Profil uživatele

Nikki123

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Iva Bryndová: 16 % (50)
Lukáš Dubský: 18 % (70)
Michal Novák: 18 % (52)
Anežka Kotoučová: 19 % (26)
Jan Pařízek: 19 % (111)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 7.12.2019)
Někdy jsem se vtipům smála, někdy mi přišly naopak až moc laciné.
(zadáno: 7.12.2019)
Vtipná hra, která sice nemá žádný hlubší smysl, ale hodně se u toho nasmějete. Výborné výkony všech herců!
(zadáno: 8.10.2019)
(zadáno: 8.10.2019)
(zadáno: 8.10.2019)
(zadáno: 8.10.2019)
Výkony herců byly dobré, některé vtipy ale byly přehnané.
(zadáno: 6.6.2019)
Skvělá slovenština M. Hofmanna, úžasný herecký výkon F. Rajmonta.
(zadáno: 29.5.2019)
Na mě to bylo až moc moderní pojetí, nenašla jsem v tom smysl.
(zadáno: 21.5.2019)
(zadáno: 15.5.2019)
Skvělé výkony herců a skvělá atmosféra představení.
(zadáno: 17.4.2019)
Strašně jsem se bála, aby herci adaptaci tohoto románu nezkazili, ale zvládli to bravurně, zkrácení textu na kvalitě představení neubralo.
(zadáno: 17.4.2019)
Oddechová anglická klasika, přesně to, co jsem od představení očekávala.
(zadáno: 17.4.2019)
(zadáno: 22.3.2019)
Průměrné představení, konec byl předvídatelný.
(zadáno: 4.2.2019)
Skvělé výkony obou herců!
(zadáno: 12.11.2018)
Na to, že mám Sokola ráda, tak tohle se mu teda nepovedlo. Splácal si rádoby vtipné historky ze svého života, které byly spíše trapné. Ostatní se sice smáli, ale já jsem čekala, že bude toto představení pojmuté úplně jinak.
(zadáno: 12.11.2018)
Zpracování této hry jsem vůbec nepochopila, na mě to bylo až moc moderní pojetí (hlavně ta zpívaná část, kdy jsem skoro ničemu nerozuměla). Mluvená část byla celkem dobrá, akorát mi to přišlo takové nedotažené, hodně věcí si musel divák domýšlet.
(zadáno: 31.7.2018)
Super představení, výborné výkony všech herců!
(zadáno: 31.7.2018)
Téma představení mě vůbec nezaujalo, i když se hrálo bez přestávky, tak měla jsem se musela přemoct, abych neodešla dříve.
(zadáno: 31.7.2018)
Téma mě vůbec nezaujalo, představení mi přišlo celkem rozvleklé, stejně tak jako herecký výkon paní Maciuchové.
(zadáno: 23.5.2018)
Skvěle vystižená atmosféra prostředí, do kterého Ibsen hru zasadil. Pár scén bylo až moc přitažených za vlasy, celkový dojem z celého představení mi to ale nezkazilo.