Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 19. října 2022


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]R.U.R19:00
Činoherní klubMacbeth   debata po představení19:30
Dejvické divadlo [hrajeme v Brně]Každý má svou pravdu   zadáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
19:00
Dejvické divadlo [Anti.kvariát]
hostuje: LokVar
Krvavý román20:00
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Život je sen19:30
Divadlo AHA! [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera   VYPRODÁNO10:00
Divadlo Bez zábradlíJistě, pane premiére!19:00
Divadlo D21 [D21]Pohřben zaživa19:30
Divadlo DISK [katedra činoherního divadla]Červ v srdci člověka   Činohra; Studio Řetízek.19:30
Divadlo Gong [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera   VYPRODÁNO10:00
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: Divadelní společnost J.Dvořáka
S Pydlou v zádech19:00
Divadlo KalichNikdy není pozdě19:00
Divadlo Kolowrat
hostuje: Pidivadlo
Punk Rock19:30
Divadlo Lucie Bílé [činohra]
hostuje: agentura Harlekýn
Milionový údržbář19:00
Divadlo Na Fidlovačce [Strakonice]Muž mojí ženy19:00
Divadlo Na zábradlíObscura
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Dubský
19:00
Divadlo PalaceMoje místa Speciál   Jan Čenský, Jan Budař, Sabina Laurinová13:00
Divadlo PalaceMoje místa Speciál   Matěj Ruppert, Jitka Zelenková, Tereza Černochová19:00
Divadlo U22
hostuje: agentura Harlekýn
Skleněný zvěřinec19:30
Divadlo UngeltKrásná vzpomínka19:00
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Život je sen19:30
Divadlo v DlouhéMistr a Markétka
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
19:00
Divadlo v ŘeznickéRelativita
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek
19:30
Divadlo X10Hřích - Divadlo T-Art19:00
Komorní divadlo KalichNa útěku
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
19:00
La Fabrika [Studio 1]
soubor: 420PEOPLE
Ever19:30
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Hamlet   PRO ŠKOLY; + DOPROVODNÝ PROGRAM10:00
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Činoherní studio Ústí nad Labem
Tady je všechno ještě možné   pražská premiéra; + LEKTORSKÝ ÚVOD19:30
Národní divadlo1,8 M - Nowy Teatr Varšava20:00
Pidivadlo [Divadlo Kolowrat]Punk Rock19:30
PomezíKolemjdoucí18:00
PomezíKolemjdoucí20:00
Studio DVA divadloSex pro pokročilé19:00
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vše o mužích19:30
Studio Ypsilon [malá scéna]Hlava Medúzy   Vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
R.U.R19:00
Vršovické divadlo MANAKabaret Smutná neděle19:30
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 19:00
R.U.R
Činoherní klub  19:30
Macbeth   debata po představení
Dejvické divadlo [hrajeme v Brně] 19:00
Každý má svou pravdu   zadáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
Dejvické divadlo [Anti.kvariát]
hostuje: LokVar
 20:00
Krvavý román
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Život je sen
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství Toma Sawyera   VYPRODÁNO
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Jistě, pane premiére!
Divadlo D21 [D21] 19:30
Pohřben zaživa
Divadlo DISK [katedra činoherního divadla] 19:30
Červ v srdci člověka   Činohra; Studio Řetízek.
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství Toma Sawyera   VYPRODÁNO
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: Divadelní společnost J.Dvořáka
 19:00
S Pydlou v zádech
Divadlo Kalich  19:00
Nikdy není pozdě
Divadlo Kolowrat
hostuje: Pidivadlo
 19:30
Punk Rock
Divadlo Lucie Bílé [činohra]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Milionový údržbář
Divadlo Na Fidlovačce [Strakonice] 19:00
Muž mojí ženy
Divadlo Na zábradlí  19:00
Obscura
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Dubský
Divadlo Palace 13:00
Moje místa Speciál   Jan Čenský, Jan Budař, Sabina Laurinová
Divadlo Palace 19:00
Moje místa Speciál   Matěj Ruppert, Jitka Zelenková, Tereza Černochová
Divadlo U22
hostuje: agentura Harlekýn
 19:30
Skleněný zvěřinec
Divadlo Ungelt  19:00
Krásná vzpomínka
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Život je sen
Divadlo v Dlouhé  19:00
Mistr a Markétka
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
Divadlo v Řeznické  19:30
Relativita
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek
Divadlo X10 19:00
Hřích - Divadlo T-Art
Komorní divadlo Kalich  19:00
Na útěku
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
La Fabrika [Studio 1]
soubor: 420PEOPLE
 19:30
Ever
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 10:00
Hamlet   PRO ŠKOLY; + DOPROVODNÝ PROGRAM
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Činoherní studio Ústí nad Labem
 19:30
Tady je všechno ještě možné   pražská premiéra; + LEKTORSKÝ ÚVOD
Národní divadlo 20:00
1,8 M - Nowy Teatr Varšava
Pidivadlo [Divadlo Kolowrat] 19:30
Punk Rock
Pomezí 18:00
Kolemjdoucí
Pomezí 20:00
Kolemjdoucí
Studio DVA divadlo  19:00
Sex pro pokročilé
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vše o mužích
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Hlava Medúzy   Vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 19:00
R.U.R
Vršovické divadlo MANA  19:30
Kabaret Smutná neděle

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo