Kalendář hostovaček
Březen 2023
Regiony
Praha
Brno
Datum | Hostující inscenace | Kde se hostuje | Začátek | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1.3. | St | Shirley Valentine - agentura ADF | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
2.3. | Čt | Hrdý Budžes - Divadlo A. Dvořáka Příbram náš tip! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
3.3. | Pá | Po konci světa - Divadlo Bez zábradlí | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
4.3. | So | Láska v přímém přenosu - Divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
5.3. | Ne | Filumena Marturano - agentura Harlekýn | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
8.3. | St | Nikdy není pozdě - Divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
9.3. | Čt | Cavewoman - agentura Point | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
11.3. | So | Batosnění - Studio Damúza | Divadlo Polárka | 11:00 | ||
11.3. | So | Batosnění - Studio Damúza | Divadlo Polárka | 09:30 | ||
11.3. | So | Můj báječný rozvod - agentura ADF náš tip! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
12.3. | Ne | Milion - Divadlo Bez zábradlí | Divadlo Bolka Polívky | 17:00 | ||
12.3. | Ne | Aero - Nezávislé divadelné zoskupenie ODIVO (SK) | Divadlo Polárka | 11:00 | ||
12.3. | Ne | Jenom matky vědí, o čem ten život je - A studio Rubín tip redaktora! | Divadlo Polárka | 17:30 | ||
12.3. | Ne | Milion - Divadlo Bez zábradlí | Divadlo Bolka Polívky | 20:00 | ||
12.3. | Ne | Aero - Nezávislé divadelné zoskupenie ODIVO (SK) | Divadlo Polárka | 09:30 | ||
13.3. | Po | Já, ty a to - Studio Damúza | Divadlo Polárka | 16:00 | ||
13.3. | Po | Já, ty a to - Studio Damúza | Divadlo Polárka | 14:30 | ||
14.3. | Út | Malý princ - Studio DVA divadlo tip redaktora! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
15.3. | St | Caveman - agentura Point tip redaktora! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
18.3. | So | Pusťte mě ven! - Divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
19.3. | Ne | LiStOVáNí.cz | Národní divadlo Brno | 20:00 | ||
19.3. | Ne | Osiřelý západ - Divadelní spolek Kašpar | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
20.3. | Po | Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete? - Divadlo Palace tip redaktora! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 |
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
|
Ostrava
Datum | Hostující inscenace | Kde se hostuje | Začátek | |||
---|---|---|---|---|---|---|
20.3. | Po | Utrženej ze řetězu - Arnošt Frauenberg | Divadlo Mír | 19:00 | ||
21.3. | Út | Můj nejlepší kamarád - Komorní divadlo Kalich | Divadlo Mír | 19:00 | ||
27.3. | Po | Když se zhasne | Divadlo Mír | 19:00 | ||
28.3. | Út | Oskar a růžová paní - Komorní divadlo Kalich | Divadlo Mír | 19:00 |
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
|
regiony
Datum | Hostující inscenace | Kde se hostuje | Začátek | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1.3. | St | Emil čili O Háchovi - Divadlo D21 náš tip! | Divadlo Drak | 09:00 | ||
3.3. | Pá | Historky z Tinderu - LiStOVáNí | Jihočeské divadlo Č. Budějovice | 20:30 | ||
3.3. | Pá | Historky z Tinderu - LiStOVáNí | Jihočeské divadlo Č. Budějovice | 19:00 | ||
4.3. | So | Ošklivé kačátko - Divadlo U staré herečky | Naivní divadlo Liberec | 10:00 | ||
5.3. | Ne | Pohádky o strašidlech, kohoutech a duze - Divadlo Polárka | Horácké divadlo Jihlava | 15:00 | ||
5.3. | Ne | O zlaté rybce - Divadlo Alfa | Karlovarské městské divadlo | 15:00 | ||
5.3. | Ne | Anička a bylinkové kouzlo - Slovácké divadlo Uherské Hradiště | Slezské divadlo Opava | 14:00 | ||
8.3. | St | Hobit - Divadlo Šumperk | Městské divadlo Zlín | 14:30 | ||
8.3. | St | Jak umřít na rokenrol - Městské divadlo Kladno | Městské divadlo Mladá Boleslav | 19:00 | ||
9.3. | Čt | Hobit - Divadlo Šumperk | Městské divadlo Zlín | 14:30 | ||
9.3. | Čt | Protokol - Divadelní spolek Kašpar | Činoherní studio Ústí nad Labem | 19:00 | ||
10.3. | Pá | Perfect Days - Slovácké divadlo Uherské Hradiště | Horácké divadlo Jihlava | 19:00 | ||
11.3. | So | Summit aneb Konference na nejvyšší úrovni - Divadlo Mandragora | Městské divadlo Zlín | 19:00 | ||
12.3. | Ne | Na Zlatém jezeře - agentura Harlekýn | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
12.3. | Ne | Noc na Karlštejně - Východočeské divadlo Pardubice | Městské divadlo Kladno | 15:00 | ||
13.3. | Po | Jak umřít na rokenrol - Městské divadlo Kladno | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
13.3. | Po | Půjdeš mi za svědka? - VIP Art Company | Docela velké divadlo | 19:00 | ||
14.3. | Út | Ferda Mravenec - Docela velké divadlo | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
18.3. | So | Princezna ze mlejna - Divadlo Natálie Venturové Praha | Městské divadlo Mladá Boleslav | 17:00 | ||
19.3. | Ne | Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete? - Divadlo Palace tip redaktora! | Městské divadlo Zlín | 19:00 | ||
19.3. | Ne | Pojďte pane, budeme si hrát - Městské divadlo v Mostě | Východočeské divadlo Pardubice | 15:00 | ||
20.3. | Po | Pojďte pane, budeme si hrát - Městské divadlo v Mostě | Východočeské divadlo Pardubice | 17:00 | ||
20.3. | Po | Pojďte pane, budeme si hrát - Městské divadlo v Mostě | Východočeské divadlo Pardubice | 08:30 | ||
20.3. | Po | Summit aneb Konference na nejvyšší úrovni - Divadlo Mandragora | Městské divadlo Zlín | 19:00 | ||
20.3. | Po | Pojďte pane, budeme si hrát - Městské divadlo v Mostě | Východočeské divadlo Pardubice | 10:30 | ||
23.3. | Čt | Duety - Studio DVA divadlo | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
26.3. | Ne | Be My Baby - Buď moje bejby - Divadlo Palace | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
27.3. | Po | Každý má svou pravdu - Dejvické divadlo náš tip! | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
27.3. | Po | S láskou Mary - StageArtCz | Městské divadlo Zlín | 19:00 | ||
28.3. | Út | Pravda - Divadlo J. K. Tyla Plzeň | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
30.3. | Čt | Summit aneb Konference na nejvyšší úrovni - Divadlo Mandragora | Městské divadlo Zlín | 19:00 | ||
30.3. | Čt | Kouzelná flétna - Divadlo v Dlouhé náš tip! | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
31.3. | Pá | Naši furianti - Komorní scéna Aréna | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 |
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
|
Plzeň
Datum | Hostující inscenace | Kde se hostuje | Začátek | |||
---|---|---|---|---|---|---|
4.3. | So | Tři zlaté vlasy děda Vševěda - Buchty a loutky | Divadlo Alfa | 14:00 | ||
4.3. | So | Tři zlaté vlasy děda Vševěda - Buchty a loutky | Divadlo Alfa | 15:30 |
| ||||||||||||
|
Pro tento měsíc neevidujeme u tohoto regionu žádné hostovačky.
Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.