksových hrdinů
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
 19:00
Veselé Velikonoce
Divadlo U Valšů 16:00
Legendy opery s Václavem Zítkem
Divadlo Ungelt  19:00
Dovolená paní Josefy
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Rozmarné léto
Divadlo v Dlouhé  10:00
O líné babičce   dopolední představení pro školy; zadáno
náš tip! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Lukáš Dubský, Jan Pařízek, Michal Novák Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Lukáš Dubský, Jan Pařízek, Michal Novák Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Lukáš Dubský, Jan Pařízek, Michal Novák Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Lukáš Dubský, Jan Pařízek, Michal Novák
Divadlo v Dlouhé  19:00
Kouzelná flétna
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Helena Grégrová, Kateřina Jírová, Michal Novák Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Helena Grégrová, Kateřina Jírová, Michal Novák Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Helena Grégrová, Kateřina Jírová, Michal Novák Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Helena Grégrová, Kateřina Jírová, Michal Novák
Divadlo v Řeznické  19:30
Show Dr. Ruth
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 20:00
Autor   Divadlo VILA Štvanice - sál
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Honzlová
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Pavel Širmer, Helena Grégrová
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Na Zlatém jezeře   PŘEDPLATNÉ PRO SKUPINU V
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Hotel Good Luck
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Kosmos
Pomezí 18:00
Kolemjdoucí
Pomezí 19:00
Probuzení
Pomezí 20:00
Kolemjdoucí
Studio DVA divadlo  19:00
Holky jako květ
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Otevřené manželství
Studio Ypsilon  19:30
Sen noci svatojánské, jak se nám zdá
Švandovo divadlo 17:00
Herecký-pohybový workshop   ZRUŠENO!!!
Švandovo divadlo  19:00
Adamova jablka   DISKUZE PO PŘEDSTAVENÍ; Anglické titulky
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Muž vlastní penis, vagina vlastní ženu   Koprodukce ŠD & Spitfire Company
Vršovické divadlo MANA  19:30
Ve dvě na Kodaňské

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo