Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 15. října 2022


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín [Festival Kult - Činoherní studio Ústí nad Labem]Náhradní existence   zájezd
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
20:00
Buchty a loutky [Sezimovo Ústí - Loutkový festival]Kocour v botách17:45
Činoherní klubBlack Comedy   The Drama Queens; ČK uvádí19:30
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Cyrano19:30
Divadlo AHA! [Divadlo Image]O pejskovi a kočičce11:00
Divadlo AHA! [Velká scéna]Jak jsem nechtěl vyrůst15:00
Divadlo ArchaVEKTROSKOP: 10 světelných let   Divadlo Archa a Signal Festival; english-friendly19:00
Divadlo ArchaStrach a hamižnost - Fredérick Gravel (CAN)   4 + 4 dny v pohybu; english-friendly20:00
Divadlo ArchaVEKTROSKOP: 10 světelných let   Divadlo Archa a Signal Festival; english-friendly20:30
Divadlo Bez zábradlíHra, která se zvrtla17:00
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Jak jsem nechtěl vyrůst15:00
Divadlo KalichBiograf láska
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa
14:30
Divadlo KalichBiograf láska
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa
19:00
Divadlo Karla HackeraO kohoutkovi a slepičce10:00
Divadlo Lucie Bílé [muzikál]Láska je láska15:00
Divadlo Na FidlovačceAbsolvent15:00
Divadlo Na ManináchDoktor Faust   součástí představení je autogramiáda14:00
Divadlo Na zábradlíKorespondence V+W
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jiří Landa Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jiří Landa Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jiří Landa
19:00
Divadlo PalaceVzpoura nevěst19:00
Divadlo U22Kouzelné malování s čarováním   Divadelní spolek MIMos10:30
Divadlo UngeltVejšlap   vyprodáno19:00
Divadlo v CeletnéSEN s. r. o.   KAMPAK14:00
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Cyrano19:30
Divadlo X10
hostuje: Lachende Bestien
Zámek na Loiře19:30
Hudební divadlo KarlínLegenda jménem Holmes15:00
Komorní divadlo KalichÚhlavní přátelé19:00
Městská divadla pražskáProhlídka divadla Komedie - architektura a historie14:00
Městská divadla pražskáMluvící ruce 202215:30
Městská divadla pražskáStudenti pro Ukrajinu: Language barrier equal17:00
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Zítra swing bude zníti všude17:00
Městská divadla pražskáStudenti pro Ukrajinu: Language barrier equal19:30
Národní divadloKráska a zvíře17:00
Národní divadlo [Nová scéna]Poe20:00
Studio DVA divadloSaxana14:00
Studio DVA divadloSaxana18:00
Studio HrdinůVražda ing. Čerta20:00
Švandovo divadloCry Baby Cry   Anglické titulky
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek, Jiří Landa, Helena Grégrová
19:00
Švandovo divadlo [studio]Hadry, kosti, kůže   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Kateřina Jírová Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Kateřina Jírová
19:00
Vršovické divadlo MANAČapek19:30
A studio Rubín [Festival Kult - Činoherní studio Ústí nad Labem] 20:00
Náhradní existence   zájezd
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Buchty a loutky [Sezimovo Ústí - Loutkový festival] 17:45
Kocour v botách
Činoherní klub 19:30
Black Comedy   The Drama Queens; ČK uvádí
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Cyrano
Divadlo AHA! [Divadlo Image] 11:00
O pejskovi a kočičce
Divadlo AHA! [Velká scéna] 15:00
Jak jsem nechtěl vyrůst
Divadlo Archa 19:00
VEKTROSKOP: 10 světelných let   Divadlo Archa a Signal Festival; english-friendly
Divadlo Archa 20:00
Strach a hamižnost - Fredérick Gravel (CAN)   4 + 4 dny v pohybu; english-friendly
Divadlo Archa 20:30
VEKTROSKOP: 10 světelných let   Divadlo Archa a Signal Festival; english-friendly
Divadlo Bez zábradlí  17:00
Hra, která se zvrtla
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 15:00
Jak jsem nechtěl vyrůst
Divadlo Kalich  14:30
Biograf láska
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa
Divadlo Kalich  19:00
Biograf láska
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa
Divadlo Karla Hackera 10:00
O kohoutkovi a slepičce
Divadlo Lucie Bílé [muzikál] 15:00
Láska je láska
Divadlo Na Fidlovačce  15:00
Absolvent
Divadlo Na Maninách  14:00
Doktor Faust   součástí představení je autogramiáda
Divadlo Na zábradlí  19:00
Korespondence V+W
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jiří Landa Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jiří Landa Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jiří Landa
Divadlo Palace  19:00
Vzpoura nevěst
Divadlo U22 10:30
Kouzelné malování s čarováním   Divadelní spolek MIMos
Divadlo Ungelt  19:00
Vejšlap   vyprodáno
Divadlo v Celetné 14:00
SEN s. r. o.   KAMPAK
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Cyrano
Divadlo X10
hostuje: Lachende Bestien
 19:30
Zámek na Loiře
Hudební divadlo Karlín  15:00
Legenda jménem Holmes
Komorní divadlo Kalich  19:00
Úhlavní přátelé
Městská divadla pražská 14:00
Prohlídka divadla Komedie - architektura a historie
Městská divadla pražská 15:30
Mluvící ruce 2022
Městská divadla pražská 17:00
Studenti pro Ukrajinu: Language barrier equal
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 17:00
Zítra swing bude zníti všude
Městská divadla pražská 19:30
Studenti pro Ukrajinu: Language barrier equal
Národní divadlo  17:00
Kráska a zvíře
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Poe
Studio DVA divadlo  14:00
Saxana
Studio DVA divadlo  18:00
Saxana
Studio Hrdinů  20:00
Vražda ing. Čerta
Švandovo divadlo  19:00
Cry Baby Cry   Anglické titulky
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek, Jiří Landa, Helena Grégrová
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Hadry, kosti, kůže   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Kateřina Jírová Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Kateřina Jírová
Vršovické divadlo MANA  19:30
Čapek

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo