Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 12. ledna 2023


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínOsobní Fudži
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30
Buchty a loutky [Praha - MŠ Velvarská]Paleček09:00
Buchty a loutky [Praha - MŠ Velvarská]Paleček10:30
Činoherní klubDámský krejčí   vyprodáno19:30
Dejvické divadloFifty   vyprodáno19:30
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Vincenc
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová
19:30
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Život je sen19:30
Divadlo AHA! [Velká scéna]Kniha džunglí - Mauglího poslední boj10:00
Divadlo ArchaVirtual Ritual
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
20:00
Divadlo Bez zábradlíBlbec k večeři19:00
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla]III. nádvoří 48/2   Alterna; Představení je na stání19:30
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Kniha džunglí - Mauglího poslední boj10:00
Divadlo Kolowrat
hostuje: Pidivadlo
R.U.R(eloaded)19:30
Divadlo LetíAutor20:00
Divadlo Lucie Bílé [činohra]
hostuje: agentura Harlekýn
Mlčeti zlato19:00
Divadlo Metro
hostuje: JT Promotion
Úvěr19:00
Divadlo Na FidlovačceProč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách   ZADÁNO19:00
Divadlo Na zábradlíDiscoland19:00
Divadlo NoDMěstečko Palermo usíná19:30
Divadlo PalaceŠtěstí19:00
Divadlo pod PalmovkouEncyklopedie akčního filmu
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek
19:00
Divadlo UngeltRozpravy Milana Heina15:00
Divadlo UngeltPan Halpern a pan Johnson   vyprodáno
náš tip! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jiří Landa, Jan Pařízek
19:00
Divadlo UngeltStůl pro dva   zrušeno19:00
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Život je sen19:30
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Horácké divadlo Jihlava
Tajemství, šílenství, podivnost, láska (Ženy Boženy Němcové)   Festival 13+; zadáno10:00
Divadlo v Dlouhé [Děčín]Konec rudého člověka19:00
Divadlo v ŘeznickéFalešná nota
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek
19:30
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
Autor   Divadlo VILA Štvanice - sál20:00
Divadlo X10
hostuje: Lachende Bestien
Jako lvi aneb Sestup a vzestup pana B.
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
19:30
Komorní divadlo KalichMůj nejlepší kamarád19:00
La Fabrika [Studio 1]Krasavice interkontinentální – Arte et Marte   Vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jan Pařízek
19:30
MeetFactoryVyšlapaná čára20:00
Městská divadla pražskáRůzní lidé   PRO ŠKOLY 13+; DEBATA S TVŮRCI10:00
Městská divadla pražskáRůzní lidé17:00
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Hamlet   + LEKTORSKÝ ÚVOD19:00
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Oddací list19:00
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
Riders19:30
Národní divadlo [Nová scéna]Návštěva20:00
Studio DVA divadloJezinky a bezinky   zrušeno19:00
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vše o mužích   VYPRODÁNO19:30
Studio HrdinůAs Long as We Dance   10. REPRÍZA20:00
Studio Ypsilon [malá scéna]Hlava Medúzy   Poslední vstupenky
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30
Švandovo divadloSmrt mu sluší   Zadané představení; zadáno19:00
Švandovo divadlo [studio]Srpnové světlo   vyprodáno19:00
Vršovické divadlo MANANávod na přežití10:00
A studio Rubín  19:30
Osobní Fudži
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Buchty a loutky [Praha - MŠ Velvarská] 09:00
Paleček
Buchty a loutky [Praha - MŠ Velvarská] 10:30
Paleček
Činoherní klub  19:30
Dámský krejčí   vyprodáno
Dejvické divadlo  19:30
Fifty   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 19:30
Vincenc
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Život je sen
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Kniha džunglí - Mauglího poslední boj
Divadlo Archa  20:00
Virtual Ritual
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Blbec k večeři
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla] 19:30
III. nádvoří 48/2   Alterna; Představení je na stání
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Kniha džunglí - Mauglího poslední boj
Divadlo Kolowrat
hostuje: Pidivadlo
 19:30
R.U.R(eloaded)
Divadlo Letí  20:00
Autor
Divadlo Lucie Bílé [činohra]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Mlčeti zlato
Divadlo Metro
hostuje: JT Promotion
 19:00
Úvěr
Divadlo Na Fidlovačce  19:00
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách   ZADÁNO
Divadlo Na zábradlí  19:00
Discoland
Divadlo NoD  19:30
Městečko Palermo usíná
Divadlo Palace  19:00
Štěstí
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Encyklopedie akčního filmu
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek
Divadlo Ungelt 15:00
Rozpravy Milana Heina
Divadlo Ungelt  19:00
Pan Halpern a pan Johnson   vyprodáno
náš tip! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jiří Landa, Jan Pařízek
Divadlo Ungelt  19:00
Stůl pro dva   zrušeno
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Život je sen
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Horácké divadlo Jihlava
 10:00
Tajemství, šílenství, podivnost, láska (Ženy Boženy Němcové)   Festival 13+; zadáno
Divadlo v Dlouhé [Děčín] 19:00
Konec rudého člověka
Divadlo v Řeznické  19:30
Falešná nota
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 20:00
Autor   Divadlo VILA Štvanice - sál
Divadlo X10
hostuje: Lachende Bestien
 19:30
Jako lvi aneb Sestup a vzestup pana B.
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
Komorní divadlo Kalich  19:00
Můj nejlepší kamarád
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Krasavice interkontinentální – Arte et Marte   Vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jan Pařízek
MeetFactory  20:00
Vyšlapaná čára
Městská divadla pražská 10:00
Různí lidé   PRO ŠKOLY 13+; DEBATA S TVŮRCI
Městská divadla pražská 17:00
Různí lidé
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Hamlet   + LEKTORSKÝ ÚVOD
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Oddací list
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
 19:30
Riders
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Návštěva
Studio DVA divadlo  19:00
Jezinky a bezinky   zrušeno
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vše o mužích   VYPRODÁNO
Studio Hrdinů  20:00
As Long as We Dance   10. REPRÍZA
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Hlava Medúzy   Poslední vstupenky
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Švandovo divadlo  19:00
Smrt mu sluší   Zadané představení; zadáno
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Srpnové světlo   vyprodáno
Vršovické divadlo MANA  10:00
Návod na přežití

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo